Мъже, как ни харесвате?
Искам да питам главно мъжете!!!
*Как е по добре /половинката ви или просто момичето което харесвате/да си направи доста голяма промяна имам в предвид косата, ако и е много дълга почти до дупето и се подстрижи доста късо?
*Или харесвате промяната да не е от веднъж-примерно с всеки изминал ден да се подстригва все по късо?
*Предпочитате вашето момиче да е с дълга коса, но да е къдрава, навита, на букли?
*И евентуална промяна би ли засилила чувствата към момичето. И ако е за момичето което само харесвате бихте ли се влюбили в нея, след като виждате, че се прави заради вас(би ли имало някаква тръпка)
И как мислите ако често правим прически това отблъскващо ли е?
И по какъв начин можем да спечелим един мъж?

Коментари

2.   Ами и външноста има значение, но не е критерий само тя, характера е много по-важен, момчетата се влюбват истински само тогава когато си естествена и го оценят, e не всички но то това е начина да разбереш кой гледа на теб сериозно а не само за да те прекара, извинявам се за израза но си е така.

3.   На мен ми е интересна тази тема.. да прочета какво мислят мъжете.. Странно, моят иска от дълга, тъмна коса да мина на къса и руса.. Чудя се обича ли ме :D А сме от 3 години заедно, няма такива жени около него, че да иска да приличам на някоя.. искал просто да ме види така, щяла съм да съм много готина, нямала съм да имам равна, щял да ме скъса.. :D Може би е някаква фантазия.. е аз разбира се няма да си острижа косата, заради прищевките му :) Само се изсветлих, но то така или иначе и аз исках :)

4.   мм на тези въпроси няма как да ти се отговори еднозначно, всеки човек с предпочитанията си, въпроса е ти как се харесваш, това е важното, ако ще се променяш цялостно, заради някой, какъв е смисъла?

Saint Legend

5.   По-добре спечели мъжа такава каквато си. Няма да издържиш на това постоянно да се променяш и да си мислиш дали те харесва, а ако те хареса такава каквато си ще ти е по-спокойно.
А колкото какви жени харесваме- все едно да питаш какъв е смисълът на живота- за всеки е различен.

6.   Не съм мъж ама не мисля, че те обръщат чак такова задълбочено внимание на външния вид. За тях е важно на пръв поглед мадамата да е с хубаво лице, телце, цици и т. н. пък нататък за устойчива и продължителна връзка красотата не стига. Много е важно да се напаснете като характери и да бъдете толерантни един към друг.

7.   Ако всеки ден се конти, разбира се че ще ми е готино. Не трябва да го прави за мен, а за себе си. Харесвам дълги и прави коси. Чувствата се засилват от поведение и т. н. Една външна обвивка може да засили други неща, но не и чувства. Ако искаш да впечатлиш някое момче с визия ок, но това е докато се съберете, оттам нататък всичко е до поведение, начин на мислене и така нататък ;)

9.   хахх имах коса до кръста и преди време я подстригах на каре, приятеля ми беше обезумял само си играеше нещо и било много симпатично, сега косата ми е пак малко над кръста и дава зор да я режа, но не ми допада вече.. ;д

10.   мила,не се подстригвай заради когото и да е

11.   Бременна, боса и до печката...

12.   В началото как да го впечатля по какъв начин освен визия.. да се държа дръпнато или да му отвръщам на намеците положително...
Примерно.. дай си устичката, даи си бузките :Д

13.   11 ти ме разби:)), момичето не те пита това, а за външния вид, поне ме разсмя и как така бременна, не може вечно да е бременна, освен ако не мислиш да ги правиш футболен отбор:))ха, ха, ха...

14.   Оф, дръж се както ти идва от вътре, прави си косата така както смяташ, че изглеждаш най-добре и както се чувстваш най-добре. Какви са тези сценарии? ! Като държиш на неговото мнение просто го питаш какво мисли, дали би ти отивала промяната. Толкова ли е сложно, че чак и тема пускаш? !

15.   Боже, не мога да повярвам, че има жени, на които им се налага с дни да си блъскат главата над визията си, само и само да впечатлят някой мухъл! Ама прическата и лицето не са вечни. За мозъка грим няма! Бъдете такива, каквито сте, за да знаете, че човек е обикнал вас, а не статията с препоръки в тийн списанието! ...

16.   "Мъже, как ни харесвате? " -- На задна.

Номер 13, ти от Луната ли падаш? Това на номер 11 е толкова стар лаф, че няма накъде. Само че аз го знам с гола, вместо боса.

Кубрат

18.   Въпросът зададен по-този начин, е смешен. Каква коса, какви прически. Един мъж може да те обича разрошена без грим, станала току що от леглото. И може да не те обича, ако ще от корица на списание "П... бой", да си!! Спечелването става, предимно с характер и най-вече. А и не мисля, че една жена трябва да се бори да спечелва, който и да било мъж. Той е мъжът, той-трябва да се бори за теб да те спечели. От теб се иска, само да му дадеш синал, че и ти го харесваш. И обратно, ако не го харесваш, даваш сигнал стой далеч, не те харесвам. С който да разбере, че не си падаш по-него.

19.   Лично мене една жена би ме спечелила, само с един поглед, въобще не ме интерсува как изглежда, важното е да ме обича повече от всичко на света, да ми е вярна, да е нежна, да ми се радва като на бебе. Viele danke, auf wiedersehen

20.   Бъди естествена, аз харесвам момичета които имат чувство за хумор и са самите себе си без да им пука от нищо, а косата не съм забелязвал толкова, въпреки че харесвам чуплива и дълга коса, но както сами си решат, за мен е важен човека под косата))