Обичам турчин и не мога без него...
На 32 години съм и съм майка на 6 годишно момиченце.

Преди година разбрах, че мъжа ми си има любовница, после ги видях заедно и буквално бях съсипана от този факт. Не можех нито да се храня, нито да спя, нито да мисля за нещо друго.

След няколко дни една приятелка ме покани на гости да пийнем по нещо и аз приех, защото повече не издържах на напрежението. Там беше и той - срамежлив, чаровен и млад - да, млад - 8 години по-млад от мен. От първата среща разбрах, че е турчин - за мен това нямаше значение, никога не е имало значение - важно е уважението и доверието. С течение на времето осъзнах, че съм влюбена и то до болка - броях дните, когато ще бъдем заедно, защото се чувствах спокойна и защитена в неговите прегръдки. По принцип той не говори много, много, но винаги е усмихнат и умеем да водим добър разговор, когато сме заедно - в повечето случаи се разбираме само с поглед и това ме очарова още повече.

Така измина една година - броим заедно миговете и откраднатите часове на близост един с друг и аз все повече и повече го обичам и не мога да спра да мисля за него. Когато не сме заедно тъгувам, когато се видим забравям за всички неволи и проблеми около разрушаващия ми се брак. Винаги ме е подкрепял и разбирал по свой си индивидуален начин. Затова и го обичам толкова много, защото е различен от всички други, които съм срещала досега. В момента не мога да намеря думи как да го опиша, но определено ми действа като наркотик - просто не мога без него....

Коментари

1.   Ами, разведи се с мъжа си и поговори с детето си, ако този мъж, толкова много го заслужава и би те подкрепил...

2.   ЗРАВЕЙ СКЪПА! ВСЕ ЕДНО ВИДЯХ СЕБЕ СИ В ТВОЯТА ИСТОРИЯ, АБСОЛЮТНО СЪЩАТА.... БИХ ИСКАЛА ДА ТИ КАЖА ДА ОСТАВИШ МЪЖА СИ, НО КАК ДА ГО НАПРАВЯ КАТО И АЗ САМО СИ ГО МИСЛЯ А НЕ МОГА ДА ГО НАПРАВЯ. ИМА И ДРУГО АЗ СИ МИСЛЯ ЧЕ КАТО СЕ РАЗДЕЛЯ С МЪЖА СИ И СРЕЩИТЕ НИ НЯМА ДА СА ТАЙНИ МАГИЯТА ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ - ОТ ТОВА СЕ СТРАХУВАМ... ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ! АЗ ОЩЕ НЕ СЪМ ГОТОВА........P.S.САМО ДА ВМЪКНА ЗА НЯКОИ КОИТО ЩЕ МЕ УПРЕКНАТ, ЧЕ АЗ СПЯ ОТ СКОРО С ЛЮБИМИЯ СИ А С МЪЖА МИ ВЕЧЕ НЕ ПРОСТО СИ НАМИРАМ ПРИЧИНИ И МУ ОТКАЗВАМ. НЕКА И ТОЙ ДА СИ ХОДИ ДРУГАДЕ

4.   И АЗ !!!

5.   Здравей мила. И аз бях в същата ситуация, минах през мн неща, трябва да си готова за тези упреци, защото ще са много. Но ако се обичате истински, съберете се. Знай, няма де е лесно, никак даже.И на мен неми беше, но аз не оставих любовта си, какво ли не преживяхме.......
Поне обичах и бях обичана, не съжалявам. Говоря в минало време, защото той почина. Живей си живота мила. ПОСЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ, ТО ЗНАЕ НАЙ ДОБРЕ......
ЕДНА ИЗГУБЕНА ДУША

6.   Националността няма значение. Важно е живота пред вас да е красив и спокоен. И аз бих променил брака си в такава ситуация. Исляма винаги защитава жените. Не чакайте , направете първата крачка :)

7.   Мила, и аз бях на твоите години когато изневерих на мъжъ си за 1в път. И още сам влюбена в любовника ми турчин, вече 6г съм му любовница, и ми е мн. хубаво с него. Всеки живее с брачния си партньор по задължение, защото има деца от брака си. Женена сам за българен, но... нещата не вървят, защото мъжът ми си има любовница повече от 10г. Така, че не се измъчва? каква вяра изповядва то?, това е без значение. Обичана съм от турчин и обичам турчин така е не го крия и не мее срам да си призная. Не се отказва? от любовта ! ! ! Успех ! ! !

8.   Ха-ха, №7, така се получава като не знаете какво правите (визирам семействата ви) и защо изобщо го правите... Напомняш ми на един приятел, които отива на една будка да си купува цигари и казва:" Моля, дайте ми 2 цигари Феникс. Обаче хайде да не са 2, а да са 3, и да не са Феникс, а Фемина... " - продавачката остана като гръмната, и дълго време не можа да вземе решение какво точно да направи. Само оставаше да каже и да не са цигари, а вафли, примерно... Та и вие така с вашите семейства - оженили се, ама всеки си хванал любовник, пък си го хванал, защото и другия си има, и си хванал за любовник друг такъв като него... Какво изобщо правите? Защо сте ги направили тези семейства? Май е станало преди изобщо да сте наясно каквое това аджеба" семейство" и какво точно искате всеки от вас... И е сигурно, че всеки от вас е убеден, че" вината" за сегашното изчанчено положение на нещата не е в него, а в другите...

10.   Има нещо екзотично в това да имаш любовница туркиня или турчин. А и такива връзки са по силни от колкото брака.

11.   №8 до някъде си прав не всички сме създали семеиства защото сме знаели какво точно е семейство... може би просто сме обичали и за това сме се събрали с половинките си... но с времето нещо си е отивало ден след ден... никога не е виновен само единия... но да правиш безброи компромиси също е вид вина към отношенията... лесно е да сочиш с пръст... аз дори съм сигурна, че сърцето може да изневери дори тогава когато няма причина в партньора... моят случаи не е такъв... има причини и в мен и в него-две различни планети сме ние... никога няма да е моята голяма любов... късно пораснах дълго бях идеалиска, но когато разбрах какво искам от един мъж ето, че тои ме намери... случаино... или не? ! тои е това каето съм търсила но не знаех, че съществува и какъв смях тои е турчин-а как не ги обичах само. не съм имала близост с него и не знам дали ще се осмеля, но зная вече, че когато срещнеш истинския мъж сърцето ти го разпознава и не се интересува от раса и религия...