Измами ме
Здравейте. Нямам с кого да споделя цялата истина за мен и моят приятел ( бивш приятел ) Аз ще правя 18г.,а той ще прави 29години. Запознах се много случайно с него, хубав мъж е, грабна ми окото, 3 месеца ме канеше по кафета и т.н., но аз винаги отказвах. Живея в 12 етажен блок и аз бях с третата, която е с него от този блок. Уж сериозен мъж, работлив- да бе да .

Живяхме заедно 7 месеца, той една сметка не плати вкъщи, пари нямал, а може да плаща квартира където се оказа, че водел други и аз разбрах последният ден за това място. Ходил при една с колата на баща ми. Голям мъж, би трябвало да има мозък да ама не. Взел пари назаем от приятел на нашите 230 лв. казал, че ще ги върне след 20 дни. Вече 3 месеца не ги е върнал. Срамота.

Започнахме да се караме още на втория месец, но аз не повярвах, че е с мен по изгода... нашите ни издържаха... и накрая месец и половина близо два не ме потърси като жена, а той имал други. Диабетик е, няма здравни осигуровки, инсулина му беше свършил, намерихме. Неблагодарник.

Постоянно ме убиждаше и ме мачкаше, изгори ме с цигара нарочно и постоянно казваше цитирам : Ще ти натроша тиквата празна. Той е селянин от някакво село до ЧЕРВЕН БРЯГ. Добре. , най - много ме заболя от изневярата и лъжата, аз разбрах за парите прекалено късно. ИЗПОЛЗВАЛ МЕ Е за да преживее зимата, защото се занимава с строителство и зимата няма работа, а сега като го изгоних е започнал работа в магазин. Имахме идеи да работи СОТ или нещо и той казваше : НЕ ИСКАМ ШЕФОВЕ... Къде ми е бил акъла...? Направи ме на глупачка. Пред мъжете ми казваше жената, булката, а пред неговите бивши (надуваеми кукли), които са женени дори АЗ БЯХ НИКОЯ. Какво да правя сега? Има едно много добро момче, което ме харесва, но ме е страх, много ме е страх да не ме наранят отново!?

Коментари

1.   Поне си се отървала от него... Ще ти е за урок занапред.

2.   На изпита ми по Таекуон-до ме скъсаха заради пари.

3.   Млада си, живота е пред теб. Натрупала си ценен опит и занапред ще бъдеш по-внимателна при избора на партньор. Изкарала си според мен даже късмет и евтино си се отървала от него за 200 лв... можеше къде по-голяма беля да ти направи и да ти съсипе живота. Я си представи, ако беше забременяла или родила дете от този тип. Или пък ако се бяхте оженили - да те прави на маймуна и да ти изневерява с години. Урокът е просто безценен.
Не се ядосвай, не го мисли и не поглеждай назад. Не ти трябва подобен психически тормоз - да те обижда и унижава ежедневно, да ти да търпиш. Манипулирал те е лесно, защото е видял че си неопитна и наивна. Всички правим грешки, важното е да не ги повтаряме. Напред и малко по-разумно. Любовта си е любов, ама е хубаво и да се мисли преди да се хвърлиш в нещата - иначе боли глава и учиш по-трудния начин :)

4.   Може ли да си толкова тъпа пу. ка, да те лъже някакъв задръстен сельо?