На 22 години съм и колкото и смешно и странно да звучи съм девствен
Здравейте! На 22 години съм и колкото и смешно и странно да звучи съм девствен.. Имал съм няколко приятелки до сега. Дори в момента си имам приятелка.. Защо не съм правил секс? Нека да е цялата история без излишни измислици.. Още от малък си харесвам едно момиче, но нещата между нас така и не се получиха.. Всъщност, като я видя "коленете ми омекват", дет се казва. Напълно сериозно и буквално спирам да мисля трезво, когато съм около нея.. Нямам си и на идея защо.. Както казах, имал съм приятелки, дори в момента си имам приятелка и дори сега когато я видя е същата ситуация.. Водим си напълно нормален разговор без нищо, но вътрешно просто ми се иска да си излея всички чувства, които изпитвам към нея, но така и нямам смелостта.. Та, въпроса ми, дали ми е време да правя секс, като за сефтето или? Хах, нямам си и на идея, но това е положението.. Смей се на воля народе! ;)

Шегата настрана, напълно съм сериозен със всичко написано до момента.. Готов съм на абсолютно всичко, дори да спра движещ се влак с голи ръце, само и само да имам дори минимален шанс нещата с нея да се случат.. Просто си нямам и на идея какво да правя.. Та, някакви идеи? Относно това, защо до момента не съм й признал чувствата ми - страх.. От близо 10 години съм буквално влюбен в нея и с всяка изминала минута страха се увеличава.. Просто не искам да си излея душата и всичко да приключи до там..
Всъщност, дали ми е време да й призная какво всъщност изпитвам към нея?

П. П: Пускам 2-ра тема, защото на първата й "обърках" раздела.. Реших, че ще е по-подходяща в "Секс и интимност", но впоследствие реших, че тук е по-правилно... Извинявам се!

Коментари

1.   Аз съм на 20 и също съм девствена. Не разбирам защо хората биха се смели на това... предпочитам девствена на 20 отколкото водеща полов живот на 14-15 години и все пак това си е мое мнение. Разбирам, че те е страх но да отлагаш дадено нещо не ти носи нищо друго освен още повече страх. Казваш, че си влюбен в нея от 10 години направо не мога да повярвам. Представяш ли си тя също да те харесва, но да не може да си го признае... Спри да чакаш и да отлагаш, изправи се пред нея и й разкрий чувствата си. Какъвто и отгоор да получиш той ще ти помогне да продължиш напред :) Успех

2.   Знам, че на думи е лесно, а на практика съвсем не толкова, обаче при всички случаи е по-добре да опиташ да се сближиш с нея и направо директно да и признаеш чувствата и. Не споменаваш в какви отношения сте, но така или иначе не губиш нищо. По-добре ли е да си го таиш в себе си още 10 и повече години и постоянно да се питаш ''Какво ли щеше да стане, ако бях опитал...''?! Ако момичето отвърне - супер, ако ли не, стегни се и си продължи живота. На 22 вече не си момче, а мъж и би трябвало да се държиш като такъв. И с това не ти казвам, чу*ай всяка само заради секса, а опитай с една, с втора, за да си харесаш накрая някоя истински и да бъдеш само с нея.

3.   Aз съм на 22 и съм девствен. Докато бях в училище имах 2 гаджета но токова не се чуствах готов.

4.   до 1 - ти си бъдеща монахиня или нещо не привличаш мъжете, ти си знаеш сама :) но но на 20 да си девствена не е смешно а трагедия, ти вътрешно си знаеш че не искаш да е така... :) а до автора струва ли си 10 години да чакаш нещо което можеш да го вземеш от която си поискаш? говоря за любов не за секс, а относно девствеността ти единственото което може да го обясни е че си срамежлив, нищо друго, точно в този момент от живота жените са толкова лесни че и най-големия грозник би забил нещо за 2-3 дена да мушне :) трябва да имаш самочувствие, момичетата обичат да им говорят - няма значение какво и са готови.... М22 (:

5.   Номер 4, , , точно в този момент от живота жените са толкова лесни че и най-големия грозник би забил нещо за 2-3 дена да мушне''' ХАХА баси вица аз съм номер 3. Много ми стана смешно

6.   Сексът трябва да е непринуден и страстен, а това няма как да стане ако го правиш caмо, за да се докажеш. Моят съвет е всеки да послуша сърцето си. В днешно време като тенденция се налага ранното "опетняване'' или по то4но това да не си девствен само, за да си мъж. Не прави грешка и не мисли това за смешно. Свалям шапка на хора, които са самоосъзнати и се влиаят от собствения си разум.

7.   до номер 4: Не разбирам защо това ти се струва като трагедия, въпрос на личен избор е... била съм с момчета, в които не съм била влюбена, грешка ли е човек да чака подходящия?

8.   Ох, какво като си девствен бе човек? А и не виждам как заглавието на темата ти е свързано със самата нея... Може би проблема ти е че искаш да спиш с въпросното момиче от което ти "омекват колената", и не искаш да спиш с никоя друга? Ами признай си чувствата на това момиче, ако са взаимни супер, ако не продължавай живота си! Не може някакво си момиче което явно не изпитва чувства да си играе с живота ти... Просто си хвани друга и прави секс с нея... Дори и тази друга да не е момичето на мечтите ти нищо... то все някога ще се появи. И запомни че любовта не идва когато я търсиш, а когато си готов да те намери. Kitty

9.   E, защо не правиш секс с приятелката си бе????

10.   Колкото и да е странно за съвременния свят и аз загубих девственността си твърде късно - на 25. Но го направих с човек, който много обичах и имам само хубави спомени от тази връзка. Според мен не трябва да се тревожиш за годините и не трябва да мислиш кога ще правиш секс за първи път. Все някога ще се случи и това, важното е наистина да бъдеш с човек, с който искаш да го направиш. Успех.

11.   Аз не мисля, че е странно. Това е личен избор, не е състезание :) Мисля, че е много сладко това - да си толкова влюбен в някой, макар че за теб едва ли е сладко. Ще кажа само винаги съм смятала, че не трябва да правиш нещо само защото така се прави или защото обществото го смята за нормално. Успех

12.   Не мисля че е смешно, даже по някакъв начин дори сладко ;д.. знаеш ли защо не си го направил до сега? Защото просто някъде вътре в теб искаш момичето в което тайно си влюбен да ти бъде първата и мисля, че тряба да и признаеш чувствата си.. човек никога не знае

13.   Не се притеснявай, момченце! Извинявам се за обръщението но Аз съм жена на 43 години. Моят мъж също беше детствен когато заживяхме заедно преди около 20 години, поне Той така твърдеше, но много си паснахме. Аз преди него имах доста партньори и разбира се не се гордея с това, но Той е най-добрият и ще си остане така въпреки че сега го правим рядко. Така че всичко ще си дойде на място един ден и при тебе. Съветвам те да предприемеш нещо към момичето, в което си влюбен и ако стане- стане коквото и да е то продължавай напред!

14.   Спокойно братле, всеки е изпитвал този страх в началото. Аз съм малко по-голям от теб и от собствен опит те съветвам да не чакаш повече. Покани я на кафе, на кино, привлечи й вниманието, но не ходи непрестанно подире й. Дори и да те отреже няма нищо страшно. Сега сигурно си мислиш, че не можеш без нея и страха от провал те сковава. Минал съм през абсолютно същото нещо, нито живота спира, нито става по-кофти. В повечето случаи дори накрая излиза, че въпросният човек не е заслужавал подобно внимание. Така или иначе обаче трябва да пробваш без да се притесняваш, отлагането не помага.