Не знам/е какво искам/е
Здравейте :) Аз съм момиче на 22 год., той е на 28 год. Познаваме се от около 4 години. Имахме връзка за кратко, беше хубаво, но той ме остави. Никога не сме прекъсвали връзка, като приятели, но и винаги е било нещо повече от приятелство. Аз наистина го обичах много и все още е така. Наскоро започнахме връзка, но само за секс, такава ни е уговорката. Виждаме се по няколко пъти в месеца, защото в момента не живеем в един град. Първоначално беше само за по 1 вечер, като не се впускахме в излишни лиготии, спазвахме дистанция, но постепенно нещата започнаха да се променят. Проблемът е че и двамата май не знаем какво искаме, аз от своя страна съм по - наясно - знам че искам точно него, но и искам нещо по - сериозно. А него сякаш го е страх, напоследък прекарваме повече време заедно, правим много други неща освен секс, но после той изчезва... уж ни е добре, вече се случва за втори път.... не ме търси, не се обажда, не ми вдига.... и след това се появява все едно нищо не е станало.
Преди време когато ме остави бях много наранена, но не можех да приключа с него, опитах, но той пак се появяваше... сега не знам какво да правя - с него зле, без него още по - зле. Страх ме е да го притискам и да му призная какво чувствам и искам, защото мога да загубя и малкото което ми дава :( Когато се опитам да говоря с него за това, той отбягва винаги темата.
Моля за съвет :)

Благодаря предварително на всеки, който ще отдели време за прочит и съвет.

Коментари

1.   Използва те за секс-неангажиращо, докато намери друга.

2.   За мен този човек те взима за подигравка

3.   Ако те устройва да си играете на чичо доктор, нямаш проблем, продължавай в същия дух и в никакъв случай не подхващай темата и не води сериозни разговори с него. Сама виждаш, че от разговори няма да спечелиш нищо, даже го пропъждаш от себе си. Ако искаш нещо сериозно- просто го потърси при друг!

Doriana