Какво да правя?
Здравейте хора.. С приятеля ми бяхме заедно за кратко, но доста от преди това имахме чувства един към друг но мен нещо все ме спираше да му покажа това, може би защото ме беше страх че ще си развалим приятелството с връзка. Най накрая се престраших и се събрахме.. тази връзката макар и за кратко беше идеална.. не сме се карали или нещо такова.. неговите приятели много бързо ме приеха.. постоянно бяхме заедно ии всичко беше перфектно...

За него бях принцеса.. момичето без което не можеше и минута.. нямало е сцени на ревност или обаждания от типа къде си с кой си и т.н. Един ден просто разбрах за негови преживелици малко преди да тръгнем и започнах да се съмнявам защото през 3-4 дена беше извън града.. за изпит в града в който учи.. някаде по работа.. и така.. един ден ми казаха за някаква от др град с която имал връзка и заради нея щял да заминава.. (тази жена е на такива години че може да ми е майка..) Разбрах че ме е излъгъл за 1я път когато е бил извън града и е бил при нея.

Пред него се правех че нищо не знам за да видя какво ще направи и до кога ще продължава с този фарс. Един ден излезнахме и ми каза "пиле какво ще правим с теб? ще заминавам да работя в друг град" .. бяхме говорели за това.. знаех къде и защо заминава но въпреки това ми стана адски гадно, защото го обичам.

Както и да е разделихме се. Същата вечер се е видял с мой приятелки и е питал казала ли съм нещо, как съм и т.н. В продължение на няколко дни вече продължава да разпитва.. обикаля по местата където знае че съм най често.. понеже си останахме приятели си пишем от време на време по скайп.. постоянно ми повтаря че не е искал да се получава така че съжалява и кво ли още не. Приятелите му постоянно го разпитват кво става с мен, не му вярват че сме се разделили или му повтарят как може да е постъпил така.

Хора който ни познават много добре и двамата казват че той наистина съжалява и ме обича и че няма да иде там или няма да истрае повече от месец.. Та въпроса ми е какво да правя според вас? Обичам го и съм готова да му простя за този 1 път когато ме излъга като ест му разясня че знам всичко и втори шанс няма да има ако пак постъпи така или да оставя всичко както си е и до тук...? :(

Коментари

1.   Ами ако наистина съжалява и можеш да му се довериш какво има да мислиш. Послушай сърцето си.

3.   Щом го е направил 1-път ще го направи и 2-ри. БЯГАЙ

4.   НОМЕР 2 Е ПРАВ-БЯГАЙ!

5.   До авторката: На колко си години ?

Ако само се забавляваш - ок, прибери си го обратно. Хубав секс, добро прекарване .... ОК. Ам за сериозните неща.... помисли малко

6.   Тази връзка преди вашата ли е била? Би могла да му простиш, ако ви свързва не само секса.

7.   Ако си сиг че е имал тази връзка не мисля че трябва да се върнеш при него защото направи ли го веднаж ще го направи и 2-ри и 3-ти и т. н.