Въобразявам ли си....
Здравейте, на 24 години съм - момиче, пиша, за да прочета малко мнения - дали е възможно да си въобрязявам някои неща... Та... наскоро приключих 3, 5 годишна връзка - аз бях инициаторът за този финал, но в момента с човека сме си в много добри отношения. Към края на връзката - последния месец започнах да се виждам с един приятел, когото познавам от 5 години - но нищо кой знае какво не се случи преди да сложа край на старото - аз съм си така - явно природата ми не позволява да водя двойнствен живот.

Та с този мой стар приятел през тези 5 години сме се виждали от дъжд на вятър - но ей така да пийнем, да хапнем, да потанцуваме - да пообменим малко положителна енергия (той е много позитивен), като всичко това е завършвало с целувка - нищо повече. Но отношенията ни бяха много силни - винаги съм знаела, че мога да му напиша смс, да си попишем по скайп - и това ми е оправяло настроението.

Тъй като през тези 5 години - аз първо имах друга връзка - пак 3 годишна, после последната 3 годишна - та не че съм му го заявявала, но той никога не е бил нагъл, но винаги щом му пишех - веднага радостно е отговарял. Та... сега като приключвах връзката - реших, че трябва да живея, да се виждам с хора, че се бях капсулирала - и му се обадих - не се бяхме виждали отдавна... той много се зарадва, даже 2 дни подред се видяхме - и започнахме да се шегуваме, че след тези 2 поредни срещи - сигурно няма да се видим в близките 5 години....

И тогава нещо стана - започнахме да изпитваме нужда да се виждаме, започнахме да си липсваме, аз не знаех какво да му кажа, защото официално бях още във връзка - но започнах да се влюбвам, правихме секс - уникален. Аз тогава не бях правила в последно време - абе връзката ми си беше във финал. И така - новият - стар приятел се занимава със съвсем различни неща от мен, аз съм артист - той - програмист - но първия месец се спуквахме от някви дейности - разходки, кръчми, кина, театри - неща които много ми липсваха... Сега обаче е по-различно - правим луд секс - по много пъти като отида у тях - но той преди това си се занимава със себе си - ходи на работа, вижда се с някакви хора - и аз ходя у тях късно - към 12 и се чувствам малко тъпо - дали просто така се случват нещата или нещо е охладнял - тоест не иска връзка - защото в началото ми се струваше, че иска да имаме връзка, само да му звъннех и нахилен вдигаше телефона - сега някой път не вдига и звъни по-късно. Не знам - то и аз в началото не бях категорична какво правим - докато не приключа официално старата връзка - а той ме питаше - влюбено - какво правим ние с теб... Страстта е уникална - но сякаш всички останали неща започнаха да намаляват - той се запали по карането на колело - и си ходи на някакви трипове, нон стоп е канен ту на сватба, ту на рожден ден - аз не се и натискам да ходя с него, не че ме кани, но напоследък се виждаме нощно през седмицата и се чудя дали и защо така се променят нещата, страх ме е да не изгубим предишните си отношения - които бяха много зареждащи. Какво мислите - въобразявам ли си или? (btw бяхме си говорили и разбрах, че не е спал с други жени, откакто е с мен, няма причина да не му вярвам - не сме си поставяли ограничение на този етап - пресни сме - от 2 месеца някъде). Дайте съвет....

Коментари

1.   Ами кажи му че искаш пак да правите неща заедно.