Аз съм глупачка
Здравейте, момиче съм от град Бургас. Имала съм няколко връзки досега, но всичките неуспешни. Момчетата бяха прекалено несериозни, а и имахме разногласия в доста отношения. Мечтаех, да срещна някой, който да прилича на мен, да не ме разочарова и да заслужи доверието и обичта ми.

Ето, че този човек се появи в живота ми. Виждаме се от около месец и половина. Абсолютен джентълмен, винаги проявява разбиране. Много интелигентен, можем да говорим на всякакви теми без да се оттегча, а освен това е и симпатичен.

Проблемът е, че не изпитвам привличане към него. Приятно ми е да излизаме, да си говорим и да прекарваме времето си заедно, но не мога да го възприема като нещо повече от приятел. Аз съм човек, който обича предизвикателствата, а той определено, не е такова. А може би си падам и малко мазохистка?

Аз съм известна с това, че винаги хвърлям око на неподходящите и оставам наранена. Знам, че той държи на мен и никога не би си позволил да ме нарани. Според вас да продължа ли да излизам с него или просто да се откажа, щом не мога да почувствам нищо?

Коментари

1.   Не съм изненадан... света е пълен с жени, които търсят Женомразци, които искат мъжете да се държат лошо с тях, за да задоволят собствената си извратена патология :). Или иначе казано светът е пълен с махосистки. :)

2.   И аз съм същата! Намерих човека, за когото съм мечтала и след 1 месец го оставих.. вярно, че имаше някои неща, които не ми харесваха, но не бяха чак такъв повод да си тръгна от него.. Ще има да си бутаме с теб главите, авторке... Но аз знаеш ли как прецених нещата за себе си - идеален беше наистина, но не го чувствах.. нямах желание да го гушна и да го целуна и всичко... Как щях да живея тогава?? Не бих могла! Предпочитам да чувствам и да обичам.. да правя секс със страст и любов! Аз ти предлагам обаче да му дадеш шанс, изчакай, нещата може да се променят! :)

Модераторите, хайде по-бързо да публикувате коментарите! Не може на 2 дни да се обновяват темите! Понякога хората се нуждаят от спешни съвети и тогава целта ви да сте полезни не е постигната!

3.   Безкрайно съм щастлив, че през живота си не съм срещнал жени като N2 и авторката!

4.   Всички жени търсят така да се каже "лоши момчета", които да поправят и да направят "добри мъже". Друг е въпроса, че има три изхода:
1. Не успяват и се лошите момчета ги зарязват
2. Женят се и ядат бой и унижения
3. Успяват и новите добри момчета вече са скучни и трябва да се сменят.

Има много причини за тази женска глупост, основните са генетично заложени, други са породени от проблеми с бащата :) Жените го знаят това, но те не мислят, а чувстват! Като заключение искам да ви кажа - оправяйте се!!!

5.   Не си глупачка, просто ти трябва време. Месец и половина е нищо време, но според мен можеш поне да пробваш - ако в секса ти е скучно и тъпо - спирай още сега. Макар че хората рядко си пасват от първия път. А бе бързай да пускаш питомното и да гониш дивото - един ден може да съжаляваш, свестни мъже почти не останаха

6.   Не е редно да имаш с него нещо повече от добро приятелство, в противен случай ти ще си тази, която ще го нарани дълбоко. Имаш нужда от предизвикателство, авантюра, нещо вълнуващо няма значение, че може да страдаш важното е да се чувстваш пълноценно.

7.   Съгласна с номер 6-няма ли тръпка, зарежи ги тия работи-бил еди какъв си, разбирал те... дрън, дрън, любовта е емоция, всяко влюбване е различно, но както виждам при теб я няма онази страст, която движи нещата, само с уважение и разбирателство не става, не е достатъчно, а щом досега не си изпитала това, едва ли по-нататък ще се случи със този сегашния господин, не знам все пак, но поне за мен такава връзка няма да продължи дълго, омитай се на време и това е, УСПЕХ, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СРЕЩНЕШ ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ, КЪСМЕТ:))