Какви жени са румънките?
Позволявам си да отворя такава тема, тъй като в една друга споменах, че приятелят ми е в Румъния на командировка. На 30 г е, Отседнали са в мотел, и там персоналът бил съставен от предизвикателни сервитьорки..
Постоянно се съмнявам.. Знам само, че едната, която я мернах по скайп, приличаше на порно актриса. (около 40г).
Уж не ми изневерява, но там сервитьорките били толкова ''общителни'', че едната направо нахлула в стаята им да им иска зарядно... това нормално ли е според Вас?
Там са за 3 месеца, и аз постоянно съм в някакви съмнения..
Има ли някои впечатления какво са румънките? По-темпераментни ли са? Явно да... По-лесни жени ли са??
Тук каквото и да говорят за нашите сервитьорки, не ми се вярва някоя да си нахълтва току-така в стаите на клиентите..
И си разсъждавам...
Има например ''по-любвеобилни'' (меко казано) жени, като рускините...
Какво бихте ми казали?
Каква е народопсихологията на румънеца>? какви са жените им? Възможно ли е да са по-общителни от нас, а в същото време сда не са к... и?

Коментари

1.   Сега зависи и от приятелят ти дали ще се съблазни от тях, не зависи само от румънките - независимо какви са. Иначе според мен те са по-голями к***и и от българките. Виждал съм румънки и за това така мисля, иначе не мисля, че са красиви. Едната беше на 24 години, като чух години, си казвах ех за мен. Като видях по зле изглежда и от майка ми.

2.   Мацка, навсякъде по чужбина жените са к*рви, само ние сме изостанали(някои :D)...и по-добре. А това с нахлуването в стаята, той ли ти го каза? Аз бих се усъмнила....щом ти го е казал, явно му е харесало и му е направило голямо впечатление... Брех!

3.   Тук където живея е пълно с такива. Съпруга ми има колежка румънка, която е любовница на другия му колега. Познавам жена, която си вършеше работата отлично, но я изгониха заради румънка. Думите и бяха, изгониха ме, защото аз си върша работата с ръцете, а онази с оная си работа.

Та какво да ти кажа, не всички са еднакви, но тук където сме ние, всяка втора румънка е любовница или се е хванала с някой дъртак на който му смуче паричките. Едва ли обаче мястото където е приятелят ти е такова. Все пак персонала в хотел би се държал и би взел несериозни хора. Не се тревожи имай му доверие.

4.   Доста обширна тема, имала съм си вземане-даване с румънци и като цяло жените им са доста красиви и освободени като държание, осъзнават козовете си и ги използват добре. Хитруши са. Имат го този латински ген като испанки, италианки, французойки... Но тук по-важното не е какви са румънките, а какъв е приятелят ти. Ако си е на мястото, каквито и да са, не би трябвало да има значение за него.

5.   По-красиви са от българките.

6.   Започвам да се питам дали преди известно време точно ти не беше пуснала подобна история пак с подобни въпроси. Защо не отидеш на психиатър. Мисля, че имаш страхотен проблем.

7.   Да не те стряскам, но ми прилича на сервитьорки през деня а каквото се наложи през ноща. Но това няма значение, защото курви има навсякаде и ако приятеля ти е решил да ебне, ще ебне даже и да е в някоя много консервативна страна. Мисля че имаш несигурност в вашата връзка и това е истинския проблем.

8.   Нямам преки наблюдения, но мога да ти кажа, че в северна Италия повечето проститутки по пътищата са румънки

9.   Ако искаш да си сигурна го прати в Саудитска арабия, като е там няма да имаш проблеми от подобно естество. А сега щом се страхуваш за него значи ти самата не си убедена, че си способна да го задържиш. Просто страховете ти издават собствената ти несигурност в самата теб.

10.   Ама ти още ли го мислиш този?
Не разбра ли, че мъж, който нарече жена си грозно куче - в пряк текст казва, че всички останали в сравнение с нея са красиви ??? И има ли значение дали са рускини или румънки и дали сами свалят гащите си или с негова помощ?

Този човек не е твоя човек. Обаче започвам да мисля след тази твоя 4-та или 5-та тема по един и същ казус - че яко си го зациклила. Трябва ти отрезвително шамарче.
Но за разлика от другите - не те съветвам да се бориш с ревността, защото този твоя определено ти дава поводи. Не се бори. Пусни го да отплава заедно с обидната му безучастност и мръсната му уста.

11.   Абе то зависи не от народопсихологията на румънците, а от мъжът ти...

12.   Авторката съм:
Ми той споделя уж какво се случва там.. Казва, че били по-нахални. Те реално се виждат всеки ден. Аз подпитвам шеговито, уж гледам да не съм натрапчива. Казва, че на него не му били налитали.. Иначе пък били много общителни.. Единият му колега щипел по задника едната-тя нищо не му викала.. Ей такива работи...
А по въпроса със зарядното, те спели с колегата му в тяхната стая, а друг колега си помислил, че моят приятел имал такова зарядно.. и онази направо влязла с стаята им с телефона...
ама сега каква е истината -не знам. измъчвам се тука постоянно.
все си казвам, че може и пък да не ми изневерява.. всеки ден ми звъни, добре се държи, не знам...
лошото е, че и нямам как да разбера...
тук се чувствам много сама, той ще си дойде за малко, и пак ще замине...
иначе е отворен тип мъж, изглежда доста добре, и предполагам, че там го харесват също...
повечето били млади момичета...

13.   Хах, номер 2 наистина вникна в сюжета и се усети, че порноактрисата, която се е мернала по скайпа е същата "сервитьорка", която е влязла без да чука, за да дири зарядно....ахаха.
Авторке, много ми е мъчно за теб. С очите си видяла проститутка в стаята на мъжа си, а той лъже и маже какви били отракани сервитьорките. Ама ти вярваш. Ужас....

Само кажи - и какво ще спечелиш като го разобличиш, след като не правиш най-важното - да го зарежеш и си заживееш живота без коментар. Най-много пак да ти изстреля че си грозно и досадно куче :(
Наистина е много странно това твое самоунижение - ти достойнство нямаш ли? Финансово ли си зависима от него, какво??

14.   Номер 10,
не мога да се съглася, че ми дава поводи точно, докато е в Румъния...
Реално не ми е казал нещо обезпокоително..
По-скоро се озадачавам от тези сервитьорки там, смяната им била 24 часова.. Отделно имало някакъв грил пред самия мотел, и като стоели там , като минела кола, били с къси поли, и си слагали потници с големи деколтета, за да привличат клиенти.

Не знам дали ме лъже. Веднъж мина една покрай него, която беше на смяна..Около 45 годишна, може би показа се, и ни поздрави мен- и моята компания..
Отделно пък нямали никакви задръжки, ядяли им чиниите, от чипсовете, които си купували..
Всичко това ми го казва той, и то напълно с нормален тон споделя..
но за мен остават съмненията.. какви са те? той е млад, повечето момичета там също, те са общителни.. той също..
колегата ги щипе по задника, те нищо не казват...
и какво ли не ми минава през ума...

15.   Пак съм аз(номер 2) , до номер 13 и авторката: Абе не знам дали "порно актрисата" и сервитьорката са един и същи човек, но щом приятеля й е бил толкова възхитен от това колко общителни са румънките, то това ме въвежда само на една мисъл - секс. Били са интимни, той е останал доволен, от това което му е предложила въпросната.

Авторке, ако му хареса там, може да му станат навик командировките, така че, ако има нещо то ще си проличи. Особено, ако го ядосаш за нещо или започнеш да го ревнуваш - той сам ще се издаде. Според мен този мъж ти е изневерил, или ако не е - ще го направи. Просто си личи от самата му реакция. Абе дано не съм права, но ако се окажа права, зарежи го и не го търси повече!

16.   НОМЕР 13,
авторката съм.
Не се уточних. Жената, която се появи, когато говорихме, не се появи в неговата стая (Слава Богу! :), а там където той хваща безжичен нет. - В ЗАВЕДЕНИЕТО, В КОЕТО СЕ ХРАНИ>
не пиша с цел някой да ми се присмива, и разбира се, че не съм толкова тъпа, че да видя някоя в стаята и да не забележа...
Тази жена си върши работата, и с компанията го накарахме да извика някого, тя се появи на камерата и ни поздрави и това беше.
той каза, че била точна, и дотам.
Пиша, защото се измъчвам.
Иначе не съм финансово зависима от него, въобще.

17.   номер 15,
дано не си права! Иначе благодаря за коментарите.
Една приятелка смята, че не ме бил лъжел, защото ако ме бил лъжел, нямало да ми казва такива неща.
В общи линии (извинявайте ако се повтарям), казва, че персоналите там са общителни, подпитвам го, както ви казах. Шегувам се дори. Умишлено. Ако мога да разбера нещо.
Там често пият в това заведение към мотела.
Персоналът ако е нормален, какъвто би трябвало да е, няма проблем.
НО тук на доста места съм ходила. Не съм забелязала сервитьорките да сядат на масите на клиентите и да им ядат от чипсовете, а там го правят!
Не съм спала по хотели, но не мисля, че е нормално сервитьорката да влиза в стаята ми, и да ми иска зарядно.
Не ми се струва нормално 20 годишният ми колега да бърка под полата на сервитьорката, и тя да не му казва нищо. Същевременно да не спи с него.
Работили 24 -часови смени, и това ми е странно също. Ок, може и аз да не съм права.
Ако не съм права, това значи, че по неговите обяснения, тъй като те живеят там и виждат сервитьорки, барманки, готвачи и камериерки всеки ден, е нормално да имат някакъв контакт. Нямам предвид секс, разбира се.
Но някак си това, което ви казвам, ме кара да се съмнявам.
Може би пък аз съм мнителна натура и това ми пречи, но все си мисля, че разсъждавам що-годе логично.
Сега ще се видим за около седмица, и след това пак заминава за месец там...

18.   Същите като българките са,само къде не говорят български :-)))

19.   (Номер 2 и 15 съм), ами авторке...не знам...Аз лично бих се усъмнила! Аз съм си доста ревнива, но как така някаква пикла ще сяда на масата и ще яде от каквото има на масата или ще пие? Е извинявайте, ама тва лично мен много би ме издразнило......аман от такива нахалници. В днешно време доста често се срещат такива. Писнало ми е от нахални хораааа. Дано не съм права и дано мъжа ти не ти изневерява! А такъв тип жени и мъже се срещат навсякъде вече. Позволяват си много! Дори и да не те познават, не им пука. Адски много мразя такива, но смятам, че ако и на въпросния човек не му е приятно, те биха се отдръпнали...

22.   Всъщност правилният въпрос е не какви са румънките, а дали да вярвам на гаджето, че не ми изневерява. каквито ще да са мацките около него, ако той не иска, няма да ти изневери, а ако поиска, ти няма как да го спреш, колкото и да подпитваш по скайп, да гледаш в камерата и да гадаеш за какво е влязла в стаята му мацката.
така че давай го по-спокойно и не се вторачвай толкова в темата. досадно е да те карат постоянно да даваш обяснения, още повече ако не си направил нищо.

23.   Не са по голями к...и от българките ;-)