Липсва ми самоуважение...
Аз съм жена на средна възраст и живея сама, защото съм разведена от млада. Винаги, когато се запозная с някой мъж се случва едно и също. Всички идват при мен, за да правят само секс. Омръзна ми да ме приемат единствено като обект за правене на любов, като предмет - "от вратата и за краката". Може би причината е в мен след като им позволявам да постъпват така, явно не се уважавам достатъчно или просто попадам на такива мъже непрекъснато за които единствената цел е секса. Обидно ми е, че ми се случва така, искам да срещна сериозен мъж с когото да изживея живота си.

Коментари

1.   Ми мила аз ще ти кажа само и единствено да вярваш в себе си. Гадно е да те използват, но само напред, ще намериш подходящия за тебе само трябва да имаш търпение и това е!!! УспеХ .. !!! :) :) :)

2.   Здравей в никакъв случай не си помисляй че ти липсва самоуважение в днешно време много малко са хората които не искат само секс.

3.   Не им го позволявай... тези със секса веднага си личат, не е нужно да преспиш с него за да го разбереш какъв е. С това няма компромис, интересите са ви различни. И аз съм сама, и аз не срещнах такъв мъж, а исках. Е, живеем с надежда, никога не е късно

4.   А ти защо им позволяваш? След като знаеш, че повече мъже искат само секс от теб, защо отново и отново им позволяваш? Ти сама каза (написа) "от вратата и за краката". Е ако усетиш това, просто ти им покажа вратата и толкова. А и според мен, след като не си опознала един човек както трябва, не трябва да му пускаш. Ако си мислиш, че по този начин ще го задържиш до себе си, много грешиш. Ако умееш да преценяш достатъчно добре хората, това повече няма да ти се случва.

5.   Изпитвай ги първо.. След това им дай...

6.   Мила, направила си първата крачка - определила си какво искаш и какво не, и после - допускаш, че може би и ти самата имаш известна заслуга за това, което ти се случва /или пак не се случва/. Много често ние самите провокираме другите да ни третират по един или друг начин, НО НЕ ВИНАГИ СМЕ ВИНОВНИ САМО НИЕ.

Мисля, че ако опиташ да бъдеш решителна и последователна в позицията си към другия пол, ще се пресеят много бързо камъните от златните късчета и тогава ще видиш красотата на истинското. И за липса на самоуважение дума да не става, ти си уникална, неповторима, така, както е всеки един от нас. Захаресвай сама себе си, това е качество, което привлича като магнит другите. Не се отчайвай, ще дойде твоето време.

7.   От авторката: благодаря на всички коментирали за съветите.