Дежа вю...
Преди две години в гимназията имах разпра с един мой съученик от моя клас заради факта, че харесвахме едно и също момиче пак от моя клас... проблема се беше задълбочил цяла година всички се бяхме изнервили, от тази случка и в момента, аз... патя, защото момичето което обичам дори в момента с нея не сме се чували от 2 години и половина заради тази разпра с това момче, тя ми забрани да я търся или да и се обаждам. Като цяла доста неприятни моменти имах... е тя беще обвързана вече от 2 години когато се случваше това.

Както и да е 2 години след това влязох вав ВУЗ и си намерих разкошни другарчета и няма алчност и злоба сред нас, храним си доверие и то доста. Намерих си момиче което много харесах, но то ми отказа и ме насърчи другаде да търся такива чувства.... няколко месеца след този отказ бяхме направили купон с мойте другарчета който беше доста скучен докато не се появи едно момиче, първоначално седеше настрана от мен, но последствие забелязах как вдигаше и насочваше погледа си към мен и то многократно, трябваше да съм сляп за да не разбера, че иска да си говорим, аз и бях малко пиян и затова отидох при нея и тя с лекота ме разговори допадна ми като характер и продължих да си говоря снея, дори когато извръщах поглед тя пак ме заговаряше... питаше ме дали не съм по-горен курс, аз и казах, че съм на нейните години тя ме попита дали не уча заедно със момчето което организираше купона и накрая това момче дойде до нас и си навря муцуната между нас да слуша какво си говорим, той беше така доста пиян и аз спрях разговора с момичето и го изгледах така доста негативно и той каза някакво пиянско "здрасти" и ги оставих на саме. След това се върнах при момичето казахме си чао и тя си замина от купона. Момчето което организира купона и покани въпросното момиче след бе забелязано от наша приятелка да рита агресивно по вратите на хората и естествено на, мен ми стана ясно, че това е признак на ревност. По миналата вечер се прибирах от едно заведение с това момче и нашите дружки и пак срещнах това момиче което ми отправи поглед придружен с усмивка.
И след това днеска видях пак това момиче да си говори с някакво едро момче очевидно, от по горните курсове, нищо необичайно, но когато доведох моите приятели и седнахме до нея тя си тръгна на бързо, момчето което изревнува по-миналата вечер стана от масата ни и замина за известно време, и останахме няколко човека да го чакаме да се върне. След това забелязах само аз, че момичето от съседната маса се връща за да каже, чао на свойте събеседници и в същия момент я виждам как целува по устата това
едрото момче с което си говореше преди това.
Никой не забеляза това освен мен. Същата вечер или по скоро преди малко, разправях на нашия човек и на мойте дружки, какво съм видял въпросното момче си призна, че я зарибява от доста време и беше доста изненадан, като чу това. Момичето от нашата група, каза, че може да е било приятелска целувка по бузата, но аз не мисля така.... и както и да е същата тази сутрин се чудих дали да не предложа на това момиче да излезем на кафе, споменах го и на нашите хора и момичето каза, защо пък и да не опитам. Ама, ако опитам ревнивото момче ще отреагира позната за мен ситуация. А, и същата вечер нашето момче беше доста тихо и изчака всички да излезем от стаята на нашата позната, вероятно за да говори на саме с нея за съвет.
И все пак сутринта ще драсна 2 реда за среща, да видя все пак какъв ще и е отговора. И не знам, дано не стане разпра???

Коментари

1.   Доста объркващо написано почти нищо не разбрах...

2.   Нашето, вашето... много момчета станаха. Един съвет - не си разваляй отношенията с хората от групата, заради някаква мадама. Имайки предвид, че тя може да е с друг ( доколкото успях да разбера ), съвсем не си заслужава. Успех!

4.   И аз прочетох няколко пъти, за да схвана кой с кого говорил, кой целунал и т. н... много другарчета имаш :)))

Щом си видял момичето с друг, не се меси. Не стига, че твоя приятел я харесва, ама и ти сега.
Вие, момчетата, често бъркате учтивостта с флирт. Повярвай, ако те харесва, ще намери начин да ти покаже, че е свободна и е готова за срещи и т. н.