Защо се влюбих?
Защо се влюбих? Не мислих, че някога ще ми се случи пак. На пръв поглед е обикновен мъж, от типа на мъже които не харесвам. Рус със сини очи. Не бях се загледала по такъв мъж. Въобще съм такава "патка", че в мъж не съм се загледала.

Не бях се замисляла за секс или да изневеря на съпруга си - 20г. Но случи се. Срещнах го този мъж, когото уж харесвах само като приятел. След секса, както почти винаги се случва, всичко отиде по дяволите. Не се виждаме не се чуваме. Много ми е мъчно.

Изпитвам такова огорчение и болка и искам много да го видя и да поговорим - не да правим секс. Всяко обаждане е мъчение за мен. Чувствам се прелъстена и изоставена. Не посмях да му кажа какво чувствам към него и ми е много трудно да го направя сега.

Вземам телефона и го включвам и изключвам няколко пъти докато се престраша да набера номера му. Което впоследствие се оказва грешка. И ме боли още повече.
Защо се влюбих?

Коментари

1.   Наистина си патка... защо поне не изчака малко със секса, да го опознаеш що за човек е?... А за влюбването, не си се влюбила, просто си попаднала на поредния негодник, който те е "изработил", и за това ти е кофти. И аз съм попадала на такива... не го мисли, не му се обаждай, изобщо не се занимавай повече с него. Ако той ти се обади, кажи, че всичко е приключило, и си продължавай по пътя. Не се занимавай... нищо добро няма да излезе от това.

Да, готови сте веднага да легнете с всеки който ви погледне и ви обърне малко внимание, а после ви боли... нищо, всичко е за поука.

2.   Номер едно много прибързано реагираш. За всяко нещо си има причина, едва ли си идеален/на, а ако нa теб се случи може и друга песен да запееш. Сбъркала е донякъде жената, като е прибързала, но какво от това, носи си последствията. Написаното от теб звучи като присъда? Ако си толкова безгрешен/а, чудно защо си тук при опитните зайци?

3.   Номер две, аз казах, че ми се е случвало и на мене. Знам за какво става въпрос. Жената пита за съвет и аз и казах според мен, от моя преживян опит, какво мисля по въпроса. Кое наричаш "присъда"?
А твоето нахвърляне към мен стои като "злоба".

4.   Съжелявам, че е прозвучало така номер 1. Доста язвително ми се стори последното изречение, с което завършва коментара ти. Съжелявам, разбира се, че целта е да помогнем по някаквъв начин, поне с подобна комуникация.

5.   Автора.
Познавахме се две години. Достатъчно дълго време за да разбера какъв е той. Не беше среща и секс и после да се чудя какво стана. Говорили сме много за това и си мислех, че няма да ме нарани, точно защото и той ме познава добре. Не съм жена която ще легне с някой мъж само за кеф. И той уж не беше такъв. Нещо стана и до днес, не знам какво. Може би го изплаши моето влюбване а той не е готов за това. Много го искам! Неговото обяснение беше, че не иска да ме нарани.... Дали знае колко ме боли?

6.   Към автора: добре... тогава, за какъв ... искаш да си с него щом не те обича? А за помощта, да... как да ти помогна, не знам. Не знам как може да стане да си с някой, който не те иска. Аз съм № 1... гледай напред. Не знам друго... живота не се състои само в този човек.

7.   След написаното сега, гледната точка се променя. Ясно се разбира, че болката я има, но по принцип любовта изисква и това, да не се превръщаме в нечие притежание, и да сме способни във всеки един момент да дадем свобода на човека до нас.

8.   Най-вероятно е да точно тази причина - не иска да се задълбочавате с емоции. Не допускам да е търсил само секс. Нямаш основание да се самообвиняваш.

9.   Преди секса се разбирахме много добре. Преди да се случи, аз му казах, че това ще развали отношенията ни. Така и стана. Искам да се виждаме и чуваме. Дори не като приятели. Стига ми и да сме добри познати. Много ми липсва, а не смея да му се обадя и да го попитам "Как е?"

Ако си лягах с всеки повярвай ми, нямаше да съм с един мъж години наред. И надали щях да пиша тук. Не ходя с феридже, а и добре изглеждам. Той не е единствения мъж, който ми е обърнал внимание. А е единсвения на когото аз обърнах, след години "самота."

10.   Добре... тогава обърни внимание и на другите мъже... Какви близки сте си, щом за тебе е мъчение да говориш с него, или да му се обадиш, не разбрах точно... но, във всеки случай, щом има м ъ ч е н и е в отношенията ви, наистина защо не се огледаш, примерно, за някой друг?

11.   Мила не мислиш ли че не е справедливо да изневеряваш на съпруга си. Донякаде така ти се пада защото би трябвало да се поставиш на мястото на мъжа ти да видим тогава дали на тебе ще ти е приятно да ти изневерява и да е лудо влюбен в друга. Просто не го лъжи, по тоя начин си създаваш повече неприятности както е казана една поговорка "от два стола на земята".

Не ти пожелавам това да ти се случва но по добре си помисли подреди си мислите и стигни до някакъв изход защото си усложняваш живота.

12.   Към 11.
Бях на 22г, когато мъжът ми ми изневери с жена която беше поне с 15 по-голяма от мене. Не, че е била стара, но дъщеря и беше на моите години. Така, че преживяла съм го това и си мисля дори, че съм простила.
Човешко е да се греши. Ако това е грешка.