Момичета свалят гаджето ми
Значи научих, че две момичета от Варна са сваляли гаджето ми. Гаджето ми беше за няколко дни във Варна на командировка. Научих, че са крещели името му от терасата в 2 през нощта, видях снимките във фейсбука, беше ги прегърнал. Бяха тримата на плажа, прегърнати, после в една дискотека. Прочетох хронологията му във фейсбука, пишат му, че много го обичат и такива неща. Не съм кракер, просто той си беше оставил фейсбука отворен и отиде да гледа нещо в другата стая. Знам, че обича мен, но... Притеснявам се да не направи някоя грешка. Моля, кажете ми какво да правя. В същото време знам от една приятелка, че други две момичета, този път от нашия град го харесват. Дори са му предлагали по - интимни неща. А тези две момичета от нашия град ми уж са ми приятелки. Не знам какво да правя-Отчаяна съм. Не искам да го изгубя.

Коментари

1.   Директно му кажи как се чувстваш. Мъжете не разбират от намеци, и кажи че не ти е приятно всичко това, че искаш неговото внимание само за себе си, а колкото до тези твои "приятелки" които са му се предлагали, те просто не са ти такива и им дай да се разбере, да не се занимават със твойто момче, че ти си единствената :)

2.   И аз имам приятел и ако бях на твоето място щях да се участвам ужасно, за това щях да поговоря с него за всичко, което знам.

3.   Eми ти докато си чаткаш из форумите, пича си праска наляво и надясно :)

4.   Този, който е отговорен да не се случи нищо и който трябва да знае къде са границите, е той. Ти нищо не можеш да направиш, ако той е решил да допусне свалките, че и нещо повече. Един съвет - не се поддавай на ревност, тя само влошава нещата.

5.   Fооо гаджето е имало тройчица на морето, май :)
а се очертава такава и в града :))

Тези двете нали са ти приятелки, покани ги на кафе и директно ги питай искат ли да участват в една малка оргия-изненада, която подготвяш за гаджето ти. Ще си уплетат езиците - повярвай ми. А ако поискат, защото може да са някакви разкрепостени мацки... отиваш при приятеля ти и му казваш какво си направила.

Ще стане смешно...ако наистина те обича и държи на теб и ще разбереш що за стока е ако е решил да ти изневери...смисъл, каквото и да стане - ще си по-наясно със себе си.

Не изключвай и възможността наистина за една малка оргия...може пък да ти хареса. Но все си мисля, че тези двете просто се опитват да те дразнят и ако директно им предложиш да участват...ще се изчервят и под езика.

Плам