Непрестанно ми иска пари
Приятелката ми е с три години по-малка от мен, тоест на 17 години.
Проблемът е, че хлътнах доста и чак сега осъзнах, че не е момиче за мен!
Много е красива и умна което е банална, но мноого рядка комбинация, особено в България!
Като казвам красива имам предвид наистина красавица и като казвам умна наистина говори толкова увлекателно, чете много и така.. /
Чак ме учуди как е възможно толкова интелигентен човек да бъде толкова материален!
В началото на връзката всичко беше наред, прекарвахме си страхотно!
Но в последствие тя започна да ми намеква непрестанно, че си била харесала нещо в този и онзи мол... в началото се отзовавах на прищевките като мислих че ще са едно две неща а и исках да я направя щастлива!
Но колкото повече и взимах толкова по непремерена в желанията си ставаше!
Започна да ми иска пари и да "разпускала"... разберете ме не прилича ни най-малко на м, атериалните курви или т. нар "златотърсачки"
Нито е наклепана със сто тона грим, нито е с деклотета до пъпа и просташки манталитет, ако беше такава нямаше изобщо да бъда очуден и щях да виня себе си за дето съм се влюбил в таква жена, но тя... просто беше неочаквано!
Ако беше някоя друга вероятно щях да я разкарам без да се замисля... но това момиче ми влезе под кожата!

Коментари

1.   я се замисли ако нямаше пари щеше ли да ти обърне внимание откажи прищевките няколко пъти и стой че гледай реакции то парите са движеща сила

2.   О, приятелю..

В днешно време интелигентността и възпитанието са много голям бич!
Тези двете идеално прикриват свинете.. Или по-точно - свинското у човека!

Направи й забележка. Ако не става - разкарай я! :)

3.   използва те и не те обича

4.   Следващия път, когато ти поиска нещо, просто се направи на ударен и виж как ще реагира. По това ще ти стане ясно дали те използва и защо е с теб. Не се чувствай задължен да откликваш на всичките й прищявки.

5.   Начетена тарикатка е съвсем друго, но не и умна. Примери много - вземи голяма част от днешните политици, например :DОсвен това ще ти издам една тайна. Може да си кривиш душата, че си влюбен, обаче щом вече те дразни тази нейна особеност - свършила е вашата. Тези номера действително минават пред влюбените мъже, ти обаче си напълно изтрезнял. А ако останеш с нея - с времето направо ще я намразиш.

6.   Започни и ти да й правиш намеци, че си си харесал това или онова от този или онзи мол - я комплект въдичарски принадлежности, я кутия с инструменти, я някоя електронна джаджа...

7.   Хах човек, има една приказка:-Каквото и да ти говорят става дума за пари. Ходех с едно момиче уж нематериалистка.... цупеше се като плащах цялата сметка. Чак ми казваше:-Бъркаш ме с някоя. Аз не съм с теб заради парите ти и колата ти. Като се разделихме разбрах от нейна причтелка, че една от причините, е че не съм и давал пари... ба и к... вите прости. Сегашния и приятел щял да я води на Малдивите или Сеишелите не помня вече. Иначе те са интелигентни момичета и не ламтят за пари. Имат по-възвишени цели... хахахахаХайде виж дали като и откажеш да и купуваш това, онова ще се откаже от теб. Ако го направи надявам се да и обясниш що за човек е. Поздрави и успех!

8.   Не е луд този, който взима от баницата, а този който му я дава. Спри да й даваш и ще разбереш дали си заслужава... заради едната красота не си струва да й ходиш по задника.

Doriana

9.   Спри й парите. Нека ''разпуска'' с джобните, които родителите й дават.

10.   За 20-годишен да си чак толкова платежоспособен, не ми се вярва. Не разбирам защо се оплакваш? След като позволяваш да ти се качват на главата проблемът си е твой.

11.   7, не си прав!!!

Момиче съм, вече жена. На 15 не работех, както и на 17, обаче в тоя период имах сериозни връзки, а по-късно и срещи - цупех се, когато някой ми плаща сметка, за подаръци без повод - абсурд! Това става въпрос за непознатите..
Иначе на човека с, който бях около година и половина, РАЗРЕШАВАХ да ми купува разни дребни нещица, и то чак след първата година!

Слушайте сега, мили хора - чуете ли някой да пропагандира с нещо, независимо пари, не-ламтеж за пари, коли и т.н. (Пример - "бъркаш ме с някоя"), то бъдете сигурни, че тези хора са ТОЧНО ТАКИВА за каквито НЕ се описват, ами забележете - дори го отричат с пълна сила! :D
Ако наистина бяха такива, просто щяха да го отсекат веднъж и до там, щяхте да усетите, ако е така!

12.   Не е луд който яде зелника, а който му го дава!

13.   Брато, не че нещо, ама си бий шута докато е време. До де ептен не си е е.. ало мамата... Направи си "прост" експеримент, в продължение на един месец "казвай" като си пойска нещо, че нямаш, пък да видим дали до тогава ще е с теб, или няма да си е намерила друг, ако го пробваш, и си намери друг, хич да не те е яд Жени бол!

14.   Не винаги можеш да ги познаеш. Имах подобна кратка връзка преди няколко години. Тъкмо бях завършил и се прибрах в родният си град, започнах работа и около година нямах никакви контакти с жени. По-голяма част от приятелите ми се бяха пръснали по света и общо взето не излизах особено. Тогава изведнъж я срещнах съвсем случайно. Изглеждаше супер естествено, интелигентна, любвеобилна и т. н. По едно време дори се замислих, че не е възможно да срещна подобно момиче. Но, както са казали хората, не винаги нещата са такива, каквито изглеждат. Скоро след, като станахме гаджета, започнаха и номерата. Постоянно искаше пари за щяло и нещяло, местата където ходехме никога не й се струваха достатъчно лъскави, докато дефакто, това беше най-доброто, което се предлагаше в града. Непрекъснато говореше как парите не й стигали, а си докарваше около 1500 лева на месец. Негодуваше, че баща й не работел, а човекът си беше пенсиониран моряк, блъскал цял живот по корабите, за да може семейството му да не се лишава от нищо, освен това взимаше тавана на пенсията. Издържах няколко месеца на капризите й и накрая ми писна. Реших елегантно да я изпробвам, даже не си и представях, че ефекта ще е толкова фрапантен. Бяхме отишли няколко двойки извън града за уикенда в една къща за гости. Разбира се, трябваше да си платим, и аз, правейки се на луд й поисках 20 лева с оправданието, че толкова не ми стигат, за да платя за двама ни. Е още на секундата бях зачеркнат от списъка й, два дена за нея все едно не бях там. След като се прибрахме, явно разбра, че вече кранчето е спряло и започна да си измисля разни оправдания, за да не се виждаме. Продължих да я търся за около месец, въпреки че тотално ми бе паднала в очите и накрая просто спрях, без да й казвам нищо. Тя също се правеше, че нищо не се е случило. От нея обаче разбрах колко лицемерни могат да бъдат някои хора и същевременно, колко добре се прикриват.