Колко често го правят ?
Здравейте :) Имам въпрос към вас, леко глупав, но силно ме притеснява отговора. Имам приятел от 1 година и повече, обичаме се много и много държим един на друг, но той е семеен. До колкото забелязвам много цени съпругата си, уважава я, пази я да не я нарани, угажда и на всичко, държи се много мило с нея и с семейството им като цяло. Но той твърди, че брака им е рутинен и по навик, те нямат никакви скандали никакви недоразумения помежду си или по точно са привикнали един към друг и са над дребните, елементарни неща. И двамата са на около 35-36 години, заедно са от 16 години и повече. Та въпроса ми е, колко често една такава двойка се отдава на любовни ласки? Ако слушам него на годината 2 пъти, но аз не вярвам на това, млади и здрави хора са, не е нормално. Питам ви това, но при положение, че с него правим секс средно около 3 пъти на ден, не пропускаме възможност, никога не ми е отказал или аз на него. Задавам въпроса, защото не знам дали след това, ще има желание за друга чисто физически... Благодаря ви предварително за вниманието :)))

Коментари

2.   Какво те топли колко пъти го прави със съпругата си, когато ти винаги ще си останеш само жената за секс и винаги ще си втората, ако това те задоволява-живей по този начин

3.   Защо позволявате бе момичета да ставате безплатни проститутки на някой семеен господин? Не се ли чувстваш употребена? Че чак се пита колко често той спял с жена си.. Господи събери си версиите....

4.   Ако не беше така трагично питането, то щеше да е комично. Просто въпроса е безумен. Най - вероятно поне 2 пъти седмично. :)
Можеш да питаш жена му, за да си по сигурна.

6.   Абсолютна лъжа е два пъти годишно! Ти на колко години си, че му вярваш? ! Всъщност и жена му ако си има любовник и два пъти няма да има...

7.   Хммм...ами щом лъже жена си защо да не излъже и теб?
Аз съм по-млада, но мъжът ми е на тази възраст и го правим всеки ден.

8.   Не искам да отговарям на нападките ви, нито да обяснявам ситуацията отблизо, но щом смятате, че всички момичета в тази ситуация са ПРОСТИТУТКИ то проблема е лично ваш. Обичам този мъж и той мен това, че в момента не съм в състояние да бъда негова жена, не значи, че той трябва да разваля отношенията си с настоящата си. Въпроса ми е зададен от чисто любопитство. Колкото до жена му наясно съм, че поддържа интимни отношения с нея, ако не е така тя веднага ще се усети за какво става въпрос, а на този етап от връзката ни не мислим, че е редно да правим голяма крачка или да даваме поводи за съмнение!

9.   "Имам приятел от 1 година и повече.... но той е семеен. "... Той не ти е приятел, ти си му любовница и се причисляваш към графата на "другата"... явно не те е срам щом единствения ти проблем е колко пъти той прави секс с жена си.
Със сигурност не е толкова, колкото ти казва...

10.   Спрете с тези упреци все едно сте безгрешни!
Моята ситуация е долу-горе като твоята, той е на 36г. семеен от 5г., и от 6 месеца имаме връзка, която се развиваше много бавно... до секс се стигна на 4 месец след нашето запознаване, лошото, е че от както се стигна до секс, отношенията със жена му започнаха да се развалят и се стигна до развод, той спря да спи при нея и всякакви други контакти, но ми е казвал, че предпочита докато прави секс със жена си да си ме представя, а това е било 2-3 пъти седмично.
Надявам се, да съм ти помогнала поне малко с отговора си!

11.   Цени съпругата си?? И как по-точно я цени, като си ляга с теб ли? Жалко, че съпругата му не знае за какъв глупак се е оженила. Дано му дойде и акъла му в главата, а на теб достойнството, че като гледам доста ти липсва.

12.   Ами ти как се виждаш във вашата връзка? Като семейна приятелка ли? И да никой не е безгрешен, но поне на някой е останал капчица морал. Човек не е създаден моногамен и нормално семейните господа да не си го държат в гащите. И като си му любовница стой си в територията и кротувай. Колко често правят секс си е тяхна работа. Изневярата не е следствие тя е избор. И знаеш ли ще дойде ден ти да си в положението на съпругата, а някоя любовница ще пита по форумите колко често спиш с мъжът ти...

13.   Ами ние с жена ми сме така и го правим 2 пъти месечно. Само дето аз си нямам любовница. Ако имах и го правехме с нея по 3 пъти на ден, със жената сигурно щяхме да го правим и по-рядко, или пък по-често, за да не се усети тя :)
Абе любете се на воля, щом се обичате, и бъдете щастливи! Хубавите неща и моменти в живота не са толкова много, че да си позволяваме лукса да ги пропускаме заради разни предразсъдъци.
А до тези, които говорят за "използване" и за "втората" - болни, нещастни създания! Удавете се в собствената си злоба и предразсъдъци, и чакайте посмъртно някой да ви даде медал за целомъдрие и принципност...

14.   Дано жената на N 13 да не е болно нещастно създание което се дави в собствената си злоба и предразсъдъци и го окичи с големи рога. Да се люби на воля и бъде щастлива....

15.   Номер 13, да не би жена ти да си има любовник, а на теб все никоя не ти връзва?
На това ми намирисва болезнената ти реакция, извинявай ;)

16.   А на мен ми е любопитно ти защо държиш да знаеш. Ще се почувстваш ли по-добре ако любовникът ти, упс "приятелят" ти, ощастливява рядко жена си. А ще го зарежеш ли, ако по три пъти на ден прави любов с нея. Все ще си бъдете две на опашката. Всяка н-та тема, пусната от любовница е все същата, не обича жена си, не спи с нея, ама още не е на етап за развод. Ама тази тема вече изби рибата. За мен ролята на любовница, винаги очакваща повече, е унизителна, но хора всякакви. Щом се задоволяваш с трохите от другата, не рови и не се чуди какво прави вечер любимия вкъщи в чаршафите.

17.   Хахахахахаха вечно втората жена ще си останеш милаа..!! ;).. Как може да делиш 1 мъж с 1-на друга жена? ! КАК? ! .. Всичко се връща на този свят да знаеш.. :)

18.   Аз съм женен от години... повече от 20... влюбих се в друга жена преди години, да, тя беше любовницата защото аз нямах смелостта да се разделя със съпругата си, поради причини, дори материални... аз обичах тази жена, тази любовница.... тя ми даде много, не само секс, а човека от себе си, приятелството си, топлината.... разделихме се, плачех за нея... защото това беше любов... нека никой да не осъжда така наречената любовница, тя в много случаи е човека, приятеля който ни разбира...

19.   Аз съм на 64. Женени сме от 1972. Приятелки имах главно след брака за периоди от 6 месеца до 2 години. Криех от жена си, но тя усещаше. Извинението пред нея беше нейното твърдение, че няма желание за секс повече от един път на седмица. Аз се криех и се държах много мило с нея, поради това, че бях гузен. Приятелките никога не съм виждал само като любовници. Сексуален партньор не е любовница. Това е човек, който споделя твоите възгледи и те уважава.
Ето последствията след толкова години. Две от общо 4те ми връзки не са се омъжили до днес (вече 30 години)/ Жена ми и до днес няма желание за секс.
А ето и друга страна на живота ми. От 1987 не съм имал и желание за изневяра. 4 години по-късно повярвах в Исус Христос и порока ми съвсем се загуби. Правим любов на 3-4 седмици. Не съм доволен, но зная сега, че вината не е на моята любима съпруга.
Извода за подобни ситуации - ако няма перспектива за развитие на връзката без да има засегнати, започни друга. Ако не можеш да се въздържаш - мъжете за готови за секс 24/7.
Основен момент - временното ще запълни ли нуждите ти? Празнотата от какво идва - от немотия. от скука, от прекалена свобода? За мен отговора на "търсещите" мъже или жени е - бог е създал този вакуум у нас, за да търсим истината и намерим неговия син - Исус. Моля всички да погледнете какво правите сега, как ще ви изглежда примерно след 20 години, или в очите на Вашите деца (сега или в бъдеще). Май се заприказвах.