Изневерява ми...
Здравейте,
Моят проблем е следният. Имам приятел, който е полицаи и водим полов живот. Той работи в друг съседен град, днес му рових в телефона и прочетох смси че е писал на някаква друга че е на работа и ако иска да отиде, преди време имах съмнения че ми изневерява с нея, но сега съм сигурна в това. Не знам какво да правя, това м/у тях може би не е толкова сериозно, но аз мн го ревнувам. Дайте ми съвет какво да правя, благодаря ви предварително...

Коментари

1.   Няма значение сериозно ли е или не.. такъв не ти трябва до теб.. няма незаменими хора. претърпях раздяла скоро... намерих по добро.... и ти ще успееш

2.   Кажи му. Говорете. Обсъдете го.

3.   Остави го на мира - той сам ще избере ти или тя. Дай му време. Е, не го оставяй да те прави на балама. Нека той сам да реши. Просто ти бъди себе си!!! УСПЕХ

4.   Остави го. Имах абсолютно същия проблем с човек, с който имах доста дълга връзка. Много пъти прощавах и само се наранявах. Не го позволявай! Той няма да се промени!

5.   Мъж, който при наличие на сериозна връзка създава други връзки се готви да те замени. С нещо не си му допаднала и търси друга. Както и да постъпиш има ли я в него тази нагласа нищо не можеш да промениш. Ти може да си прекрасен човек, но хората са различни и търсят различни неща. Успех !