Наистина ли ме обича ?
Здравейте искам да ви споделя моята малка любовна история и ако може да напишете по някой коментар.

Всичко започна преди 11 месец запознахме се харесахме се и сега сме заедно всичко беше идеално, но има едно голями но, бях ме заедно 2 месеца след което на мен ми се наложи да замина за Англия и да си завърша даскалото това ми е последната година и се разбрахме с моя приятел, че като отида там няма да спрем да си говорим по скайп, и то и така стана, но до момента в който на моя приятел му дойде бала събра пири и искаше да си купи нов комютър. И вичко започва от компютъра започна постоянно да игра спря да ми обърща внимание почнахме да се караме, дори на няколко пъти бяхме пре късане. Незнам вече не чувствам, че му пука за мен прави се че му спират интернета за да излезне с приятели и това е всеки божи ден ми казва че му спират нета което не мисля че е така... започнах да се съмнявам може би си е намерил друга или незнам... Просто искам всичко да си е както преди да си говорим да си казваме мили думи но вече всичко е различно, незнам вече какво да си мисля и какво да правя.

Коментари

1.   И аз съм бил в Англия, и при мен нещата се развиха така. Само, че в моя случай аз нямах желание да комуникирам. Въпреки, че за 5 паунда купувах 175 минути с България (нямах компютър още и да си говорим през Скайп) не ми доставяше удоволствие да разговарям с гаджето, не че сме нямали какво да си кажем. Телефонната любов не ме кефи и никога не ме е кефила, отегчавам се много бързо, друго си е живият контакт.

2.   Важно е да се чувате, като не можете да се виждате, определено дори да сте заети, поне по празници

3.   Не мисля, че той е твоето момче, оправдания не трябва да има, любовта е истинска, тогава когато няма ограничения, а той точно това прави-играе си с теб, ограничава те, бяга ти, много гадно постъпва. Ако бях на твое място и да ме търси щях като него да викам и да постъпвам, каквото повикало, това се обадило.