Вече не мога да вярвам на никого
Привет :) Пише ви едно на пръв поглед мило и стеснително момиче. Никога не съм си падала по гримовете, прическите и т. н, харесвам естествеността. Е, грижа се за външния си вид, спортувам, храня се здравословно, обличам се прилично. Може би това и привлича момчетата. Толкова много пъти са ми казвали какво нежно излъчване, какъв чар и каква харизма имам. От малка ме научиха да бъда такава - да ценя и да държа на истинското в себе си и да не бъда нещо, което не съм, за това и се старая да бъда заобиколена от хора като мен. Може би това е и причината да се заглеждам по затворените и некомуникиращи с никого момчета, а не по самовлюбените мачовци. Но защо от десетките мили момчета, които познавам, се влюбих в НЕГО? ! Аз съм човек, който държи на чувствата и когато обичам, обичам до болка и безумие. Обикнах го. Бяхме заедно около година. Никога не бях срещала друг като него. Тренираше футбол и имаше хубаво тяло, учеше много, излизаше малко с приятели. Целуваше ме така страстно, прегръщаше ме така нежно, гледаше ме толкова влюбено. Това момче, това нежно, искрено, изпълнено с чистота и искреност момче.. просто ме правеше истински щастлива. Дори не мога да опиша колко се обичахме, колко му вярвах и колко много държах на него. Той беше единственото така прекрасно същество в живота ми. Търсеше ме всеки ден, правеше ми мили подаръци, говореше ми за бъдещето, за сватба, деца.. и един ден всичко умря. Държеше се грубо, не разбирах защо. В последствие разбрах, че е скъсал с гаджето му. Дам, с някаква друга. Ами аз? ! Аз съм била плод на облог с негов приятел. Искал е да види колко лесно затвореното момиченце ще се влюби. Искал е да експериментира. Дори не ме е харесвал като човек, всичко е било театър. Съсипа ме. Първата ми истинска любов е била една лъжа. Предложи ми да си останем приятели за секс и това е. Отказах му, изтрих всичко, свързано с него. Минаха месеци, а аз още плача, още ме боли. Толкова предадена се чувствам, толкова използвана. Още помня последните му думи - "наивница си. не заслужаваш да живееш".. Промених се, станах още по-затворена. В момента общо 3 мили, прекрасни момчета ми обясняват колко ме харесват. А аз не им вярвам, очаквам да ме използват. Обричам се на самота, не искам да ме боли отново. Кажете ми какво да правя, как да се доверя на хората

Коментари

1.   От една провалена връзка не можеш да правиш генерални заключения: животът е такъв, мъжете са гадни, никога няма да обичам и т.н. помисли колко от хората, които познаваш, са все още с първото си гадже - сигурно единици, ако изобщо ги има. за добро или лошо хората сменят известен брой партньори докато попаднат на правилния.

Погледни от добрата страна - имали сте страхотни моменти, натрупала си ценен опит, просто продължи напред. не се чувствай използвана и не се поставяй в ролята на жертва - няма смисъл да се самосъжаляваш.
дай шанс и на другите момчета, може да се изненадаш приятно;-)

2.   М24:
Болно ми е на мен като чета твоят разказ, направо нямам думи от постъпката му. Този човек не заслужава да изпита и нито една капка щастие в този живот.

До колкото до теб, такива идиоти съсипват живота на хората без да разбират. Това не е начина, трябва да се бориш..може като него да има 9 момчета, но 10то ще е това което наистина, ще те обича и няма да те предаде. Не е нужно да им се доверяваш напълно, помисли, виж какво могат да ти предложат( ако и ти ги харесваш като външност и характер) и тогава, ще видиш истината. най-малко сама, ще се научиш да ги различаваш..
Жалко, че малкото останали хора като теб, са подложени на този живот..но ти на пук трябва да се бориш...

3.   Да, нормално е да те е страх да тръгнеш отново с момче. Е, вече имаш опит. Затова внимавай много, трябва ти някой на когото да се довериш.
Щом сте ходили година, значи че не е бил само облогът. Може би е открил нещо в теб, което го е накарало да останете заедно.

Но.. това не го прави невинен, разбира се. Първо много е долно да се хванеш на облог за нещо толкова сериозно. Второ, още по-зле е че е мамил две момичета -тебе и приятелката си. Трето, само абсолютно низко същество би се подиграло така на момиче!

Чудно е само, как не си доловила нищо от истинската същност на този човек? Все пак не сте били малко време заедно. То е вярно че любовта е сляпа, но дали ти не си съзнавала че нещо не е наред. Дали не си потискала "лошите" си предчувствия само и само да си с него?
Според мен, той не е бил затворен, а само се преструвал, за да те върже по бързо и здраво. Усетил е че си по ранима и затова се е опитал да се престори на "сродната ти душа"

За това ще те посъветвам нещо:
1. Общувай повече с момчета, за да ги опознаеш. Можеш да се сприятелиш с тези дето сега те ухажват.
2. Съсредоточи се в нещо-школа, курсове, развий таланта си, ако имаш такъв. Ще ти бъде по лесно да забравиш.
3. СПОДЕЛИ С НЯКОГО КОЙТО ТИ Е БЛИЗЪК