Любов с чужденец
На 24г. съм и имам връзка от 5г. в началото, както при повечето връзки всичко беше много хубаво излизахме, забавлявахме се, имахме общи теми. След като заживяхме заедно решихме да заминем в Гърция за да съберем пари и да направим ремонт на зилището, в което живеехме.

Пристигнахме в Гърция, устроихме се, започнахме работа и от тук започнаха и проблемите. Никога не съм давала поводи да ме ревнува, бях като кон с капаци, но той започна да ме ревнува от всичко и от всеки. И така се изминаха 4г. започнах да ставам много изнервена, от най-малкото избухвах, караниците ни станаха ежеднежие.

В началото на тази година в кафето, в което работя започна да идва един клиент, с който в началото се карах, защото ме разкарваше по 5-6 пъти за една поръчка за да съм била покрай него. В продължение на месеци идваше постоянно, когато съм на смяна и лека-полека се сприятелихме, започнахме да се шегуваме и т. н. От 2 месеца започнахме да си пишем по стотици смс-и и последва първата целувка, след това втора и трета....

Днес излязохме и отидохме на хотел имахме толкова много да си кажем, но времето не ни стигна стигнахме и до леглото и беше невероятно. Забражих да отбележа, че той е на 36г. и е женен, но няма деца. Чувствата ни се засилват със всеки изминал ден, но нещата при нас са много трудни... особено при него, ако остави жена си, закона ще препише всичко в нейна полза, семейството му няма да е доволно, че е оставил жена си заради една българка.

Искаме да сме заедно, но нещата са толкова сложни, че мисля, че е по-добре да прекъсна тази връзка навреме преди да се е стигнало до развод.
Знам, че е грях това, което се случва покрай мен и аз се поддавам на чувсрвата си, но живота ни поднася всякакви изненади.

Коментари

1.   Абе кви са тия дълги връзки на тези години?!

2.   "оставил жена си заради една българка. "
Гъркините понеже са кой знае какво... я имай малко повече самочувствие и вместо да се унижаваш с този дето само те използва за безплатен секс се вземи в ръце и си подреди живота! Каква любов, я слез на земята авторке... Какво бъдеще имаш с този човек?

3.   А "гадният" ти ревнив приятел ще го зарежиш ли? Или чакаш да видиш какво ще стане с гърка и тогава? Защо се опитваш да препишеш вината на него - бил ревнив, бил еди какъв си.. а ти каква си?

Направи ми впечатление едно изречение - "семейството му няма да е доволно, че е оставил жена си заради една българка". Точно - една българка, мнението за българските жени в чужбина е толкова лошо, именно заради изцепки като твоята тук.

4.   Значи казваш отишли сте да съберете пари за ремонт за жилището, вашето семейно гнезденце, обаче се случи "любов с чужденец", пък и твоя ревнив мъж само те изнервя... слушай направи си услуга, остани с чужденеца, така услугата ще бъде и за мъжа ти, който ще се освободи от жена която мрази да бъде ревнувана без причина

5.   Първо не съм убедена, че е любов и второ къде се вписва приятеля ти в цялата тая схема?!

6.   историята я разказах, без подробности, ако всеки от вас знаеше как е положението, едва ли щяхте да ме упреквате толкова много. Но все пак благодаря за откровенията и за отделеното Ви внимание.
Целта ми бе да споделя и да ми олекне, определено се чувствам по-добре!

8.   Трагедия... Как не те е срам? Ще ти олекне на тебе... като сгазиш лука ще разбереш!

9.   Не се занимавай с чужденци!!! Не разбра ли? Той не е готов или просто неиска да остави жена си..

10.   Еее супер - викаш като ревнува, поне да има за какво :) А грък да говори за жени е голям майтап - неговата любима крава как я кара?

11.   Ей т'ва сте българките. И после иди си намери свястна жена. Абсурд...

12.   Мила - човекът те лъже! Във всяка страна, дори в Гърция, имуществото се ДЕЛИ на две при развод. Няма начин единият да получи всичко, освен ако не е придобито преди брака, не е негово наследство и т.н.
Човекът те използва.
Ти решаваш, какво ще правиш от тук нататък, но по-добре прекрати нещата, докато са в началото. Ще страдаш, а лошата ще бъдеш само и изключително ти.