Вярно ли e?
Вярно ли е, че мъжете обичат само веднъж истински в живота си?

Коментари

1.   да... казва ти го момче на 25 години... преди година се влюбих в едно момиче, нещата не станаха и до днес не мога да изпитам същото което го изпитах с това момиче... скайп ''marayura'' ако искаш ме намери и може да си пишем.... ако искаш де

2.   Какво е това "истинско обичане"? :)

3.   Не.

4.   Не! Обичал съм 2 или 3 пъти истински през живота си. Искам отново да се влюбя, но с времето това става по трудно.
Мъж 28

5.   не знам

6.   Разбира се, че не е вярно. Що за въпрос? Мислят си, че обичат истински, защото в дадена ситуация с даден човек нещата не се развиват както им се иска. Издигат този човек на пиедестал, изграждат си нереален образ и вярват, че този човек (жена, момиче) в случая е идеален. Така е и с нас жените. Тъга по нещо, което не си изживял. Мислиш си, че е щяло да бъде идеално, че човека е перфектен... уви. Понякога дори се случва, заради такава любов да зарежеш всичко, човека, който държи на теб и да разбереш, че този заради който си го оставил съвсем не е по-добър, съвсем не е онзи идеален от миналото за който си го мислил. За мен най-важната любов е последната. Най-осъзната и истинска. Най-зряла...

7.   Хаха - да, вряно е - за теб има само един човек и ако го изпуснеш е препоръчително да си посегнеш :Д:Д
Стига ве хора, не вярвайте на филмите и песните, те си имат тяхна си цел. Моето второ влюбване беше по-кратко, но много по-силно от първото.

8.   Не е вярно. Тези привеждания под общи знаменатели - само в математиката. И все пак, какво е истинската любов? Някой изяснил ли си е това, преди да пита за истинско обичане? Нещо истинско винаги е истинско, не вярно днес, а невярно утре. И любов ли е онова, което ограничава, ограбва, наранява, боли? Едва ли.

9.   Всичко е относително.
Разни хора, разни идеали.
Ако е стойностен човек е възможно, но при условие е влюбен в стойностна жена.
Както има мъже боклуци, така има и мъже такива, но за съжаление жените водят класацията.

10.   Не, разбира се.