Какво да правя, да му пиша ли?
Здравейте аз съм на 22 и искам съвет нямам опит във връзките и не зам какво да праря в моято ситуация

Запознах се с едно момче по интернет. Видяхме се няколко пъти за 1 месец(4пъти), в началото всичко вървеше добре, постоянно си пишехме смс-и по няколко на ден, казахме си че се харесваме един друг. Но напоследък забелязах, че той започна да ми пише по-рядко.

Трябваше да се видим в Понеделник, но през укенда нито той нито аз му пусах. В понеделник му писах да го питам как е. Той ми се обади и ми каза, че е на почивка с приятели и решили да останат и днес, аз се ядосах много, защото не беше първия път когата той да отменя среща. Казах му че може би ще се видим дръг път, той каза добре и аз затворих. После му звъннах пак у му казах, че съм ядосан понеже не се виждаме често, (казава ми, че работи до късно занимава се с кетъринг) и му казах, че заради него съм си отменил среща. Той ми отговори "не знам какво да ти кажа много сън зает, а сега съм на почивка" и ми затвори. Дори не се извини.

Два дни по-късно реших да му пиша да и му разказах защо съм се изнервил, а той ми отговори, че е много зает и няма време за нищо и че ме разбира но и аз трябва да го разбера, искал да се възползва от малкото свобоно си време. Аз му писах, че не очаквам всеки свободен ден да е с мен, но поне като отлага среща да ми казва по рано, защото отношението му е неуважително и че ако не направи усилие аз няма да бягам след него, понеже не съм на разположение да излизам с него когато той само икса.

Той нищо не ми отговори и не знам дали трябва да му пиша, защото ми харесва, но отношенията ни останаха неизяснени. НЕ знам защо той не ми отговори, но сикам да му кажа, че ми харесва и още мисля за него, но не знам дали има смисъл след като той не ми е писал още.
Какво да правя да оставя нещата така и да не го търся повече или да му пиша? Между другото забелязах че той още влиза в сайта за запознанства даже преди да се скараме, и си мисля, че се вижда с други и затова е толковя зает.

Коментари

1.   Кофти ситуация но според мен спри да го търсиш... Тогава той сам ще се сети за теб... А след като ти е писал смс и сте се чували значи все пак има нещо кам теб... не се отчайваи всичко с времето си....

2.   Виж какво, ако човека не ти е обещавал нищо и нямате връзка, не знам какви сметки му държиш къде ходи, защо отлага срещи и така нататаък. Остави го, ако реши да се видите, ще се видите, ако не- примири се. И никога, ама никога не си отлагай среща заради мъж, не бъди на разположение винаги когато е удобно на отсрещната страна, унизително е... поне аз така мисля