Какво мислите за извеняварат?
Бихте ли приели изневяра дори и да е била само заради плътското удоволствие, но сърцето на любимият ви да е все още вашо? Какво изобщо мислите за изневярата? Бихте ли я простили? Защо?

Коментари

1.   Страхът от изневяра и недоверието ми ме накараха да се разделя с приятеля ми за 6 месеца. Осъзнавайки каква глупост направих, се събрах с него отново.
Сега имам чувството, че съм над тези неща (е, няма да ми е много приятно, ако се случи, но все пак не изпадам в ужас и истерия). Давам му свобода да прави каквото иска, с която иска, защото знам, че винаги ще идва при мен, че съм единствената, която обича. Той много се възмущава и ми се чуди на акъла, но така е по-добре... Опитала съм се да изкореня максимално страховете си, защото иначе просто не се живее. Вярвам му на 100%, ама всичко се случва, знае ли човек.
Сигурно звучи егоистично, но така най-вече предпазвам себе си, тъй като много са ме лъгали, много съм страдала. Сега просто не ми пука особено, ако е само за едното е*ане - ще се преживее. Най-малкото, ако ми изневери, ще сме квит. ;) От едната крайност в другата.

2.   Аз не бих простила изневяра при никакви условия. Както и не бих изневерила. Малко съм крайна, но въпроса за мен е принципен. Такива филми като " бях пиян/а", " ама аз само заради секса" и т. н. не приемам.
За мен да изневериш на някого значи да изневериш на себе си- на твоя избор да си с този човек.
Това е моето мнение.

3.   Нали знаете - никога не казвай никога :) Досега не съм прощавал изневяра и не мисля да прощавам. Чак ми става гнусно като си помисля, че приятелката ми може да ми изневери - не знам как ще я погледна след това. Кажете че съм старомоден, но за мен няма такова предателство като изневярата. И какво означава "само секс и никакви чувства"... глупости, то половината връзка е секса.

4.   В изневярата няма нищо хубаво. Обикновенно я защитават тези, които я осъществяват.
Лично аз не прощавам подобни неща, а е факт че не е нужно да видиш как ти изневеряват, за да усетиш какво се случва.
Разбира се всеки сам си преценява и спрямо избора който прави, после търпи някакви последици.

5.   Колкото и да се напинят такива като №2 (както и обратно-мислещите), нещата в живота си имат своя собствена житейска логика, която изобщо не се интересува от тяхното височайше мнение и желания. Имо и един принцип - колкото по-вманиачено стискаш едно нещо, толкова повече то ти убягва.
Всеки избор е временен и трябва да е съобразен с моментите условия за да е адекватен. Тъпо е през лятото да избереш зимния си кожух за облекло.

6.   Ко, ко казА, ко? ! "извеняварат"... смех бай Кириле... изваряването е добре против инфекции, а ако във "вярата" има и "изне", лошо...

7.   Хаха, 6, луд си :D :D А колкото до изневярата, рано или късно се случва, важното е да не се хванете, че тогава идват разправиите.

8.   Аз съм съгласен с номер 2, никога не бих простил изневярата, аз съм избрал да бъда с този човек до мен, за това сме двама, никога не бих изневерил, но и никога не бих простил изневяра независимо колко обичам дадения човек.