Коя е най-красивата жена
Жената, чиито очи се усмихват.
Жената, която може да е благодарна и разбираща.
Жената, чиито движения са леки и плавни, тя не ръкомаха излишно.
Жената с мека кожа, която искаш да погалиш.
Жената, която се облича като жена, а не като тийнейджърка.
Жената, която знае цената си.
Жената, която е позитивна, лъчезарна и се смее от сърце, и се радва като дете.
Жената, която ще предпочете да намъкне широки дънки и бяло потниче и да излезе да се види с приятели, а няма да виси пред огледалото и да слага грим пласт след пласт.
Жената, която умее да се храни с наслада.
Жената, която осъзнава своята сексапилност, но не я натрапва.
Жената, която е спокойна и тиха, а не вдига скандали, не се цупи и мръщи.
Жената, която може да избере да се забавлява с любимия си в леглото пред това да се забавлява навън, където да я гледат хората.
Жената, която, когато върви по улицата излъчва грация - тежка походка, стил, увереност и изправени рамене.
Жената, която говори малко, но казва винаги точните неща.
Жената, която знае как да направи празник от всеки ден.

До такава жена... до такава жена, мъжът се чувства МЪЖ!

Коментари

1.   Това май съм аз!!!

2.   Обичаната жена е най-красивата.

teenbully

3.   Е, не може ли да бъде понякога нещастна?

Това, което описваш се постига само с трева 24/7, сори.

Ягода

4.   Чуждата

5.   Звучи ми просто като "питомна", нищо повече...

6.   Mного красиво и истински вярно написано за такива жени мечтаят мъжете но все по рядко ги намират повечето жени са станали не само в в бг толкова груби и арогантни, че нямам думи,
Мъже са ми казвали че имат нужда от нежни и женствени жени
жена

7.   Мама е най-красива!!!

8.   Най-красива е тази:която ти е на сърцето ;)

9.   Най-красива е тази, която не приема на сериозно своята красота и e напълно естествена и е красива повече без грим и маски:)))а и когато се усмихва, всяка жена е по-красива!