Моята драма
Здравейте
Искам да ви разкажа моята история.

Преди много време изгубих човека когото обичах най много дълго време си мислех че не съм способен да обичам но ето че дойде деня в който се влюбих а когато разбрах че ми отвръщат със същите чувсатвах бях наистиан щастлив не след дълго на нея и се наложи да замине в чужбина (няма да споменавам причини).

Вече доста време тя е извън бг но всеки ден се чуваме по телефона и по скайп и двамата все още искаме да бъдем един с друг но проблемът е че аз не мога да напусна страната а тя не може да се върне в бг опитах какво ли не но нище не ми помогна за сега ме крепи надеждата че ще бъда отново с нея но това ще стане чак след 4 години (тогава ше мога да изляза от бг).

Обичам я толкова силно че дори не поглеждам друга само като си помисля че трябва да чакам 4 години за да я видя ме боли страшно много болката е толкова силна че не мога да я понасям и ми идва да се самоубия. Не знам какво да правя обичам я и искам да бъда с нея писна ми всяка вечер да проливам крокодилски сълзи от болка.

Понякога си казвам колко са 4 години ще минат много бързо но не е така времето не минава много бавно и мъчително не знам какво да направя. Не искам вече болка и страдание целият ми живот протече в болка и страдание вече болката стана моя приятелка и ме задушава убива ме ден след ден малко по малко а усещането е отвратително.

Коментари

1.   А тя няма ли да си дойди в България или ще си остане в чужбина? Ако ще се връща няма какво да те притеснява изчакай я!

2.   От автора - за съжаление нещата не са толкова прости и тя няма как да се върне в бг.

3.   На колко сте години?

4.   От автора - на 26 сме и двамата.

5.   Далече от очите - далече от сърцето, по-добре я остави да си живее живота, а ти си намери друга която си е в българия. Така по този начин на 40 години ще изглеждаш като дядо от нерви. Остави я и си намери друга..

6.   Пич аз не мога да ти помогна, понеже на мен си не мога да помогна. Но се пак ме вдъхнови.
И това го написах за теб.

Крокодилски сълзи
за тебе аз проливам.
Не знам какво стана,
защо те няма.
Крокодилски сълзи,
се опитват да загасят
огъня в сърцето.
Но ще чакам тоя ден
да бъда пак със
теб.
Дори не знам как
ще го дочакам.
Обичам те искам
да бъда с теб сега!
Не искам болка и
страдание.
Не искам вече болката
която, ме убива.

7.   Най-доброто лекарство са контактите с други хора. Не се затваряй със себе си, срещай се с хора, излизай, весели се, колкото можеш. Пак е по-добро от това да си стоиш сам и да се побъркваш от болка и мисли по нея. Пък и къде толкова далеч отиде мадамата, че да не може 5 години да си дойде или ти да отидеш при нея. Да не е на луната? Хващай пътя и върви да я видиш. И това е цел, и то добра.

8.   Няма да ти кажа нищо... Другите хора не могат да ти помогнат. Ти може би сега си сам на тоя свят... Искам само да ти кажа, че не можеш 4 години да стоиш пред образа и на компютъра и да копнееш с цялото си същество за нея... Това си е мъчение. Не съм свикнала да обсъждам един проблем толкова дълго, но пък мисля, че си заслужаваше. Дано си вземеш поука поне от чуждите коментари.