Тъжно ми е
Тъжно ми е, че не си до мен.... тъжно ми е, че вече не ме обичаш... тъжно ми е, че нямаш чувства към мен, сякаш никога н есъм съществувала за теб.... Обичам те, но ти никога няма да го проумееш, знам, че знаеш, но никога няма да осъзнаеш съвсем сериозно какво точно имам към тебе и как си умирам буквално за теб! Колкото и да ме унижаваш, колкото и пъти да си ме предавал и да си ме лъгал, ти прощавам всичко, само ако ми кажеш "Здравей! ", сякаш ти пука за мен, всъщност го правиш от съжаление... Моля те, кажи ми, че това е само един лошо сън, от който ще се събудя съвсем скоро и всичко хубаво ще си е на мястото! Моля те, не казвай, че това е краят! Не мога да живея с мисълта, че съм те загубила завинаги и никога повече няма да си припомним миналото! Моля те, кажи ми, че може отново да се обичаме!

Коментари

1.   Понякога Господ ни разделя с един човек, за да ни срещне с някой друг.. по-добър..

2.   Любовта не се получава с молби! Или я има или не и няма как човек да поразмисли и хоп - отново да се върне към любимия/мата. Не се унижавай, защото няма смисъл да страдаш по човак, който те е унижавал, лъгал, предавал и пр. по собствените ти думи.

3.   За истинската любов са нужни двама-запомни!
Ти луташе ли се между двама? не не по скоро забърби един!

4.   Все едно чета моята история...колко ли такива мъже има? ...С времето минава, само това мога да кажа. Ще ти е тежко, но ако се осмелиш да отрежеш всички мостове и да го "погребеш" сякаш е мъртвец...тогава ще се успокоят нещата постепенно. И може би след време, ако се появи, с удоволствие ще заключиш, че не ти е нужен. И ще има да се чудиш да му позволиш ли отново да обсеби душата ти. Нека мине време, а до тогава...ако ти се плаче-плачи, ако ти се споделя- сподели с целия свят, прави всичко, което мислиш, че ще ти помогне да преодолееш болката. После ще се почувстваш силна!

Vic

5.   Разбирам те, знам какво ти е. Но защо трябва да пропиляваш живота си в тъга и молби към някой, когото не иска да е с теб? Няма как насила да е с теб. Бавно, но славно ще отшуми тази болка, ако си забраниш да мислиш за него. Знам, че е трудно, но е за твое добро! Любов с любов се забравя.

6.   Според мен авторката е объркала конците, загубила е стойностен за нея Човек и сега съжалява а вие пишете какви ли не глупости, опитайте се да четете м/у редовете бе хора...