Влюбване до полудяване
ОТ ГОДИНИ СЪМ САМА. МИНАЛАТА ГОДИНА ВИДЯХ ОБЯВА ВЪВ НАШ ВЕСНИК. ЧЕ САМ МЪЖ СИ ТЪРСИ СЕРИОЗНО ЗАПОЗНАНСТВО С ЖЕНА. НЕ СЛЕД ДЪЛГО СЕ ПРЕСТРАШИХ И МУ СЕ ОБАДИХ. КАТО ГО ВИДЯХ. РЕШИХ ЧЕ ТОВА Е МОЯ ЧОВЕК. СПРТНО ОБЛЕЧЕН....ОХХХ..И СЕ ХАРЕСАХМЕ.. ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ ВИЖДАМЕ. И ТАКА ТРИ МЕСЕЦА. ОХХХ...ТОЛКОВА БЕШЕ ХУБАВО ВСИЧКО ТОЧНО.... САМО ЧЕ ТОЙ НЕ ГОВОРЕШЕ НИШТО ЗА СЕБЕ СИ. КАЗА ЧЕ БИЛ ФУДБОЛИС... И СПОМЕНАВАШЕ ИМЕТО САМО НА ЕДИНЯ СИ ПИЯТЕЛ И КАДЕ РАБОТИ ТОЙ.

НО НЕ СЛЕД ДЪЛГО НЕШТАТА ПОЧНАХА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ.. РАЗБРАХ ЧЕ НЕШТО СТАВА. И СЕ СВЪРЗАХ С ПРИЯТЕЛЯТ МУ.. КАЗАХ МУ ЧЕ СМЕ СЕ ЗАПОЗНАЛИ ЧРЕЗ НЕГОВА ОБЯВА И ТОГАВА ТОЙ СЕ УЧУДИ. КАЗА ЧЕ ТОЙ СИ ИМАЛ ЖЕНА И НИКОГА НЕ Е БИЛ САМ. РАЗТРЕПЕРАХ СЕ. СТАНА МИ ЗЛЕ НЕ ЗНАЕХ КАДЕ СЪМ. ТОЛКОВА ГО ОБИКНАХ. ИМАХ ЧУСТВОТО ЧЕ ТАЯ МИ ОБИЧ Е КАТО ЗА ПОСЛЕДНО.

АЗ СЪМ ПОЧТИ НА 54 ГОД. ВДОВИЦА. ПОВЯРВАЙТЕ РАЗБОЛЯХ СЕ ИСПАДНАХ В ДЕПРЕСИЯ МОЛИХ СЕ НА ВСИЧКО СВЯТО ДА ГО ВИДЯ ПОНЕ ОЩТЕ ВЕДНЪЖ.... И СЛЕД ШЕС МЕСЕЦА НА ВРЪХ КОЛЕДА ДОЙДЕ ..ВИКАМ СИ НАИСТИНА СТАВАТ ЧУДЕСА ПО КОЛЕДА ДОНЕСЕ МИ ПОДАРАЦИ ...КАКТО ПРЕДИ СТОЯХМЕ ДО КЪСНО ...ТОЛКОВА СЕ РАДВАХ ...НО КАТО СИ ТРЪГНА ООООООООООО МИ КАЗА НИКОГА ДА НЕ РАЗЧИТАМ НА НЕГО И ТОВА БЕШЕ КРАЯ. ПОМОГНЕТЕ ....МИ ..УМИРАМ.. ОБИЧАМ ГО.. ВСИКО СРАВНЯВАМ С НЕГО ЛИСВА МИ..ТАКА ЛИ ЩТЕСИ ЗАМИНА ОТ ТОЯ СВЯТ БЕЗ ДА ГО ВИДЯ ...ПОМОГНЕТЕ

Коментари

1.   Толкова много правописни грешки на едно място, никога не съм виждала. Нямам думи.

2.   Най-добре е да не си търсиш мъж по обява. Не знаеш на какво ще попаднеш... Ако ходиш на работа, огледай се за някой там. Ако работиш само с жени, опитай да се преместиш на друга работа, където има и мъже. Най добре да ти е колега, а не някой от улицата. Тези по обявите и по сайтовете гледат от краката за главата - добър ден и веднага хайде в леглото. Ами после? А ако ти е колега, ще можеш да общуваш нормално с него, да го опознаеш по-добре.

3.   Абе, не разбрахте ли, че жената е на петдесет и четири години, няма време да чака. Тя си е харесала тоя, какво от това, че е семеен, тя него иска, умира ... иска спешен съвет.
Госпожо, бих ти предложила тел: 112, само те са спешна и неотложна помощ ...

4.   Моя съвет е при среща с непознат мъж, с който искаш да започнеш сериозна връзка, поискай да ти се легитимира с личната си карта, защото на челото на никой не е изписано какъв е. И много бързо си се влюбила, чак до полуда!?
Не бой се, това не е болка за умиране, ще ти мине.

5.   Вас кой ви е учил да пишите. Хем българи се пишете!!! :@ Ужас!!!

6.   До №5: Да "пишиме" са ни учили в училище. А теб?

7.   За дивотиите който вършим хората няма възраст!!! Ха сега, опровергайте твърдението, че всички сме тук на тази земя за да се учим на нещо непрекъснато. Човекът търсел разнообразие и решил да пусне обява за запознанство.

Някак подло е, спрямо другия който се влюбва, в един миг да решиш, че не можеш да поемеш, ако щете и отговорността да останеш, защото се сещаш, че имаш семейство???

До авторката: почувствали сте щастлива, това е прекрасно.., другото не го мислете, все някак нещата ще се наредят. Бъдете силна! Успех! Когато губим не знаем какво печелим и когато печелим не знаем какво губим!

8.   Сърдечно БЛАГОДАРЯ на номер 7.

9.   Няма за какво все пак всички сме хора. Важното е да си помагаме по какъвто и да било начин!

10.   Госпожо, сигурно много ви боли точно сега, но този мъж е недостоен за чувствата ви.
Един ден болката ще утихне и ще го осъзнаете сама и колко леко ще ви стане.

Не се доверявайте на обяви.
С извинение към напълно почтените (защото има и такива сред пускащите обяви), но моето мнение е, че отрепките си търсят ''сродна''душа по обява - да, там си анонимен (а в квартала всички те знаят... там не върви да баламосаш някоя).

Ако искате контакти с повече хора, ходете на екскурзии, почивки. Вече има и много евтини и достъпни такива. Въпрос на желание.
Бъдете здрава!