Искам да полудее по мен
Познавам не една мацка, която има чар, но далеч не се вписва в гилдията на красавиците, а човекът до нея (и не само) буквално хвърчи в облаците от любов по нея. Чудя се какво не ми достига на мен, къде бъркам..

С моето момче имахме кратка връзка, след това дълго време имаше епос и драма, сега сме в период "сдобряване". Проблемът е, че не виждам достатъчно ентусиазъм в него. Чуваме се, пишем си, но предпочита вечер да излезе с някой негов приятел примерно, вместо да покани мен, дори не ме целува като се срещнем на улицата. Чувствам се скрита някъде там, далеч от неговия живот, принудена да се задоволявам с телефонни разговори, срещи веднъж на няколко дни, само двамата.

Не ме разбирайте погрешно, има интерес, но нещо не ни достига... Допускам че е възможно да има други или да не е сигурен дали иска да се обвързва, но аз съм човек, който гледа в перспектива и съм сигурна, че щом има интерес към мен има начин да обърна нещата в своя полза.

С риск да прозвуча нескромно природата ми е дала красотата, имам и възможност да се поддържам и това, може би, е главната причина да не може да се откъсне от мен толкова време. Мъжете са безсилни пред хубавата жена, но както всички знаем, това не е достатъчно. Аз нямам голям опит с другия пол, незнам как да се държа, как да завъртя главата на избранника и това ми подсигурява ролята на жертва на обстоятелствата. Незнам как да подходя и в тази ситуация. А как искам да е луд по мен...

Дано е възможно да обърна нещата в своя полза. Хайде, майсторките да помагат!! :))

Коментари

1.   Не може да принудиш някой да лудее по теб без той да го чувства! За какво ти е преднамерено и предизвикано насила чувство? Може би не е твойто момче!

2.   Ако наистина го е писало момиче това, браво. По начина ти на писане личи, че си интелигентна. Според мен заслужаваш някой на твоето ниво, а не някакъв отвеян дето не знае какво иска.

5.   Аз имам подобен проблем- по 1 време мислех даже че магия имам, излизам с някой, и изведнъж се оказва - ами виж много ми е хубаво с тебе, ама много обичам жена ми и не мога да я оставя- вече 3 пъти това, и дори не ми го казват директно след първото чукане, а го разбирам от общи познати -първия път след 6 месеца, втория след 2, а третия след 3- пак така срещи по малко, държат те като че ли встрани от живота си.... мъжете просто могат да мислят само с, и за оная си работа затова са луди само по нея, и зависи от жената колко е сляпа за това-ти ако не си все ще се чувстваш така... затова се радвай на моментите с него, ако те прави щастлива и не очаквай кой знае какво от негова страна. а ако мислиш, че като гледаш другите отсрани са много щастливи - често нещата не са такива каквито ги виждаме

6.   Да, права си че красотата далеч не е основният фактор някой да полудее по теб. Различните хора полудяват по различни неща, било то нещо от поведението в другия, нещо от визията... причините може да са много. А твоето момче може би още не е сигурно какво иска или те харесва чисто визуално, а нещо в поведението ти го отблъсква. Замисли се... скоро имах разговор с един приятел. Момичето, с което ходеше беше доста хубаво, бих казала красавица, но я остави. Попитах го защо и знаеш ли какво ми отговори: "Много ме задушава, не ми дава да дишам, сякаш съм под постоянно напрежение с нея". Харесва я, но явно емоциите, които тя го кара да изпитва, не му допадат. Замисли се къде бъркаш... другия вариант е просто да не сте един за друг и да се огледате за подходящи за вас хора.

Doriana

7.   Няма рецепта - или има привличане, или не. След това нещата следват естествения си ход. Привързване, страст, любов, които с времето могат да се заменят с рутина, навик, сиво ежедневие, които водят до по-кофти неща. Не го мисли много, бъди себе си.

8.   Грешката е в портмонето ти :) ако имаше повече пари щеше да ти обърни внимание

9.   хахахах, 8 направо ме разби :D

10.   Очевидно имаш намерението да се превърнеш в такава, каквато не си. И колко време ще издържиш на този театър, преди да те разкрият?