Скараната
До преди няколко дни бях скарана с всички около мен. Единствения човек с когото се сдобрих е най-добрата ми приятелка.
Скарах се с момчето, което смятам за добър приятел, защото вече усещах че не сме приятели. Той естествено не ме разбра и в момента не си говорим.
Когато сме 2мата се прави на един а пред други хора на различен човек. Това не ми е приятно и му писах смс и не ми отговори. След 2-3 дена разбрах че не ми е писал защото му бил счупен тела. И постоянно ме питаше защо се сърдя и какво искам да кажа с смс-а. На мен естествено ми стана супер тъпо и му казах че няма какво да му обяснявам като сам не разбира.
Той ми каза че не губи той а аз и че ако е заради парите (бях му дала) веднага щял да ми ги върне.
Това беше супер голяма обида. Поне аз така го приемам.

Какво да правя??? Да му обясня ли... да се сдобрим ли???? или не си заслужава...????
Той е забавен мил и можеш да му кажеш всичко но някакси вече имам друго усещане.... дали не бъркам???

Коментари

1.   Ами, ако не беше свързано с осакатяване или смърт, щях да те посъветвам да се гръмнеш! Няколко пъти!

2.   Виш проблемите се решават с говорене обясни му всичко и проблема е решен, защото ако не му обясниш, той може да си помисли че правиш така заради парите или нещо друго, кажи му също че това че си мисли ч е всичко това е заради парите много те е обидило!

ГОВОРЕТЕ БЕ ХОРА, ИЗЯСНЕТЕ ВСИЧКО, НЯМА КАК ИНАЧЕ ДА РЕШАВАМЕ ПРОБЛЕМИТЕ, ЗАЩОТО С ПРЕМЪЛЧАВАНЕ ХОРАТА СИ ВАДЯТ ГРЕШНИ ИЗВОДИ И ЗАКЛЮЧЕНИЯ!

Лена*

3.   Здравей, мила! Мога да ти кажа само едно - когато аз усетих такова странно и ненормално държание от страна на най-добрия ми приятел, съвсем скоро узнах, че той ме обича и като нещо повече! Така вече сме заедно три години и нещата са чудесни. Говори с момчето, ние коментаторите не можем да ти помогнем тук предполагам, защото никой не знае какво е в неговата глава. Желая ти успех и не разваляйте приятелството си за глупости!
В.

4.   Вече сте говорили явно, но все пак не се отказвай от човек на когото държиш сигурна съм, че не е мислел това като го е казвал

5.   Не мисля. ако ме харесваше щеше да ми каже. това е проблем за мен и явно вече ще се подминаваме като пътни знаци щото и той не ме разбира...

6.   Мн голямо самочувствие има-не било за него, а за теб, все едно си просиш обич и приятелство, я го зарежи тоя

7.   Хора моля ви за помощ. нещата стават все по-зле. в момента не иска да ми говори и аз се опитвам да се сдобрим, но той изобщо не ме отразява и се държи.... като мен в началото. опитвам се да му обясня че се опитах да му обясня но като почна пак за парите и сам се отказала. той ми отвърна че мн добре знел че не е заради това но като не съм искала да сме приятели нямало да сме... хора.... вече не знам какво да направя... това е единственото момче с което се разбирам.... разбираХ

8.   Боже Господи! Абе ей лапе я престани да го гониш тоя други приятели нямаш ли си, че само с тоя се занимаваш. Сори ама ти си виновна за това първо правиш едно, а после го гониш ми може пък той да не иска да е приятел с теб след тези сцени.
И.В.

9.   Наистина порасни първо! Ти виждаш само чуждите грешки...

10.   Съгласен съм с номер 8! Аз съм в ситуация като твоята или нещо подобно, но от другата страна и спрях да говоря на момичето, защото сценките и ме дразнеха. Просто вие не знаете какво искате.

11.   Тази история е за "тинейджърски"... Не е за тук ;)