Много се обичаме, но аз имам дете
Имам дете на 3 год., разделена съм със съпруга ми. Преди 1 год се влюбих в един мъж, който също беше обвързън. Сега вече нещата са много страшни от към страната на мъжа с който се обичаме. Той не може да изгони приятелката си от тях, тя знае за нас и не се изнася вече 6 месеца майка му я кара да стой в апартамента защото не иска мен. А аз живея при родителите ми с детенцето ми не можем да се съберем всички са срещу нас. Мойте родители не го искат, искат да се събера с мъжът ми заради детето, но не мога.

И майката на приятелят ми не ме иска, тя си иска първата изобщо е ужас .... посъветвайте ме какво да направя, да се върна ли при човека които е баща на детето ми но с него ние не се обичаме, караме се, а с приятелят ми се обичаме безумно.

Коментари

1.   Еми според мене по добре не се връщай при бащата на детето ти, щом се карате постоянно няма смисъл детето ти да расте в такава обстановка. Събери се с мъжа, когото обичаш :) Успех!!!

2.   Пред любовта както са казали хората няма граници!!! Ако не искаш да изгубиш този които обичаш бори се със всички сили, всички които ви се месят няма да успеят да постигнат нищо ако вие наистина се обичате силно, единствено ще засилят чувствата ви. Бъдете силни и се борете. Рано или късно нещата ще се оправят.

аз претърпях нещо подобно но с разликата че имах проблеми само от страната на родителите ми, но те разбраха че няма да стане така както искат.сега и те не съжаляват за това че са се предали,дават всичко за него.....бадете силни.пожелавам ти всичко да се нареди.успех:)

3.   То хубаво - любов, ама добре ли прецени този човек?

Извинявай, но някак лековато представяш историята си. Как таака приятелката му ''не искала да си тръгне''? А дали не те пързаля въпросния господин с това извинение?Дали пред нея не казва, че има ''една разведена с дете'', дето не го оставя на мира?

Той, ако е мъж на място, ще реши въпроса кардинално- и с приятелката, и с майка си и ще направи всичко възможно, за да е с теб, дори и на квартира да излезете.

Но нещо тука има друго....не знам какво, обаче със сигурност проблемът не са страничните хора (майка , приятелка...), а той.
Много добре си помисли над това.
Не си мисли, че другите са пречка- да, понякога са, о само ако им се позволи!

4.   Номер 3 е права, винаги има извинения. Този мъж не е сигурен какво иска.

5.   Май тук ми намирисва на друго. Тогава когато този твой приятел си е правил удоволствието с теб, защото си му била лесна и удобна, ти май си си правила сметката как ще се настаниш в дома му с детето си. Криви са ти излезли сметките. Това, че той те е искал за секс, значи ли, че те обича и че ще те вземе за съпруга? И защо очакваш приятелката му да се изнесе, та тя е желана там и от него и от семейството му.

Извинявай, но не търси вина в родителите си и в неговата майка. Вината си е само твоя, той не е подходящ за теб, не се мъчи да мърсуваш там, където не ти е работата. Просто мястото не ти е там...

6.   Преживяла съм го почети същото само че бях в ролята на приятелката.. и с приятеля ми се разделихме заради жена с дете... така че ако той знаеше на 100% какво иска повярвай ми щяхте да сте заедно. Не вярвам момчето да не може да се справи с приятелката си (в смисъл да я остави) .. мисля че ме разбра какво имах предвид.

7.   Защо се карате с твоя съпруг? Предполагам, че в основата на вашите скандали е извънбрачната ти връзка. Ти си го предала. Можеш ли да се поставиш на неговото място и да прецениш трезво как би се държала,ако си в неговата позиция? Гледай си детето и успокой мъжа си. Чуждия забрави. Абе млади хора, защо не си живейте живота, ами си създавате ядове? Знаеш ли,колко много мъже има по света, и колко от тях могат да те очароват? Винаги ли ще хукваш подир всеки и ще зарязваш предишния? За Казанова се говори, че е казал: "Аз знам, че немога да имам всички жени, но защо да не опитам" Е, това са само легенди. Ние сме реални хора, от реален свят.

8.   "Всяко чудо до три дни".
Както си го почнала да сменяш и да се влюбваш, след три години и тоя ще ти омръзне. Ще търсиш друг и така докъде? Ще трупаш любовници един след друг, а естествено "рогата" мъжа ти няма да ги издържи.
А ти правиш ли разлика между съпруг и любовник?
Любовникът ти дава само любов, секс, като едновременно с това получава и своето удоволствие и всичко се изчерпва дотук. Съпругът поема ангажименти към семейството си, дома, прехраната, децата, и мисли и за твоето удоволствие, той "дели и хляба и леглото с теб" и е другар в живота ти. Един мъж като любовник може да е най-добрия, но като съпруг най-лошия.

9.   Аз съм жената с детето. Приятелката на приятеля ми се изнесе вчера и той реши да бъде с мен.

Не ми е любовник както казвате. Обича ме се и сме решили да създадем семейство. Но питам дали е правилно? Не мисля че сам за обвинение защото бившият ми съпруг ми посягаше и правеше скандали пред детето ни, затова го оставих, а трябва ли да се върна при него заради детето ни? Детето ни е на 3 год.

10.   Леле мале, тоя изтегли джакпота, голям късметлия, излезе. Хем жена, "втора употреба" си намери, хем и дете, дори отгледано, таман да не се мъчи да прави.
Оха, честито!

11.   Според мен всичко това не е правилно.. Що не помисли за детето като порасне евентуално ако си с този мъж какво ще му обясниш за истинскич му баща? А за скандалите със съпруга ти защо не помислиш .. кое може би стой в основата? Ако си толкова невинна колкото се опитваш да се искараш защо е имало такива скандали с мъжа ти .. ? Помисли си..

12.   1. Ако се върнеш при бащата на детето щом не го обичаш- голяма грешка

2.Приятеля ти като те обича толкова и ти него защо се съобразявате с това какво мислят другите ами вие? Няма ли значение за вас какво чувствате и искате все пак това е вашия живот не е нито на майка му нито на твоята майка.

3. Това че имаш дете не значи че не си достойна напротив и защо не им теглите по една българска.........