Харесването не е достатъчно! Въпроси без отговори
Има едно момче с което се видяхме веднъж, а преди това си писахме доста време по скаип.
И така видяхме се харесахме се и на живо, но това не е достатъчно за да се съберем. Поне аз така го разбирам.
От различни градове сме но сме си близко около час път. Той живее сам в друг град а техните са си в родния град.
Не искал връзка от разстояние. Работи си изкарва хубави пари. И едва ли парите са проблем. Доста пъти казва, че ме харесва и че му се искало да сме заедно.
Сега е на бригада в Чужбина и ще се прибере до 2, 3 месеца.
Искал да се видим като се приберем(е сами се сещате, че наистина ме харесва)ще дойде в моя гард.
Питам се като няма да сме двойка, защо ще идва? Вие няма как да знаете но просто си кажете вашите мнения.
Често си пишем ако не през ден.. през 3, 4.
Е кажете по какъв начин да го спечеля, защото харесването не е достатъчно.
Моля мъже да се включат в темата и да напишат какво трябва да е едно момиче, че да се впечатлят от нея, и въпреки разстоянието да иска да бъдат двойка.
Каква трябва да е промяната
-визия
-облекло
-държание. Моля споделете
моля публикувайте темата, защото имам въпроси на който не мога да намеря отговори сама

Коментари

1.   Ето ти едно мъжко мнение-момичето не трябва да променя нищо. Извинявай, че ще ти го кажа, но тази връзка няма бъдеще. Момчето хубаво ти е казало-това е връзка от разстояние. Ние мъжете не обичаме да поддържаме вече такива връзки. Просто няма смисъл. Ако искате да сте заедно един от вас трябва да се премести при другия. Твоя човек няма да го направи, защото има вече работа, а да търси работа в нов град ще е изключително трудно да намери. От опит ти го казвам това. Другия вариант е ти да се преместиш при него. Ако обаче нямаш тази възможност-това е краят за вас. Най-добре си намери друго момче. Относно виждането-мисля, че просто иска да запазите приятелски отношения. Или другата възможност-само секс без чувства.

2.   Изброените неща "-визия-облекло-държание. Моля споделете"Нямат значение. Ако толкова те харесва ще бъде с теб.

3.   Е момчето ше дойде какво не ти стига ПРИНЦЕСО?

4.   Според мен, ако един човек наистина, ама наистина си пада по теб, нищо не би могло да го спре. Познавам хора, които се събраха въпреки разстоянието и въпреки всички парични проблеми. Така че, помисли добре.

5.   Да номер 4 съгласна съм.. Но виж Номер 1 и той казва, че мъжете не обичали връзка от разстояние
Номер 4 ти какво си :D момче или момиче, сори ама да знам

6.   И пак от авторката-Е как да живея при него след като сме се виждали само веднъж. Може да живея при него ако наистина държи на мен, и то някъде след година а не на 2-я месец. Имам позната около 30 години и тя се запознала с някакъв чрез нета само, че неговия град е доста по далеко. И намираше начин и идваше и се виждаха и някъде след година, две отиде при него. и до ден днешен е там и се разбират перфектно.
И са заедно вече 4 години

7.   Той си намерил друга...И ме изтри на всякъде

8.   Е, съвсем логичен завършек!

9.   Тръсил е емоционален пълнеж от разнообразие и флирт. В противен случай разстоянието нямаше да бъде висока за прескачане преграда - ако бяха пламнали силни чувства, щяха да я изпепелят. Вбъдеще имай това предвид.
М29