Любов от приказките, или кошмар?
Здравейте! Споделям ви тази история, защото ми трябва помощ. На 16 години съм и съм от малък град. Тази история започва още, когато бях на 10. Тогава бях дете и не осъзнавах, какво е истинската любов. Та майка ми имаше една приятелка, в която ходехме редовно. Тази приятелка има син-тогава той беше на 16. Чак ми става смешно, когато си представя на тази възраст да се занимавам с 10 годишен. Това момче постоянно ми правеше комплименти, и аз винаги се изчервявах. Не разбирах защо ми се подкосяваха краката още щом го видя и сърцето ми забиваше като лудо. Усещах онези пеперудки в стомаха... И щом ми се усмихнеше просто се чувствах щастлива.

С течение на времето много се привързах към него. Имах нужда да го виждам, дори и за малко. Но така се стекоха нещата, че той започна да граби от живота с пълни шепи, а аз се оставих на детството си. Годините си минаваха, но незнайно защо често го сънувах. Та до ден днешен смених няколко връзки, но го нямаше това чувство което бях изпитала като по-малка.

Преди 2 месеца момчето, което вече се бе превърнало в мъж ми писа във фейсбук да се видим, да изпушим по една цигара... Аз се съгласих, защото имах нужда да поговорим. Излязохме, разходихме се, говорихме и в един момент той ми се усмихна по онзи начин, който преди ме караше да се изчервявам. На мен ми стана неудобно и се прибрах.

След седмица пак ми писа и излязохме с колата му. Всичко вървеше добре докато не ме целуна. Аз се дръпнах, защото знам че си има приятелка, пък и не исках отново да се привързвам така. Той ме целуна отново и тогава усетих, , пеперудките в стомаха`` не се дръпнах и може би там ми беше грешката. Нататък какво се случи в колата можете да се досетите. От тогава започнахме да се виждаме в седмицата 2пъти, но забелязах че той ме иска само за секс. А аз съм толкова влюбена, че съм готова и ``курва`` да му бъда, само и само да съм с него. В същото време много ме боли, защото се чувствам използвана. Чудя се да поговоря ли с него и ако да какво да му кажа :X :X :X вече всяка вечер го сънувам направо съм обсебена....

Коментари

1.   Съветът ми към теб е да приключиш с всичко това докато чувствата ти към него не са се задълбочили. Ясно е, че те използва само за секс, но не му го позволявай, защото ще дойде момент, когато ще му омръзнеш, ще си намери друга, с която да се забавлява и ще те зареже, тогава ти ще се чувстваш ужасно, заради това, че си позволявала подобно отношение към теб.

2.   Аз пък те съветвам да го изживееш. Това момче очевидно ти е първата любов, при това още от детството. Няма да ти е лесно да го оставиш, обичайки го така, още повече когато си на 16.

Ако сама не си набиваш в главата, че всичко е просто секс и си "курва", един ден когато нещата приключат няма да се чувстваш зле. Той може да има различни причини да спи с теб, въпреки приятелката си, и не винаги е задължително да е долен курвар... Аз ако исках да спя с някого ей така, последният човек, към когото щях да се обърна, е семеен приятел, когото познавам от дете.

Та изживей това, което ти се случва и му се радвай. На 16 си. Може утре да се събудиш и да осъзнаеш, че нищо нямаш към него, че е просто един по детски изграден образ, може да се влюбиш в друг... въобще може да ти се случат 100 неща, животът е пред теб. Но за да ти се случат нови неща, трябва да забравиш старото, а най-лесният начин да го направиш, е да го изживееш.

Успех :)

Д.

3.   В заглавието ти не трябва да има запетая! / Поправачът /