Имам връзка с женен мъж, но не мога да правя секс с него..
Здравейте.
Аз съм едно момиче на 18 години и искам съвет от вас.
От 2 месеца имам връзка с женен мъж, който от две години ми харесва. До тук - добре! Ама сексът с него е просто една преструвка, аз не го желая като мъж. Просто се преструвам и това е!
Обичам да си говоря с него... всичко друго, но не и да правим секс. Или може би защото е по-голям от мен с 10 години и за това да нямам желание. Или може би, защото когато съм го искала още от начало и не ми е обърнал внимание и чувствата ми вече са отминали...
Незнам., незнам...

Коментари

1.   Значи не е той истинският

2.   Не ти е работа да се занимаваш с женен мъж. Той никога няма да погледне сериозно на теб, да излизете заедно да отидете на дискотека например. Ако пък го направи си извади изводи за него като човек!!?? Да не попаднеш в положението на жена му, повярвай не е приятно. Зарежи го -светът е пълен със свободни мъже!!!!

3.   Здравей, мило момиче. Първият въпрос, на когото трябва да си отговориш е "Имаш ли бъдеще с този човек?" а ти си само на 18 г., и макар да звучи клиширано - животът е пред теб. Не го пропилявай само, защото ти е интересно. А още по-малко този човек не те задоволява във никаво отношение. Какво печелиш от този контакт с него, след като можеш да бъдеш с друг мъж - когото да обичаш, харесваш, да те задоволява във секса... Защо си усложняваш живота? Не те критикувам, просто искам да ти помогна да си отвориш очите, за да несъжаляваш след време. Мисли трезво и не се оставяй "по течението". Ти си млад човек и имаш бъдеще! Успех!!!

4.   Не прави секс с него - това е!
НЕ ПРАВИ СЕКС С НЕГО!!!
Като не ти се прави - не го прави.

5.   Така, това което ще кажа може малко да ти се стори гадно но все пак...ти пита за мнение. Щом не го желаеш, защо си с него? Какво разбираш под това, че ти е хубаво само да си говорите? И още повече защо правиш секс с него след като не ти е приятно? Мисля, че си се впечатлила, че някои "голям" ти е обърнал внимание и ти за да не развалиш мнението му за теб му играеш играта. А задавала ли си си въпроса тои защо е с теб? влюбен ли е или просто иска секс. Мисля, че е второто. Не се намесваи в чужди взаимоотношения.

6.   Не се забърквай с женен мъж, не прави жена му нещастна и ако има деца-и тях. За какво е това, щом не желаеш секс с него? Не можеш ли да си намериш някой като теб да си приказвате? А той защо е с теб?

7.   Коментарите преди мен са логични и правилни, ти само трябва да си вземеш поука от всичко това.

Имах една позната тя е на 34г а въпросният мъж (дядо)
е на 67г. защо го давам този пример, за да разбереш че си губиш времето с този човек. И какви последствия ще има за теб, и знаеш ли какво стана оннзи ден?

Женаму и дащеря му ги пипнаха и сега тя несмее в селото
да си покаже носа а той се разхожда се едно нищо е нямало. Намери си младо момче 3-4, 5 години по голям от теб за да изпиташ удоволствие от връзката. Ето от моята позната нищо не става всички млади момчета я избягват а и нейните приятелки. Това е защото не знаете какво искате от мъжете!

8.   Блазе на тези, които знаят какво искат.

9.   Той не е мъж за теб! Щом не го желаеш сексуално то няма какво да правиш с него при вашата ситуация. Останете си просто приятели и толкова. Ти го харесваш като приятел, а не като любовник това е. Човек понякога греши, но ти можеш да поправиш тази грешка. Давай напред смело ние те подкрепяме!:)