Нахално превезето курве!
Здравейте, прекрасни хорица. Имам един не толкова прекрасен проблем... С приятелят ми сме заедно от 2 месеца а, се познаваме от почти година поради факта, че той беше от друг град. Писахме си доста дълъг период от време и той се реши да дойде в София намери си работа и тн. Проблемът се корени в страх. Има едно курвенско инфалнтилно момиче което не спира да му пиша и да му се натяга (Като казвам курвенско повярвайте ми наистина прилича на долна, превзета проститука с неизмерно голямо его. Не се заблуждавам, че не е красива, защото е. Та какво да правя моля ви не ми казвайте да говоря с него, защото вече съм го правила. Случайно съм я споменавала и съм си казвала мнението за нея но той изобщо не я мисли за долна, тъпа уличница, което ме притеснява много. Моля ви дайте ми някакви съвети. :)

Коментари

1.   Според мен не се занимавай с тази, ако той държи на теб също няма да се занимава с нея. И тя рано или късно ще се откаже. Не и прави това удоволствие да и обръщаш внимание, защото тези "курвета", които живеят само за да крадът чуждите мъже и да вгорчават живота на приятелките им. Просто завиждат. А ако той случайно и обърне внимание по-добре ще си разбрала от раното какъв е всъщност и ще си намериш друг да не е единствения!

2.   не обиждай първо и второ ако приятеля ти я харесва, не му пречи, защото... объркваш живота му. Ако иска ще дойде в софия, ако иска няма да дойде, не му пречи на чувствата.

3.   А той пише ли й? Какво му пише тя, как личи че му се натяга? Да не да се заблуждаваш? ТОй има ли по-специално отношение към нея? От къде се познават? От колко време се познават-защото ако е стара позната, няма как да не си пишат. Според мен може и да ревнуваш напразно. Обясни по-подробно, моля, за да видим дали наистина тя е виновната, той ли е виновния че й обръща внимание, ако се обичате какъв е проблема? Ти сигурна ли си че те обича и защо я защитава пък нея, от колко време се познават те и от колко време ходите с него и от колко време се познавате вие двамата? Ти познаваш ли я лично?

4.   Офффф и аз много мразя такива момичета, не мога да ги дишам!!! Не знам какво да ти кажа мацка.... нека той сам я разкара, а ако не го направи и позволи оная да му се слага и ти изневери... проости го разкарай!! Аман от лесни жени и лесни мъже!!!

5.   В София малко ли момчета/мъже има, та си хвана тоя? !

6.   Аз съм аторката. Ами хора по какво да си личи постоянно го пита кога щял да си ходи към Пловдив да се видели... и подобни работи. Ужасно изнервящо е! Във фейсбук харесва всеки негов статус и не спира да коментира. :(

7.   Пак съм аз 5: Забрави за връзките от разстояние.

8.   Не знам какво да ти кажа, но от това което написа (в коментар номер 6) се съгласявам че тая е неква тъпа ку**а. И мен един път неква такава ми се изръси на един рожден ден. Идва и ми протега ръка, кани ме на танц и аз й отказах, щото не се занимавам с такива като нея, а и не слушам чалги. И тя като виде че й отказвам и като изръси "Оооо, отказваш на МЕН? "

Хаха, че ква си ти ма? Не може човек да ти отказва ли?
Егати западналото общество. Егати и тъпите момичета.

А до тая дето ТЕБ те дразни, явно наистина си се натиска на приятеля ти и иска нещо повече от него.
По-добре поговори пак с него и по-серизоно, и да знаеш, че ако го умоляваш да остане при теб и му се натягаш и ти и вричаш в любов...това няма да го спре, ако си е наумил да се отдаде на оная.
А и дори може да стане още по-лошо. Ще си каже "Гледай тая тука ме обича безумно, оная ми се натиска за секс...супер, 1 изстрел-2 заека"

Тъй че, леко покажи безгрижие и виж какво ще предприеме той. Ако държи на теб няма да посегне на оная. Ако не държи на теб и му е все тая...Колкото и да му се обясняваш в любов, той ще си преспи с оная и така. Дори ще се връща при теб и с теб ще спи, ако се залъжеш, че той се е отказал от оная и че ще бъде с теб.
НО НЕ МУ СЕ ДАВАЙ!! Ако преспи с оная, бии му шута и си търси някой истински в живота.

Успех :)

Едно Момче-20г.

9.   На него харесва ли му това, което тя прави? От колко време се познават,? Да не са стари познати от много години, защото може да я приема като приятелка. Не се страхувай, ако обича теб няма как да й обърне внимание повече от приятелско. Ако обаче има чувства към нея, ще му е приятно. Той отговаря ли й на съобщенията? Какво мисли той за нещата?

10.   Не знам за нея, но теб не ти прави чест НИКАКВА, че се изразяваш по този начин.
Жена ли си или си каруцар?

Тя ако е нахална, превзета и т. н. той няма да й се подаде на провокацията. Тук мъжете могат да кажат, че жените с типично "курвенско" поведение са им по-скоро смешни, но никога не ги вземат на сериозно.