Да кажа ли на жена му?
Здравейте. От 2 дни си блъскам главата пред една дилема и се чудя какво да направя.
Видях мой познат, който е женен с дете, да се натиска с друга жена. Изключително много мразя лъжата и лицемерието и смятам, че ако не искаш да бъдеш с един човек, най-добре да се разделите, вместо да си въртите номерца зад гърба.
Тъй като съм минала по този път и знам колко много боли, се чудя, дали да кажа на жена му. Не си заслужава да си пропилява живота с неблагодарен нещастник, който си вее онази работа, докато тя му гледа детето вкъщи. Вие на какво мнение сте, да и кажа, или не?

Коментари

1-50 от 186

1.   Накрая със сигурност ти ще излезеш виновна. Мразя хора като тебе които си врът носа в чужди работи!

2.   Не казвай на жена му просто, не се меси в живота на другите. Разбирам, че изхождаш от субективен номер, но не изключвай възможността жената да знае и да си затваря очите. Казвайки ? ти я караш да си „загуби лицето“ и я принуждаваш практически да предприеме нещо (да се разведе), а може да е материално зависима от мъжа си, да го обича и да е щастлива с него и същност да не иска това. Този човек може иначе да е добър съпруг и баща и действително ще разбиеш семейството им.

Остави ЧУЖДИТЕ хора сами да си взимат решенията, да се оправят.

Винаги вестоносецът на лошите новини го обира. Не си мисли, че хората са като теб. Може в началото да ти е благодарна, но като я удари живота (сама с малко дете), като види, какви са алтернативите (другите мъже), като остане сама с това дете и почнат да я тормозят сметките, тогава няма да има по-лоша от теб.

Напълно те подкрепям, че хората не би следвало да живеят в лъжа, но НЕ Е НАША работа да им казваме, как да живеят. Взимай решения за своя си живот и остави другите да живеят, както си искат.

А и един флирт все още нищо не значи. Може да имат временни проблеми, ти не знаеш нищо зе семейството им. Нямаш право просто да се месиш.

4.   Ами постави се на мястото не жена му! Щом нещо се случва пред очите ми, то автоматично става и моя работа! И да, предпочитам да и кажа, дори да изляза аз виновна, отколкото да го прикривам!

5.   Един флирт? Ще те питам, ако твоят мъж си го подпъхва с някоя друга, дали ще ти се види, като флирт!
К.

6.   Не се бъркай в чужди работи, наистина ще те нарочат. А и ако жена му не е пекана ще те злепостави

7.   Не съди за да не бъдеш съдена!
Както си мислиш, че всичко знаеш и всичко ти е ясно, така и може да се окаже, че нищо не знаеш и нищо не ти е ясно...

8.   Не мога да повярвам хора, че предпочитате виновника да остане неразкрит... Дали ако ставаше въпрос за вашите връзки и животи, щяхте да нехаете по този начин? Или може би наистина сте овци...

9.   Не е твоя работа да казваш каквото и да било. Ако съм на мястото на жената предпочитам да не знам. Така ще отмине без да разбера, а разбера ли ще стане в пъти по - зле.

10.   От авторката: 9 и какво, цял живот ще си заравяш главата в пясъка и ще се примиряваш ли? Това е нормално - за слабите хора обаче.

11.   Казвай! Писнало ми е от такива мъже... Нека си го получат

12.   Аз съм любовница на женен мъж и ще ти кажа какво се случи след като някакви доброжелатели решиха да й съобщят - нито тя го остави, нито той ги остави, нито той остави мен, нито аз него. Всичко продължи, само че всички преминаха през няма такива кризи, жена му не знам колко време после не можа да се успокои, настрои се срещу мен, срещу доброжелателката си, срещу себе си...

Недей да се бъркаш! В опитите си да помогнеш - само ще навредиш. Ти ще си тази с информацията, ще те подлуди от въпроси, на които няма как да знаеш отговора. Накрая всичко ще се хване за теб. Нито ще ги разделиш, нито нищо... недей да се бъркаш.

Плам

13.   Аз ще ти кажа аз какво щях да направя на твое място. Щях да кажа на жена му и щях да из***** любовницата му. Станеш ли свидетел на нещо подобно, ако премълчиш, то ставаш съучастник. Мани ги тези по- нагоре, където са свикнали да си живеят във филмите, в лъжите и лицемерието. Не понасям такива хора! С теб съм! Трябва да се постъпва доблестно и така, както искаш да се отнесат с теб. Ти би ли искал, ако видят жена ти да ти изневерява, да ти кажат-ако отговорът е да-незнам какво чакаш? !

14.   Авторката: Плам на теб не ти искам коментарите, четох достатъчно твои, не знам как хора, като теб живеят изобщо...

15.   Плам: Вдишвам кислород и издишвам въглероден диокис :))) Много си сладка! Кажи де, хайде, щом мислиш, че имаш право да се бъркаш, но после не забравяй да разкажеш какво се е случило ;) Ама обещай да бъдеш максимално честна? ОК?
То явно, че си си имала работа с изневерник и явно, че още не си го преглътнала, та сега вървиш и ще наказваш всички. Ти си нещастна, защо и другите да не бъдат. На принципа на шопа сме малко, а? Може да ми е зле на мен, ама и на Вуте няма да му е добре!

Ти чуваш ли се въобще? Държиш се като някоя 15 годишна хлапачка! Видях ги да се натискат и сега се чудя дали да не кажа на жена му, за да си го знае какъв е. Това няма да излекува твоята рана, разбираш ли го? И какво точно очакваш да се случи... че ми е много интересно.

Представям си какво е било на съпругата на моя приятел като онази нахалница е отишла и е казала "видях ги" и после най-вероятно се е впуснала в някакви тиради - как го търпиш, ти достойнство нямаш ли? Ти така ли ще постъпиш, това ли е "благородния" ти план?

Всъщност чудя се с какво толкова е сгрешила жена му на този, че искаш така да я разстроиш? Изневиделица, някаква си се обажда и "видях мъжа ти да се натиска с една" Какво очакваш.. че ще изприпка в съда и ще си подаде молбата за развод, а после ще ти е много благодарна, че си й отворила очите? Или тайничко просто ти се иска да мъстиш за своята 'слепота и болка" и очакваш, че този безсрамник ще си го отнесе. По-добре ли ще се почувстваш?

16.   Кажи и задължително....

20.   Към Плам - разбрах, че вашето положение те устройва, но кажи ми честно как би се чувствала ако приятелят ти добави към любовния ви триъгълник нова своя фаворитка и при това остане с теб и с жена си, но не може да се откаже и от новата.
Само не бързай да казваш, че няма да има никакво значение, защото ще се усети като времева оскъдност и разконцентрирано внимание. Да не говорим за загуба на онова специално уникално между вас...
Ей такова нещо изпитва съпругата, с тази разлика, че с него са си представили, че могат да са заедно завинаги. Имали са, имат и ще имат обща кауза. Носят отговорности и градят свой свят, където е важно да се подкрепят и никой да не предава другия. Нещата са много сложни за тях и много по-прости за теб. Конкретно за жената всичко това е един абсолютен кошмар. Никой не те задължава да ги разбираш. Но имай респект.

21.   а добавял е :) Имаше една мадама преди, но така и не разбрах какво стана с нея :)
Виж сега.. с моето момче сме разделени от 6 месеца вече... от толкова сме нямали близост. Решението за раздялата беше мое и негово, поговорихме, казахме си, че се обичаме и че ще постъпим разумно и ще опитаме да се преодолеем (като ограничим всякакъв визуален контакт) От време на време се чуваме, понякога се отпускаме и започваме пак сякаш да флиртуваме, да си фантазираме някакви неща, липсваме си, но в името на неговото спокойствие от моя страна и като шанс за мен да срещна някой друг от негова - решихме да опитаме да се разделим. Излъгах - виждахме се веднъж! Както и да е - не се стърпяхме явно.
Да положението ме устройва, защото всяко положение ме устройва, аз съм се научила да приемам нещата, каквито са и да не хуквам да боря вятърни мелници, че даже и да се бия с тях.

Та на въпроса ти няма как да дам отговор. Имал е други авантюри, не знам дали се е стигало до секс, така и не съм го питала. Ние се4 влюбваме хора и аз съм имала своите малки сладки срещи... но без пипане, че после повръщам.. дълга история.

Какъв респект, не разбрах за какво точно говориш. Чувствам се прекрасно да обичам този мъж, този човек, липсва ми, грижа ме е за него. Съпругата му е разбирала за нас преди доста време, но реши, че няма да обръща внимание и си остана в сферата на съмненията. Тя си знае само през какво е минала, нито я познавам, нито ако трябва да съм откровена ме вълнува кой знае колко - да, знам че звучи малко грубо, но хайде да си казваме истината, пък на някой ако се стори пак дръзка да ме пита за какво живеят хора като мен? Да, дръзка съм, такава съм от дете - говоря свободно, открито и без страх, че на някой току виж може нещо да съм причинила дискомфорт. Но пак ще го кажа - с какво право някаква странична жена, която сама споделя, че е преживяла тежко подобен развой на връзката си, ще се изтърси в един прекрасен момент пред съпругата му и ще каже какво е видяла. Защо да го прави, ще спечели ли нещо? На някой ще предаде урок ли.. какво? Не, ще причини болка на трима човека, а накрая ще си изпати сама, защото вестоносеца винаги яде пердах.

Та какво за респект.. ако намекваш за респект към болката на съпругата на моя приятел - върни се, моля те и пак прочети коментара ми!

Плам

22.   и само да добавя нещо

Защо изключваш възможността и аз да съм преживяла загубата на специалното, да съм минала през кошмара и т. н. Защо мислиш, че не мога да разбера какво е мечтите ти да рухнат, защото се е забъркал трети човек, страничен от нас двамата, който е дошъл с претенциите си и е разрушил нашата кауза? Познаваш ли ме? Знаеш ли нещо за мъжа, който обичам? Знаеш ли нещо за брака му, за съпругата му, за родителите му? Знаеш ли нещо по-различно от онова, което си прочела в няколко коментара тук и реши веднага "Имай респект към неща, които не разбираш" Е! Ок! А ако ги разбирам?

Плам

23.   Оха, това е от любимите ми теми, няма начин да не се разпиша :-)

Какво да кажа... Абе вие нормални ли сте?! Откъде накъде ще се бутате в чуждите връзки и ще решавате кой какво трябва да знае и какво не?

И аз като номер 2 и като авторката ненавиждам лицемерието и лъжите, но това е МОЕ мнение и МОЙ възглед за живота и ценностите. Друг може да има други възгледи, които аз не разбирам и не подкрепям, но нямам претенцията да казвам на хората как да си живеят живота.

Това първо. Второ, както каза номер 2, много е наивно авторката да си мисли, че само и единствено тя е видяла това и е нейно задължение да спасява светаот разруха, а другите видиш ли са кьорави. Жената може да знае, но да си затваря очите. Може да знае и да е ОК с това. А може и да правят тройка, откъде знаеш?! Това, че вие приемате или не приемате дадени неща за нормални и че някакви насадени стереотипи ви диктуват кое било правилно и кое не, не значи, че всички хора са коне с капаци!

Особено парадоксален ми е коментар 20! Казва много неща, които са вярни и които всъщност говорят ПРОТИВ това авторката да се меси, а номер 20 си ги преиначава както му/й изнася... Цитирам изречение по изречение:

"Ей такова нещо изпитва съпругата, с тази разлика, че с него са си представили, че могат да са заедно завинаги." -- И кой ти каза, че сега не могат?

"Имали са, имат и ще имат обща кауза." -- Пак, кой ти каза, че ако ти не отидеш да изпортиш, вече нямат няма да имат обща кауза? Нещо много насериозно сме се взели...

"Носят отговорности и градят свой свят, където е важно да се подкрепят и никой да не предава другия." -- За трети път, кой ти каза, че някой е предавал някого? Или пък че не се подкрепят? Нещо много бъркаш понятията май...

"Нещата са много сложни за тях и много по-прости за теб." -- Точно така! Затова не ги гледай по този изключително прост и наивен начин! Никога нещата не са само черни и само бели, и никога не са така, както изглеждат.

"Конкретно за жената всичко това е един абсолютен кошмар." -- С риск да се повторя, кой ти каза? Пита ли я?

"Никой не те задължава да ги разбираш. Но имай респект." -- Е тука вече заби гвоздея до края. Абсолютно правилно! Никой не те кара да разбираш личния живот на комшиите си. Но имай респект към него. Което значи - остави ги на мира и НЕ СЕ БЪРКАЙ.

Кубрат

24.   И още нещо много важно: На всички, които си мислят, че авторката трябва да се меси, да ги попитам: Вие като видите на улицата, че хора се бият, хуквате ли да ги разтървавате? Ако да, чия страна заемате, като не знаете за какво се бият? А като видите как някой краде нещо и бяга (всеки е виждал, сигурен съм), тръгвате ли след него? Или се правите на разсеяни? Като видите сляп човек, помагате ли му да пресече улицата или да слезе от автобуса? Като видите кола спряна неправилно (примерно на пешеходна пътека - често явление), викате ли полиция? Или удобно си казвате "не е моя работа"?

Силно се надявам на всички тези въпроси да отговорите с "да". Но за съжаление се съмнявам да е така... Все пак поразмишлявайте над тях - и тогава пак си помислете за реплики от рода на номер 4 с "Щом нещо се случва пред очите ми, то автоматично става и моя работа! "

Кубрат

25.   Кубратчо, ако жена ти ти изневерява и я види някой, не би ли желал да ти каже какво е видял? Или би предпочел да те правят на глупак години наред и жена ти и любовника, че и този който я е видял, а и всички останали, на които е казал:)Не е нужно да отговаряш:)

26.   Напълно подкрепям Кубрат. Най-много ми харесва сравнението с борбата - деиствително, имаме ли правото да се бъркаме в семейните, в личните работи на хората, когато не знаем кой крив и кой прав, когато мисля, че няма крив и прав в една връзка.
Никой не обича „доброжелателите“, които винаги са тук, за да те „информират“, за да ти се бъркат в живота. Всички тук изключваме възможността дори жената да знае, но да не иска в момента да предприема каквото и да е било, да изчаква, да се опитва да спечели отново мъжа си. В момента, в който някой чужд почне да ? се меси обаче, тя ще се почувства длъжна да действа и това може да разбие в крайна сметка семейството.
Ако след това е нещастна, не си мислете, че ще ви благодари.

Лаура

27.   Замисли се-ако твоя мъж постъпва така, ти би ли искала да знаеш? Да, нали....
Щом казваш, че си минала през това, трябва да знаеш за какво става въпрос....
Разбира се, че трябва да й кажеш! Не си ти виновна, не ти постъпваш несправедливо. Ти просто заставаш на страната на истината, а това не е повод за това да се чувстваш зле....
Когато преди време моят мъж ми изневери, никой не ми каза-после разбрах ще всички са знаели. Сега не говоря с нито един от хората, които скриха от мен... те ми отнеха правото за избор-ти правиш същото:)

28.   Информаторът може и е желателно да остане анонимен, за да не се превръща в нечия изкупителна жертва.
Колкото до това - нужно ли е (или не) да има информатор - много е прост отговора. Този, който изневерява е наясно, че рано или късно ще има информатор/и, така че щом знае, че жена му НЕ ИСКА да чува такова нещо - ТОЙ е този, който носи отговорността, че тя ще научи в един момент. Той е този който е трябвало да й го спести като си държи пишката загащена. Не информаторът.
Ахаха, не мога да повярвам, че стигнах дотам да правя толкова дълъг разбор на 2 2 = 4

29.   От авторката: Да, ще и кажа. Реших вече. Лошото е, че не я познавам лично. Но пък чрез неговият Фейсбук профил мога да и пиша. Малко се притеснявам как ще приеме думите на една съвършено непозната. Освен това възнамерявам да и пратя фейсбук профила на момичето, с което се натискаше мъжът и.

30.   Авторке, просто и изпрати линк от тази тема. Така май ще е най-добре.

31.   "Да, ще и кажа. Реших вече. Лошото е, че не я познавам лично. "

Просто нямам думи - гнусна работа! Какво ти дава правото да се бъркаш в живота на хората, които дори НЕ ПОЗНАВАШ!!!
Гнусно, долно, подло и ниЗко.

Номер 13 е още по-долен

„Информаторът може и е желателно да остане анонимен„

Нали, много е лесно от анонимната си клавиатурка анонимно и без всякаква отговорност да си играеш на Господ.

Жал ми е за такива хора като вас. Нямате си свои личен живот, а гледате да съсипете живота и семейството на другите!

32.   Напълно подкрепям Кубрат и за позицията и за пешеходната пътека... а пък колко такива примери можем да изредим... всъщност е тъжно, че можем да го направим.

А за номер 20 тя пишеше до мен, защото съм избрала да имам връзка с женен мъж, но не разбрах нищо от коментара й, питах я и си чакам отговор - да обясни малко.

Разбираш ли, кубрате, защо се бъркат? Защото има някаква си тяхна, лична травма и са се хвърлили "благородно" да оправят света. И аз мразя лъжата (колкото и странно да звучи) и не помня някога да съм лъгала, за каквото и да било. Но понеже пък казвам истината, излязох надута, нагла и не знам каква още. Е хайде сега! :)

Всъщост хареса ми коментара на 27. Наистина се случва в един момент така, че всички знаят, само не и потърпевшата. Но защо си ги намразила? Опитали са де не се бъркат. Кой точно е знаел какво се случва в къщата ви, за да се бърка? Аз ако видя някой, който знам, че има деца и жена, а се натиска с друга.. и само и изключително ако ми е приятел ще ида и ще поговоря с него. Ще го насърча да каже истината, да поеме отговорност за действията си ако го е страх от това. А ако се забавляват просто с другата, но си обича семейството ще му кажа - давай, но се пази по-добре, че има хора дето ще изприпкат да й кажат.

Защо всички вие, разглеждате нещата толкова тясно и субективно - това не разбирам.
Ми ако всъщност жената и мъжа примерно са вече разделени, но заради децата продължават да съжителстват заедно? Или ако в процес на това, че някой от двамата си търси ново жилище и за пред хората още са заедно. Ами ако съпругата му си има някой и е решила да му признае, и той наранен от председателството й си е намерил някоя, с която да се утешава? А ако в крайна сметка не си видяла добре и това не е някаква старнична жена, а братовчедката му (аз примерно с моите братовчеди, често са ни мислели за гаджета, те като ме видят, ме вдигат на ръце, въртят ме, целуват ме, мачкат ме, аз ги галя, или заглаждам гънки по дрехите ми - просто сме си такива, по-ласкави)
Хиляди са вариантите, но ти веднага реши по твоя си пример и по твоята си лична история, че той е нещастник, неблагодарник и т. н.

Ето затова - не се бъркам! Ако ми е приятел, бих поговорила с него и после пак - не бих се набърквала повече! И то наистина ако ми е приятел, примерно е брат ми и ли някой от батковците ми, или баща ми... Без да давам съвети, без да класифицирам - само да му кажа, че ако има нужда някой да го изслуша и да му изкаже мнение, ще съм там и ТОЛКОВА! Пак ми се струва много и нахално, но ако е близък човек няма да се стърпя

Плам

33.   Иформаторът трябва да е самият изневеряващ. Така ще е най-добре за всички. Но тъй като той няма смелост за откровен разговор със съпругата/съпруга винаги научава от доброжелатели. Ако хората бяха по откровенни щяха да си спестят доста главоболия. Толкова ли е трудно да кажеш на човека до теб истината. "Истината боли.. НО.. ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА, че лъжата лекува. "Ако аз реша да започвам нова връзка бих прекратила старата... Но много хора първо се хващат за нов клон и тога пускат стария...

34.   Номер 31, не аз, а ти си гнусен защото си виновен пред някоя излъгана душа.
Та какво за анонимните имаш против?
Я кажи - ти като ходиш да изневеряваш, защо не представиш новата си връзка пред жена си, ами държиш тя да остане анонимна??
Държа да получа отговор.

35.   Моите адмирации за 33

Плам

36.   Плам коментираш така все едно за всяка изневяра на мъжът , едва ли не е виновна съпругата му.Изневярата не е следствие тя е избор...

37.   И аз имам адмирации към 33 и особено за:
"Но тъй като той няма смелост за откровен разговор със съпругата/съпруга винаги научава от доброжелатели."
Ха, дойдохме ли си на думата. Оттам започна темата :)

38.   Господи боже!!!

От авторката: Да, ще и кажа. Реших вече. Лошото е, че не я познавам лично. Но пък чрез неговият Фейсбук профил мога да и пиша.

Не я познаваш лично... ми направо публикувай на стената му разказ, за това, което си видяла, линк към профила - като ще е бомба, да е голяма. После на нейната стена, след това на всичките им приятели на стените... явно си решил да унижаваш съпругата на този мъж, поне го направи качествено!!!!

Нямам думи просто, колко долни хора има!!!

Плам

39.   Незнам само кой е долният:)Тоест знам. Авторката не е олигофрен да го пусне на стената, ще го направи лично, то е ясно. И и предлагам по-бързо да го направи, че да се сложи край на глупавият спор.

40.   Господи боже!!!
Някакъв малоумник се натиска на публично място и дори нехае кой може да го е видял, обаче нее, светът трябва да е хубав, всички трябва да сме дискретни, съмишленици, фенове, сводници и паравани разни. И нека този празник между младите да трае вечно! :)
Пък ако се появи някой подлец да разкаже за тези чудни картини - нека Бог да му е съдник, а и как ще спи после от гузна съвест този изрод, да съсипе живота на мъжа и жената!

p. s. А ако някоя нощ ме събуди съседа и каже: "долу един циганин ти сяда в колата" - такъв ще му зашлевя на подлеца. Как не се сеща тоя, че бих предпочела да не знаех!

41.   Плам - такива като теб знаеш как се наричат. Или да ти го кажа? !

42.   авторке, ти си е*аси наглото същество! разбирам да искаш да помогнеш на близка приятелка или роднина, (макар че както правилно изтъкнаха по-горе, услугата може да се окаже мечешка). но да се буташ при непозната, за която не знаеш нищо и да й се бъркаш в личните дела, е нямам думи за теб!!! както вече ти казаха, има десетки варианти идеята ти да е неуместна дори ако става дума за близки хора, а за непознати си направо като слон в стъкларски магазин!
вземи един речник и потърси думи като "деликатност", "такт" и т. н., убедена съм, че са ти непознати!

43.   Авторката не е олигофрен да го пусне на стената, ще го направи лично, то е ясно.

Ма не.. защо? Хайде да няма двойни стандарти. Като е толкова застъпник на Истината, да я разкрие гласно пред всички, какво е това дърпане настрана, шушукане. Заставяш пред всички и казваш какво си видял - нали това е истината. Или така вече ни е малко шубе, а? Къде, къде по-добре е да кажем тихичко, ТАЙНО на някой какво сме видели... Защо да не каже и на него какво е видяла. Нали е истина? Защо да не разберат и родителите и приятелите им, защо да не каже и на момичето, с което този се е натискал? Нали е истина? Или истината е само за когато ни изнася?

Ти не искаш тя да разбере истината... ти искаш да им гледаш сеира само! И да можеш да се правиш на велика и благородна!

44.   43, съжалявам те. Много ти е изкривено мисленето. Разбира се, че няма да подложи жената на такова унижение пред толкова хора. По-скоро да го направи на любовницата. Нека целият свят знае, че се вре по чуждите легла и какво представлява. Не тя гледа сейр, а мъжът и любовницата му я правят за посмешище. И не се пали чак толкова. Последните ти коментари са на ръба на истерия.

45.   Обаче не е ли показателно, колко истерично крещят някои - НЕ! НИ Й КАЗВАЙ!!! СКРИЙ ГО ИЛИ УМРИ! - все едно авторката размята някакви снимки на обезобразен труп, размазан на асфалта.
Значи смятай за какво отвратително деяние става въпрос, че да е непосилно за нормално човешко възприятие. На цяло престъпление намирисва, а? А кой и къде крие престъпленията, след като кой каквото си е надробил това ще си получи.

46.   От авторката: Взех решение, ще и кажа. Благодаря на всички, които ме подкрепиха. Благодаря на хората, които все още смятат че моралът, доверието и любовта между двама човека все още имат стойност в днешно време! Благодаря Ви!
На елементарните люде няма какво да им казвам - те са си достатъчно наказани с оскатената си душевност.

47.   Имам въпрос към авторката . Мислиш ли че тази жена ще ти повярва? Та ти дори не я познаваш.

49.   Оффф... ми аз пък съм на другата страна - направо ще срещна "мъжът" и ще му кажа, че съм го забелязала да се пищоли.

Не, не ми е работата да се бъркам в някаква връзка, ама идиота трябва д е бил пределно наясно, че трябва да е малко по-дискретен, хората говорят, ако не е авторката, ще е друга... Що не го хванеш него и не му кажеш, че като иска да си вее пищова, поне да има малко акъл да си го вее по-тайничко.

50.   Темата явно стана интересна на много хора и се сблъскаха тук различни идеологии. В крайна сметка ти реши да кажеш, моля те да ни държиш в течение... но наистина съвсем откровено да кажеш как е реагирала тя, какво е направила после и т. н. - да видим кой ще излезе прав накрая.

51.   От Авторката: ще ви държа в течение разбира се. Нямам причина да не съм откровена, именно за това се боря.

52.   Авторке , ще направиш парадоксална глупост :)
Не твое място щях да избягвам и двамата , та като започне семейната им война , да не съм на предната линия .
Иначе това така или иначе ще излезе наяве , по принцип има хора , които не изневеряват , но никога не съм виждал такива , които да изневерят само веднъж :) Те ще си намерят заслуженото , така или иначе е въпрос на време да излезе истината , не виждам причина да си изкарваш омразата към мъжете на други хора :)
Не бъди егоистка , ако ти беше толкова добра приятелка , нямаше да и кажеш .

53.   Последните ти коментари са на ръба на истерия.

Всъщност - подигравах се... прочети ги пак, само, че с ироничен тон и ще разбереш защо съм ги написала :)

Ех, тези любовници дето се врат по чужди легла... хахах
Наистина ли има още хора, които са толкова назад?

Плам

54.   между другото... да разкажа

Много се чудех тогава защо онази отиде и каза на жена му. И тя даже не ни беше видяла, защото е просто нямало къде, ами го беше видяла него как влиза в жилището ми. Всичко друго беше измислица и изводи, до които е достигнала след като си е обсъждала с приятелки. Дори беше казала, че аз съм се "хвалела" с връзката си, че съм бременна също съм чувала. явно съпругата на моя човек беше решила, че онази разполага с досието ми, което на клюкарката беше добре дошло и доколкото знам даже са обсъждали всичко в едно кафене и са се карали нещо. Можете ли да си представите какво се е случвало, на мен ми каза една приятелка, която е минавала оттам след време нещо се заговорихме и тя каза, че ги е видяла.
И ми беше странно ЗАЩО онази жена е решила да се бърка - аз ли съм й враг, той ли, жена му ли. Цялата драма, която и тримата преживяхме беше, защото някаква решила да се прави на господ. Напълно странична, която просто ни знае кои сме. И понеже си се носеха клюки така или иначе още от дълго време от други подобни на нея, само че по-близо до нас... и до днес си мислех, че не може ей така някаква непозната просто да реши да се разправя и да ни се бърка. Търсех ЦЕЛТА Й

Сега разбирам, че ЦЕЛ не е имало. Че просто си е била поредната селска пръчка, която се мисли за звездесъща и мерило на мерилата!

Плам

56.   Без майтап, Плам, пусни си своя тема, в която ще разказваш "вълнуващите" си преживявания, щом си чак толкова жадна за внимание. Обаче постъпи доблестно и публикувай всички коментари, не само които на теб ти изнасят:)

1-50 от 186