Май се влюбвам
Здравейте, искам да споделя нещо с вас, наскоро се запознах с едно момче по скайп и в началото ми се струваше че е поредния натрапник, но се оказа че е съвсем нормален и дори скромен. Е, не че не си правим шеги и закачки, но всичко си е в реда на нещата. Толкова бързо, а вече сме влюбени. Той пръв ми го каза, отначало не му вярвах, казвах му че ме лъже, той отричаше, аз пак и той... не знам може би е лудост, искаме да се видим, дели ни и голямо разстояние, той сега е в друга държава, по работа, военен е.

Ще се прибере обаче към септември, така ми каза. Гледаме се и на камерите всеки път, той ми казва че ме обожава, аз също много го харесвам. Пращаме си смс-чета, той ме нарича слънце, само като видя че е на линия и сърцето ми прескача, той е много зает но все пак намира време и за мен, казва ми всеки път, че много му липсвам, когато няма как да си пишем и тн. От различни градове сме, малко сме далечко, но искаме да се видим, когато той се прибере. Дано не съм се унесла, та въпроса ми е какво мислите вие за тази наша неочаквана любов, дали не ме лъже, да му вярвам ли, ако на някой му се е случвало подобно нещо, моля нека сподели, благодаря за отговорите, имам нужда от вас.

Коментари

1.   Аз знам на една моя позната, че й се беше случило.. Последно като имах контакт с нея остана тя да ходи при него, понеже той живееше в Англия и щяха да се женят. Бяха се виждали няколко пъти преди това.. Но пак по същия начин, той й се беше включил по скайп.. Вижте се :)

2.   Авторката съм-не знам, но вече май ме е страх да се срещна с него, постоянно ми говори за секс, да знам че сега секса му липсва, но аз се страхувам да не бъда просто поредната му, а наистина имам чувства към него. Казва ми, че какво лошо има ако го искаме и двамата, да но аз съм още, ами девствена съм и той го знае и знаете как е, притеснявам се да не ме боли. Казва ми, че ме иска, желае, обича. Аз го попитах''ами ако не се чувствам готова? '', той ми казва че няма да го правим тогава, но... винаги има едно но и това наистина ме притеснява, кажете как да постъпя?, искам да се видим, но имам съмнения, как мислите, уф много съм объркана!

3.   Мъжете можем да изпитваме много силни чувства ... докато не свършим поне. Всичко е химия, хормони и течности в тва човешко тяло ....

4.   От авторката:номер 3, много добре знам или поне предполагам, че е така, но ако е само химия и хормони, то щяхме да нямаме разум и да разсъждаваме и щяхме просто да си се... сещаш се наляво и надясно, иначе благодаря за отговора, това за пореден път ме навежда на мисълта, че вие мъжете първо мислите с долните си глави, а пък за горните не знам, ама както виждам по-рядко ги използвате или може би изобщо, както и да е... мъже!

5.   Момичеееееее... пожелавам ти много любов с момчето!! Мисля, че си заслужава.!