Любов от първа спирка
Здравейте! Преди два дена бях на презентация в Пловдив, една IT фирма в ПУ. На връщане се качих на автобус номер 20, и там едно на пръв поглед 17-18 год. момиче раздаваше билети. Не знам какво се случи, гласът й може би, или красивият, тъжен начин по който извръщаше погледа си. Накратко, постигна нещо наистина рядко - впечатли ме! Помня че претърпя "лек" инцидент, но тъй като явно има чувство за хумор, започна да се бъзика за случилото се. Когато реших да слезна, заговорих я съвсем за кратко. Уви, не исках да й досаждам, затова не я разпитвах много. И сега ми се иска да я видя отново. Вие как бихте постъпили на мое място? Аз мислех да разпространя листовки с подходящо съобщение, като онова момче от София наскоро. :)

Коментари

1.   Ужас, как може да си паднеш по беднячка, която се вози в градския транспорт? Пардон, сега видях, че и ти си такъв. Нямаш шанс с нея, откажи се! Щом използва обществен транспот ще гледа да си хване някой с кола, да я кара!

2.   Хм, аз веднъж преживях нещо подобно, даже наскоро беше, само че докато чаках на Г. М. Димитров... А бе, опасна работа са тези бързите влюбвания. Шансът да се срещнете (срещнем) отново е доста малък. Съдба, какво да се прави. Иначе ако имаш смелост, наистина можеш да направиш нещо подобно като онова момче :)

6.   Номер: 1 Ти си голям НЕЩАСТНИК!

7.   Ами да то сърцето само си подсказва какво да направиш :)! Успех!

8.   Номер 1 мноооооого си зле.
А до автора-сори незнам какво да те посаветвам.

9.   Хаха, само на мен ли ми се струва, че номер 1 е авторът на историята "Писна ми от тези наши жени! "
???

J

13.   Аман от досадници като автора. Кой те кара изобщо да я заговаряш? Ами ако си има гадже? Да ти кажа - на повечето жени до гуша им е дошло от натрапници, които все ги зяпат и ги заговарят. Това си е чист сексуален тормоз!

14.   Хаха, о да 1 със сигурност е автора на онази история, както и на много още други в този форум, а и не само. Това е човека против панелките и градският транспорт:)И трябва да призная, че се пръскам от смях с него, ама му има нещо на човека, не е добре.
Номер 1, аз не се возя в градски транпорт и не ме возят, също така не живея в панел, но нямам против тези, които го правят. Не съдя хората по тези критерии и не ги обиждам, затова че нямат средства, защото не са виновни затова. По-добре вземи го осъзнай. това съм на 99, 9 % сигурна, че ти си точно от тези хора и затова толкова ти тежи това и го пишеш навсякъде.
Донякъде съм съгласна и с 13, ама е малко крайна. Ако се сещаш в онази същата история, момичето не го потърси. Просто много често приветливостта и общителността от наша страна, кара момчетата да си въобразяват разни неща. Омръзнало ни е навсякъде да ни заговарят и свалят с повод и без повод. Освен това нищо чудно да си има приятел.
И все пак, ако си щял да действаш, е трябвало да бъде на момента. А не след дъжд качулка.

15.   Ей, номер 1, да ти разкажа ли нещо за градския транспорт и бедняците?
Аз имам мъж и 2 деца и нарочно нямаме кола. Работим в офис, който се намира на нашата улица и почти не се налага да пътуваме. Когато трябва да ходим някъде - го правим с крака, защото ни е приятно и зареждащо.
И вече ако ще се отдалечаваме значително хващаме такси или ползваме градски транспорт в зависимост от това дали сме всички накуп или само двамата.
НИКОГА не са ми се виждали по-облагодетелствани ония, които шофират, познавам много гърчещи се от бедност притежатели на коли, а ние - пропуснах ли да ти кажа - имаме приходи надвишаващи 5000 месечно.
Съжалявам, ако за теб това да имаш кола е признак на финансова стабилност :) Може би се самоуспокояваш, че си добре, а дори винетката и интернета си не можеш да платиш, но: "вижте ме кой съм! самичък съм си шофьор, едно на нула за мене! ".

16.   Виж сега.. колкото и банално да прозвучи, всеки един от нас е имал подобна случка, в която е видял някого за кратко и е хванал окото му. Повечето такива истории, обаче завършват само с едното виждане. Ако някога отново се засечете (пожелавам ти го) тогава просто действай.. Друго надали можеш да направиш.. Успех!!

18.   Всеки си има право на чувства, както и автора :) Според мен послушай сърцето си и успех!!! :)

19.   14, теб те свалят само в сънищата, не ги бъркай с реалността!