Не мога да го забравя
Здравейте! Проблемът ми е там че аз харесвам едно момче. Ние се запознахме в един сайт после аз му поисках skype той си го даде .. започнахме да си пишем когато изведнъж на него му хрумна да си казваме брат/сестра .. всяка вечер ние си писахме че много се обичаме .. след което аз от мои приятели научих че той е турчин. После го попитах дали е истина и той каза че е. След което аз реагирах потресаващо. И така заради това че е такъв се скарахме. Той ме беше блокирал. След няколко месеца ме деблокира и отново започнахме да си пишем. Да но той постоянно ми говореше за неговото гадже. Аз го възприемах повече от брат .. Когато във този сайт той слагаше различни снимки на момичета снимани с него имах чуството че някой ми пробиваше сърцето с нож. Ставаше ми много гадно. Аз го харесвам .. Какво да правя като той няма чуства към мен .. Но не мога никога да го забравя.. Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Мила един съвет. Никога не тръгвай с турчин, не дай си боже да се земете ти наясно ли си с това че трябва да приемеш неговата вяра? На майка ми колежка която е туркиня ще омъжва 15 годишната си дъщеря за турчин и кво става - задължават я да се забради и никога да не поглежда чужди мъже докато на тези копелета им е позволено да си ходят по чуждо. Зарежи го не мисли за него има много красиви и достойни БЪЛГАРИ

2.   За всеки турчин е достойнство и чест да има и живее едновременно с колкото си може повече жени. Ако изкаш да бъдеш една от харема му - избора и проблема си е лично твой.

3.   Мило момиче много боли. Но ако българка те е родила.Ако българка те е кръстила .... Бягай.

4.   Хората преди мен са като че ли много крайно настроени. Аз си мисля, че ако си е с български произход и родителите му са светски настроени - ОК. Но ако е от тези турци, които спазват стриктно Корана е по-добре да не се захващаш.

5.   Според мен предишните коментари са много крайни... Значи за това нещо ти си си виновна... момчето те е харесвало а ти си го отбягнала за това, че е тюурчин и кфо лошо има в това? и да ви кажа не всички турци са забулени и не поглеждат други мъже когато са омъжени... апък ако успееш наистина да го накараш да те обича е тогава нямаа никакъв проблем... но аз да ти кажа изобщо не се прави на влюбена защото ако беше така нямаше да се скарате заради неговия произход.. ти си си виновна за всичко!!! сега аз съм омъжена за турчин и изобщо не е така както ти го казват.

6.   А според мен тук гъмжи от нискообразовани, закостенели, тесногръди, старомодни дребни душици!
"една приятелка на майка ми се ожени за турчин..."
"ама вие чели ли сте "Не без дъщеря ми"...
"трябва да приемеш вярата му.."

уеуе уеуе!
всяко подобно генерално изказване е признак за глупост:)
има всякакви хора, всякакви българи, всякакви турци, всякакви християни, всякакви мюсюлмани! ако аз бях туркиня и някой се скара с мен заради това и аз бих се разгневила! а да си българин не винаги е критерий за това, че си по-добър от останалите!
ако продължавате да сте като коне с капаци и не виждате по-далеч от носа си, ще продължите да тъпчете на едно място, убедени в правотата си.
пътувайте! вижте малко свят! вижте сами къде какво се случва и така си вадете изводи за хората...

момиче, турците са горделиви!
обидила си го като си реагирала остро на това, че е турчин... да си турчин не е болест:) Има право да ти се сърди!

7.   И какво като е турчин номер 1 не е важно това!!! Ами защо той я е наранил, макар, че това е за авторката не е трябвало да го питаш такива работи дали е турчин мила, но успех дано се получи нещо м/у вас и той да зареже другите си момичета за да имаш късмет!!! :)

8.   ОТИДИ 2,3 ПЪТИ С НАДАРЕН БАЛГАРИН И ГОТОВО. ЩЕ СИ НА ДРУГА ТЕМА ТОГАВА, ЩЕ СИ МИСЛИШ ЗА БЪЛГАРИНА. НЕ ЖИВЕИ С МИНАЛОТО. ВЪРВИ НАПРЕД!