Едно момиче и една жена
Здравейте! Аз съм момиче на 18 години. Преди няколко години построиха едно заведение до нас и аз се запознах с една готвачка. Тя е на 46, омъжена и има двама сина. Та както и да е. Станахме близки, разменихме си телефоните, но един ден се скарахме. Аз й казах, че я обичам, но тя ми се обади и почна да ми се кара. След този ден аз постоянно я обиждах, подигравах й се и т. н. Постоянно се навъртах в нейния квартал с колелото. Жената реши, че я преследвам, но аз просто исках да съм повече време с нея и да ми прости за всичко! Намерих я във фейсбук, но тя не ми прие приятелството. След това намерих сестра й. Писах на сестра й, че ако не ми прости ще се самоубия и други тем подобни работи. Не след дълго ходих да давам обяснения в полицията, защо искам да се самоубивам, защо я преследвам и защо й налагам психически тормоз. След този ден не ми се живееше. Бях отчаяна от живота... Минаха няколко месеца оттогава, но аз още я обичам.

Другото, което е, когато тази жена излезе на почивка с колежката си и аз ако съм навън, постоянно я чувам да пита какво правя в момента и казва някакви неща за мен, но не ги чувам много ясно. Веднъж, когато бяхме седнали с приятели в заведението, където тя работи, на мен ми се доходи до тоалетна и слязох по стълбите, но се засякох с нея и после като се връщах, моите приятели ми казаха, че се е спряла и ме е гледала 2-3 минути т. е. докато вляза в тоалетната. Според Вас дали съжалява и е мъчно за мен, или аз си внушавам мои си работи? В момента имам забрана от полицията да говоря с нея т. е. да й налагам психически тормоз, но мога да й казвам "Здравей! Как си? ", но без да я обиждам. Искам да си поговоря с нея, но ме е страх да не извика пак полиция, защото имам едно предупреждение и не знам, ако говоря с нея дали няма да се стигне до съд. Помогнете ми, какво да направя, за да й кажа за пореден път, че я обичам и искам да ми прости?

Коментари

1.   Ти си психично болна!? !? ! Това не е нормално да тормозиш така възрастни жени, осъзнаваш ли се? Теб трябва не полицията, еми в лудница да те затворят и пак ти е малко?? !? Не може ли да си нормално 18-годишно момиче, което излиза с приятели и се забавлява, радва се на младините си - къде си тръгнала с мухлясалия си мозък и лесбийските си наклонности да плашиш някаква обикновена женица!? ! Ако те знам коя си не знаеш колко болка мога да ти нанеса. Заради такива като теб сме на този хал. Психично болен изрод!?

2.   Ами да, гледала те е и се е чудела какво и е дошло до главата на тия години... Прегледай се, сериозно... Ако изобщо историята е истинска.

3.   Историята е истинска и не мисля, че е приятно да се подигравате с чувствата на останалите! Аз съм напълно нормална за сведение и другото, което е дано един ден заплатите за грешките си с нещо наистина неприятно! Желая ви го от все сърце! :) Автор

4.   Човек рано или късно си плаща за всичко, което е направил, добро и лошо. Просто ти обяснихме да отидеш на преглед, защото не е нормално да плашиш възрастни жени, това е психически тормоз. Осъзнай се, преди да си завършила в лудница или в някоя килия, защото постъпката ти е наказуема! Поговори с майка си за помощ!

5.   Не ми трябва преглед! Всеки има право да обича. Психически тормоз ли е да я моля за прошка? Не мисля... Аз я обичам и това едва ли някога ще се промени! :)