Затрупва ме с подаръци и се чувствам неудобно!
Преди известно време срещнах страхотен мъж!
Мил, умен и ме кара да се смея!
Държи се с мен много добре, а най-хубавото е че ми е приятел на първо място!
Но щом пиша тук има и пробелм както се досещате то не е точно и проблем де просто ми купува непрекъснато някакви подаръци!
Веднъж месечно е окей, но той прекалява!
Всички приятелки ми викат "ти си луда да се притесняваш дават ли ти-взимай"
Но не е толкова просто тъй като и аз бих искала да му се отплатя, но нямам пари да му купя нещо хубаво...
Страшно много ме е срам даже и секс не мога да му дам тъй като съм девствена все още...

За първи път се случи още първата седмица когато се разхождахме в мола (на път към киното) На витрината на един магазин имнаше уникална чанта аз я загледах и той явно ме забеляза, защото се ухили и ме пита дали ми харесва -викам му да хубава е и си продължихме!

На следващия ден дойде до нас да ме вземе и го гледам с плик... като видях, че е чантата ми стана много неловко!
Викам как така без попвод отиваме да я връщаме, той не сложи си я -и аз я приех с уговорката да не ми прави повече изненадващи подаръци, защото аз не съм му взела нищо пък и не си падам много по тея материални простотии едно цвете от градината на блока би ме зарадвало много повече толкова би било невинно и сладко!

След няколко дни -все едно нищо не съм му казала беше ми взел сваровски (даже не ми хареса)
Без да ме пита без нищо вместо да се зарадвам се нацуших и пак ми стана тъпо не мога да му кажа -"нямам пари да ти взема подарък за това и ти не ми взимай)
За края на месеца ми беше взел някаква рокля от зара и обувки... само за месец-не издържах и тогава доста се скарахме

Каза ми нещо което никога не съм вярвала че ще чуя точно от него "Аз те искам по дълго до себе си, а искаш ли да задържиш българка трябва да я купиш не ми се прави на скромна... "

Цяла вечер плаках не за обидата не за подаръците заради това че аз бях влюбена, а той дори не ме познаваше и ме приемаше за част от масата жени от всички останали!

Коментари

1.   Много е обидно наистина и на мен би ми станало много кофти. На твое място му връщам всички подаръци и да ми забрави номера!

2.   Пишеш, че не можеш да му дадеш секс, повярвай ми твоята девственост за него е много по скъпа и ценна от най-развратния секс, който някоя може да му даде... И той не настоява, защото знае че все някога ще те има и ще ти е първият...Предполагам е поне малко по-голям от теб... Тъпо е, но това е истината... Много мъже си падат по момиченца ..и ти купува подаръци, за да е сигурен, че ще си само негова...Ти си реши ,дали това ти харесва..
Ж 36

3.   Изглеждаш стойностна жена, но такива думи са обидни :)

4.   Преди да прочета какво той ти е казал, вече знаех какво щях да ти пиша (понеже съм била в сходно положение) обаче след това негово изказване се питам, нима не знаеш вече какво трябва да направиш?! Безспорно доста жени са меркантилни и търсят изгодата от това, че някой мъж ги харесва, но да се държиш с всяка така, сякаш е точно такава, извинявай, ама си е проява на комплексарщина и абсолютна селяния!

5.   Той да не би случайно да е чужденец?
Защото знам, че чужденците имат такова мнения за българките -че са евтини и продажни... особено турците и арабите са убедени че познват ВСИЧКИ!
Ограничен е и имаш късмет че от рано си е показал същността...

6.   Аз за такъв мъж мечтая. Ако го имах такъв щях да съм предоволна от живота.

7.   Аз съм в същото положение. Вече ми става неудобно. Постоянно някакви подаръци и то скъпи.. Нито съм ги искала нито нищо, но като му кажа и той се сърди. Не си падам по материалните неща, а и както ти и аз нямам толкова пари, че да му купувам скъпи подаръци. И на мен ми казва"не се прави на скромна, ако не ти ги купувам аз някой друг ще е"и т. н. Явно преди това са били с момичета, които постоянно са искали нещо(като 90%от момичетата днес)

8.   Съветвам те да му събереш "скъпоценните" подаръци, да му ги върнеш и да му кажеш, че не струваш няколко парцала и е много жалко, че не е могъл да прецени истинската ти стойност. След това го зарежи. Такъв човек не ти трябва. не се интересува от теб, а и щом смята че можеш да бъдеш купена, не те цени истински. И аз бях излизала с подобен, един път се бяхме видели и на следващия ми носи маркова дреха - е не я взех, тръгнах и повече не се видяхме. Дори не те е питал дали ти харесват нещата а ти купува някакви боклуци. Абе жалка история са такива мъже .Едно че не ценят себе си, защото трябва да си купуват вниманието на жените, а и не ценят и теб. Тоест струват по-малко от няколко парцала, а една стойностна личност е безценна.

9.   Този мъж случайно да не е араб?

10.   Оле тоя е голям идиот бе като има пари какво яяя изобщо не му се връзвай щял да те купи, да купи на майка си...... знам гадно е но според мене трябва да си намериш момче по от твоята класа иначе постоянно ще ти е неудобно и неприятно особено ако излизаш с приятелите му от неговата компания които най-вероятно са фрашкани с пари. Пък и си млада и девствена, а това моето момиче е най-хубавото нещо да дадеш девствеността на някой който наистина обичаш, на някой на който му пука че си девствена, защото това означава, че ако дадеш на някое момче девствеността си означава, че си специална за него и той ще се почувства така. Пожелавам ти една истинска любов като моята ":):):):):)

11.   ти сигурно си на 15-16 а той над 25, познах ли?

12.   Това го е казал в момент на афект и е доста вероятно да е имал предвид "Харесвам те и това е моят начин да ти го покажа"
Сама казваш, че е мил с теб и те кара да се смееш...
А пък и в днешно време при това в България мъж да купи нещо на момиче без да очаква секс в замяна-наистина е влюбен!

13.   На мен ми стана неудобно поради почти същата причина. Казвам, , почти'', защото не ми е купувал подаръци. Но навсякъде плащаше сметки. Казвам, че съм жадна - купува ми вода, казвам, че ми се яде сладко - води ме в супермаркета и ме кара да си избера шоколад. Отиваме на бар - аз поръчвам, той плаща... Един или два пъти е допустимо, но на мен наистина ми стана неудобно. Казах му, , все ти даваш пари'', а той отговори, че това не било проблем, да не съм повдигала тоя въпрос. Добре, че не поиска и подаръци да ми купува, че щеше да стане още по-неловко... Та, при мен става дума за турчин, да не би и при теб да е така? Или пък арабин? Може би това е техният начин да покажат внимание... Не знам защо се е изразил така грубо. Вие изяснихте ли се после?

14.   Истинската любов няма нищо общо с материалните облаги. Като знаеш това, прави си сам изводи. Хубаво е че сърцето ти се е запазило чисто, не го предавай. Това ти е най-голямата скъпоценност. Бог с теб.

15.   Имам една приятелка, на която постоянно мъжете й купуват подаръци и разбира се очакват да си легнат с нея. Досега е имала само една сериозна връзка, а вече е на 28 години. Нали знаеш приказката "Мъжете за един секс са готови да имитират цяла връзка, а жените за една връзка и на секс са готови", нещо подобно беше. Така, че прави си изводите. Един мъж би направил много, за да завоюва една жена. Но стойностните жени не ги гонят с подаръци, защото знаят че при тях това не минава. Важни са малките жестове. Наблюдавай малките неща, които прави за теб, ако въобще прави такива. Друго си е да се отбие на работното ти място например и да те попита "Гладна ли си да отида да ти взема нещо". Един такъв жест е много по- стоплящ, отколкото някакъв скъп подарък с пари, които се чуди къде да похарчи. Замисли се.

Doriana