Обичам двама приятели...
Да... не съм мислила, че и на мен може да се случи така неусетно... след развода и "вечната ми моногамия" явно в един момент започнах да правя това, което искам... попаднах в готина компания, започнах да излизам. Първо се залюбихме с номер 1 от компанията, аз се влюбих, страдах, че той все още страдаше по бившата си и не искаше да се обвързва.

А на мен ми беше достатъчно, че излизаме заедно.... за известно време спряхме с интимните взаимоотношения и в този период се появи и номер 2... Той живее в чужбина обаче.. бяхме се засичали само до тогава, комуникацията с него ни е много лесна, и той прояви силен интерес към мен. Когато си дойде за малко... излязохме за по кафе... но не можахме да се разделим и прекарахме чудесно денонощие заедно. Като замина не спря да показва интереса си, чуваме се, той планира отпуската си да бъде с мен... Ноо... през това време с номер 1 почнахме пак да излизаме по-често, приятелски.... докато не прекарахме с него(с 1) още една невероятна нощ... и още една... и още.... той почна да е по-общителен, да ме търси по-често. Сега съм толкова объркана... и двамата са невероятни.... и са приятели...
Идва време, когато номер 2 ще дойде... ще трябва да излизаме.... всички заедно... и да ходим на почивка... всички заедно.... не искам да ги загубя. И не знам какво да правя...

Коментари

1.   Най - лесното решение е да се разделиш и с двамата.. колкото и неприятно да звучи

2.   И аз мисля като номер 1.
Това може да са хормонални увлечения, може да е друго, но не е любов със сигурност. Няма как да обичаш двама души едновременно. Щом не можеш да се държиш на 100 % за някой, при това в началото на връзката, значи нищо няма да стане.

Като срещнеш човек от който да ти се сгъват капачките като си затвориш очи, тогава ще разбереш колко си грешала.

3.   вариянт 2
да им кажеш на 2-мата
и да правите страхотни 3-ки

4.   Според мен както гласи поговорката: не може да имаш две дини във една ръка

5.   За кой мислиш, когато си сама в къщи? Отговори си на този въпрос и ще намериш отговора.