Не искам да ме удря отново, защото това не е единственият път
Здравейте на всички :) Имам приятел от 2 години и 2 месеца и преди няколко дена стана нещо много сериозно! Излязохме с един наш приятел и гаджето ми започна да говори как сънувал момичета.. как почвал да се влюбва в друга. До края на вечерта всичко беше напрегнато и след това той ми зашливи един страшно силен шамар, и след това аз си тръгнах и те ме настигнаха. Той се уплаши много както и аз. Когато ме изпрати до нас, се сбогувахме един вид и той ми се разплака. Не знам какво да правя от една страна не искам да ме удря отново, защото това не е единствения път, а около 3 или 4.

Моля ви помогнете ми искам да знам какво да направя, обичам го все още и бих му простила, но не знам. Моля ви за помощ ;(

Коментари

1.   Мила не се лъжи по тва.. той ще спре.. просто е изнервен и неща от сорта. Махни се от него възможно най-бързо. Представи си щом от сега ти посяга после к'во ще бъде.. пр. ако се ожените. Моят съвет е да го оставиш и да не търпиш това унижение.. Пиши ни какво е станало.. и Успех :))

2.   Явно има изразени рецидиви в това отношение, ако не искаш да се повтаря можеш да го зарежеш. 4 пъти не случай да знаеш.

3.   Ами нацепи му и ти едно кроше, какво толкова.

4.   Няма оправдание за тези които търпят насилие. За мен те не са добре психически, това не е н о р м а л н о.

5.   Има агресивни по природа и не бих продължила връзката си с с него.

6.   А той защо изобщо те е ударил? Ти добре ли си да търпиш такъв човек... имай малко достойнство!

7.   Махай се от него щом те е ударил и преди няма да се промени не му вярвай на приказките и на " сълзите" че бил изнервен или нещо подобно.

Зарязвай го защото после ще страдаш повече боя няма да спре гарантирам ти.
Успех,

8.   Дистанцирай се за известен период от време! ДА МУ СВЕТНЕ, ЧЕ НЕ СИ НИЧИЯ СОБСТВЕНОСТ. А през това време започни да правиш нещо за себе си, след време ще се чувстваш много по-добре, такива не ти трябват и не се лъжи,че това ще е за последно.

9.   Благодаря ви на всички направих правилното нещо помогнахте ми особенно много БЛАГОДАРЯ ВИ !

10.   Само да допълня... изпитала съм го същото на собствен гръб... колкото повече време минава-толкова по-трудно е отказването... посягането започне ли-то никога не спира... а причини винаги се намиорат-може днес да се е събудил накриво, някой да го е изнервил.... в 1 момент казва че не може да се сдържа... и че съжалява.... казва че ако си беше замълчала така нямаше да стане....

Знаеш ли колко време загубих аз.. много наистина... години... и никой не ти ги връща после... отказваи се веднага-казвам ти го от личен опит..... била съм свидетелка как майката и сестрата на този го изнервят до краен предел... куп други хора... но никога не им е посегнал-НИКОГА-значи за едни може да си сдържаме емозиите и да се контролираме-за други не...и накрая никой няма да ти каже ежала че си търпяла-хората докато не го преживеят или някоя тяхна близка-сестра или майика-не го разбират... и дори и някои казват.... ами откъде знаеш тя дали не го заслужава-НИКОЯ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВА... ГЛУПОСТИ СА ТОВА....

Казвам ти какво е било при мен...като сум била по-малка в началото все съм си мислила че ще се промени-НИКОГА НЕ СЕ ПРОМЕНЯ-а аз ти говоя за 6 -7 години... и ние така почнахме от 1 шамар като тебе...и при мен това не стана в началото-не си показа рогата веднага.... не се заблуждаваи момиче-сама тр да се откажеш -и по думите ти разбирам че е така.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ ПОВЕЧЕ-ЦЕНАТА ПОСЛЕ Е МН ВИСОКА!!!!!!!
ПОЗДРАВИ И САМО НАПРЕД

11.   В мюзик айдъл (не знам дали го гледаш) има едно момиче, което приятеля й я е удрял и сега тя е сляпа. Съвет от мен - бегай от него, дори и да имаш още някакви чувства, защото после може да е късно.

12.   Вие сте страхотни съжалявам за твоята случка но си права наистина отново много ви благодаря Успех в живота ви желая много успех :)

13.   Само един въпрос към авторката: кое беше правилното нещо?

Май няма смисъл да питам, но бих искала ако е възможно, да ми отговориш... всички ние сме по някакъв начин свързани, и не мога да гледам с безразличие как някой някъде страда и е малтретиран... а тези, които тук даваме мнения и подкрепа, искаме да чуем добри новини: че си зарязала насилника, окончатилно и безвъзвратно.

14.   Да оставих го и сега се чувствам по добре :) Ти беше права и наистина много благодаря. Вие ме накарахте да продължа напред и да се боря сама със собствения си живот! :)

15.   Радвам се да го чуя, наистина много се радвам че си постъпила правилно... УСПЕХ за напред във всичко ти желая...Това е за поука, ако се случи не дай си боже, да срещнеш пак някой такъв, вече имаш опита и знаеш, в никакъв случай да не седиш с него.Така че браво на тебе и, още веднъж, успех

А, и друго: гледай така да направиш, че да си материално независима. Да живееш на своя територия, и да си имаш собствен доход. Тогава всеки който иска да се приближи до тебе, ще знае, че ако не се държи добре, ще му посочиш вратата. Това е важно: не бива да си зависима от мъж, а и от който и да е. Аз така си го направих и сега сме добре и аз, и дъщеря ми. Послушай ме, не съм някоя пикла, аз съм на 50 г. говоря ти от опит. Най хубавото е, че навреме си се осъзнала...нека господ ти даде мир, любов и спокойствие, на тебе и на всички, които поставят живота и нещата си в правилна посока.
Защото това е правилната посока, а не да търпим насилници

16.   Мила аз също съм претарпяла такова нещо и моя приятел ме е удрял но колкото и да го обичам се разделих със него защото съм бремена сега посягаше на мен а след време можеше да посегне и на детето ми. Един ден ми каза че ако не съм била бремена не се знаело какво може да ми се случи по добре се махни от него и започни живота си от начало със друг мъж.

17.   И аз имам такъв проблем. Бившия ми приятел опита да ме удари защото го ревнувах много и нарочно тръгнах с друго момче че да го забравя. Обаче нямам чувства към другото момче а все още обичам първия. Какво да направя моля помогнете ми

18.   Момичета, няма друг съвет и помощ освен тази: махнете се завинаги от долните типове, с които сте се захванали. Не съсипвайте своя и на бъдещите си деца живот по този начин. Опитал се е да те удари... какво чакаш, да те удари ли? ! И като го направи, пак ли ще се питаш какво да правиш?