Как да му докажа че го обичам?
ЗДРАВЕЙТЕ тук съм за да си споделя мъката си и да поискам съвет.... значи днес стават 6 месеца откакто ходим с приятеля ми... но аз докато бях в тях му казах ако има нужда от помощ за да научи бг език аз ще му помогна (ние сме турци и той до тази година живя на село и не може да се оправи с българския език, а аз живея в Бургас откакто се помня) а той си помисли че аз му се подигравам и много жестоко ми се обиди... и започна да ме убижда по всевъзможни начини... а това мен мн ме наранява... и снощи докато говорихме по телефона ми каза ако го обичам толкова мн колкото твърдя да го докажа... аз наистина мн го обичам, но не знам как да му го докажа и това мн ме измъчва моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя...?

Коментари

1.   Не се занимавай той ако се обижда за такива неща смятай кво ще бъде после!

Успех!

2.   На същото мнение съм. Не си заслужава да доказваш каквото и да било на човек, който е груб към теб и те обижда. Нека той ти докаже, че те цени. Ако не те цени какво толкова обичаш всъщност?

3.   Нещо му куца самочувствието, и то не само за българския
май не му харесва жена да е по-образована от него ....
ще си имаш и други подобни проблеми, особено ако изкарваш повече пари от него.
И да го обичаш, ще те намрази заради това.

4.   А защо той не ти докаже, че те обича? Нещо намирисва на избиване на комплекси от негова страна. Не се впечатлявай, мъжкото его е ужасно нещо, номер 3-и е прав, че може проблемите да продължат.

5.   Отговори си на въпроса дали чувството, което изпитваш е обич. Той може би е наранен и затова реагира по този начин. Но колко още има да преодолявате, ако се свържеш с него и ако така реагира, помисли как ще се справяш. Не знам възрастта ти, но си интелигентна жена и прецени добре какво цениш толкова в него.

6.   Според мен, щом тази жена е написала това тук, значи тя найстина намира нещо в него... нещо, което си заслужава тя да му докаже любовта си към него. Не знам, не те познавам, но ако найстина мислиш, че си заслужава да му доказваш каквото и да било трябва да знаеш, че за това няма намерена тактика.

Цаката е в израза "обичам те", трябва да го кажеш по такъв начин и в такъв момент, че думите ти да добият някакъв смисъл, а да не са просто думи, изречени из между другото. Бъди мила с него (ако и ти самата го искаш), намери момента, оцели времето и му кажи тези думи, кажи го по такъв начин, че той да се "докосе" до тях и да усети любовта, с която ти го даряваш. Това чувство на любов, се усещя със сърцето, не можеш да го изразиш със думи. Опитай по този начин, ако той се докосне до най същественото нещо, ще го разбере, следователно ти си му го доказала.
Успех! :)
SFA

7.   Защо не помислим да друг вариант: "Докажи го, щом ме обичаш".Той иска нещо от тебе и много добре знае какво иска. Как ще докажеш, че го обичаш ... ами като направиш това което ще поиска.
Помисли дали си заслужава... не ми харесва това отношение.

8.   Аз съм го питала нали по какъв начин да му докажа, но той отговаря така: ето ти не ме обичаш и точно по тази причина не можеш да ми докажеш нищо... може наистина в началото да си ме обичала но сега просто истина към мен, не се държиш толкова мило... да наистина но той по много начини ми е доказвал че ме обича... например той беше футболист и само заради мен прекъсна тренировките... за да има време да се виждаме... но сега след съвета на номер 6 мисля че вс се промени... но не знам...

9.   Тоя човек не е в ред. Как го понасяш, не знам.

10.   Защо не помислим да друг вариант: "Докажи го, щом ме обичаш". Той иска нещо от тебе и много добре знае какво иска. Как ще докажеш, че го обичаш ... ами като направиш това което ще поиска.

Помисли дали си заслужава... не ми харесва това отношение.

11.   Аз съм почти в същата ситуяция,в което е това момиче каквото и да направя немога да му се докажа че страшно много го обичам и той е всичко за мен..не ми вярва..незнам вече какво да направя?!На това момиче,както е казал нейният приятел "Ако ме обичаш докажи ми го" и на мен ми го е казвал и аз по същият начин като нея попитах "как" и той ми каза "ее ти дори незнаеш как ти не ме обичаш,мислиш само че ме обичаш,а всъщност не ме обичаш" това ми казва незнам вече писна ми става 3 години както ходим и не ми вярва.. и това адски много ме наранява..

Междодругото ние също сме турци като тях.. Уфф МОЛЯ ВИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА МУ ДОКАЖА,ЧЕ ГО ОБИЧАМ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО И,ЧЕ ТОЙ Е ВСИЧКО ЗА МЕН..МНОГО ВИ СЕ МОЛЯ НЯКОИ АКО ЗНАЕ ДА МИ КАЖЕ,ЗАЩОТО ВЗЕ ДА МИ ПИСВА НАИСТИНА,А ТОВА НЕ ИСКАМ ДА СЕ СЛУЧИИ ,ЗАЩОТО НЕМОГА БЕЗ НЕГО ТОЙ МИ Е ВСИЧКО,ЗАРАДИ НЕГО ЖИВЕЯ НА ТОЗИ СВЯТ!!! ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ..!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО..

12.   Обичам един човек много , наистина много .. кажете как да му го докажаа ??

14.   Kажи на господин обичан от теб че не е нужно всяко нещо да бъде доказано за да съществува. и той вярва в господ но не може да докаже че съществува. а ако момчето държи на теб истински ще може да те разбере дори с един поглед и ... които обича истински прощава много лесно и забравя много бързо...тъй 4е сама си напрай изводите

15.   Според мен ако двама души се обичат то не е нужно да се. доказвадоказателство е факта, че въпреки всичко са заедно

16.   Как да докажа на семейството на приятеля ми, че съм идеалната за него? заедно сме от 4 години, но семейството му дори не подозира за това. в началото те разбраха за нас и направиха така, че да се разделим, но ние не можем един без друг и се събрахме след няколко дни. много се обичаме. в продължение на 4 години ние се крием, но не искаме да продължаваме така. кажете ми какво да направя

17.   Не е нужно да си идеална.. щом той те обича каквато си.. не се променяй :)

19.   Той ще ти се обади ако на истина те обича :) <3!!!

20.   Мила, манталитетът (начинът на мислене и възпитание) на твоя любим просто е такъв - да се обижда за нищо и да се държи унизително с жените. Това с "докажи ми че ме обичаш", само защото си му предлижила помощта си, е чиста подигравка според мен. Едва ли ти не му го доказваш досега. Според мен не му го доказвай допълнително - ако и той държи на теб, ще спре да се прави на интересен. Иначе ще бъдеш просто една унизена жена, под чехъл както се казва - явно това му е целта с тези капризи.