Тя постоянно се снима за Фейсбук
Приятелката ми е доста хубаво момиче, има доста приятен външен вид, но не спира да го показва. Имам предвид, че постоянно се снима за Фейсбук. Другият месец ще я водя на море, а тя още от сега е запланирала какви снимки ще си направи за да ги качи точно там. Пози, чупки, наистина стават красиви снимки, но защо и е да си качва такива снимки там? Опитвам се да я накарам да спре, защото не изглежда сериозно от нейна страна, все пак трябва да има ниво в обществото.

Коментари

1.   Има едни лоши чичковци с дебели вратове и два пръста чела, които точно от Фесбук си набелязват момиченца, като приятелката ти, после ги подмамват с някакви измислени конкурси и предложения, след което ги завличат в чужбина, и след съответния бой и психическа обработка ги правят насила проститутки - бели робини, трафик на хора - чувал си...
Кажи й да не се хлести много-много!

2.   Разбирам, че и мислиш доброто, но в крайна сметка, ти нямаш никакви права над това, какво ТЯ ще качва в НЕЙНИЯ фейсбук. Предупреди я, изкажи мнението си, спори малко или много, но не и се налагай и не и го натяквай. Може би, като разбере мотивите ти, ще спре да си качва всяка 2-ра снимка, поне ако го прави заради себе си, а не заради бутона Like. Обаче, ти имаш правото единствено на 2 неща:
1- Ако не ти отърва, да скъсаш с нея (имаш правото, не че е най-доброто, но имаш правото)
2- Да я помолиш, надявайки се да те разбере, без да я упрекваш, да и се налагаш или подобно. И някак си да се молиш, да мисли за снимки, защото е запалена по фотографията, а не защото е от "звездите" (извинявай, не се сещам за по-точна дума, ако някой знае, нека ме поправи)
Зу-За

3.   Ми това е тя, това я влече и това прави. Познавам една такава, която се запали по разни Фейсбуци и разни други сайтове, то не са снимки не е чудо. За съжаление мъжът и до скоро не е знаел за този неин "талант " и "желания " и в момента не знае какво да прави. Ти поне я опознаваш о време и можеш да предприемеш нещо. Не мисли че ако и забраниш или и говориш че това не е редно ще те послуша, даже ще стане по-зле. Или можеш да я приемеш такава или не, няма среден вариант :)
Съвсем друг е въпроса, защо го прави, имам отговор и на този въпрос, но е по-добре сам да стигнеш до тези изводи :)

4.   Напълно съм съгласна с коментар 1, не е никак добре, че твоето момиче прави такава показност и по добре я спи докато е време.

5.   Искам да те попитам - ти преди да я направиш свое гадже беше ли виждал снимките й във фейсбука?
И защо не си избра някое по-скромно момиченце, а сега се оплакваш, след като си я хванал за гадже най-вероятно точно заради това ;)

6.   Приятелката ти е типична кифла! Принципно няма нищо лошо в правенето на снимки - дори напротив, аз обожавам да снимам хубави моменти, с любими хора, когато сме на почивки и т.н. обаче ето тук е разликата. Нормалните хора го правят, за да запечатат спомените си, а позьорите - за да се покажат (без значение какво точно имат да показват, де). За мен не е нормално това и ако бях на твое място не бих изтърпяла подобен човек.

7.   оффф номер 1 аи стига с тея глупости колко е опасен фейсбук

8.   Няма лошо, хубавото трябва да се показва. Аз кат съм кат крокодил не се показвам. Пък и ти си мъж, не разбираш колко е хубаво, как и се стопля душичката на една жена, когато и се каже че е красива. Ти правиш ли и комплименти? Или си мълчиш, защото е много тъпо и изтъркано и глупостите, че вътрешната красота била по-важна? Може и за това да го прави, да се чувства неоценена и че не я забелязваш след като вече ти е гадже и показността и броя харесвания на снимките да я удовлетворяват. За вас мъжете това са глупости, но наистина е така след като имате връзка с някоя жена с времето забравяте да я "храните", става ви нещо като сестричка, просто не я забелязвате вече

9.   Оф, тоя Фейсбук промива мозъци. Добре че нямам...

10.   Тая си е типична курва и за съжаление не е само тя такава...

11.   Ами много момичета го правят. Не знам на по колко години сте, но за едно по-малко момиченце мога да го приема...Аз съм на 25, и например не бих го направила. От уважение към себе си и приятеля си. Но това е моето разбиране за нещата, което не значи, че е правилно..
Единият вариант е да си търси нещо..Другият вариант е чисто женска суета..

12.   Снимай се и ти...