Отношенията ни са странни
Искам мнение:това което ще ви разкажа спада ли към категория ВРЪЗКА или е просто размотаване.
Излизам с приятелят си от 1 година. Но отношенията ни са странни, може би още мисли за бифшата си и не му се занимава сериозно.. или си е такъв. Не полага усилие за нищо, винаги аз поемам инициатива да излезем, къде да ходим, кога.... той нито 1 път не е казал, че иска да отидем някъде. Нито пък показва, че по какъвто и да е начин съм важна за него. Но за сметка на това е доста идеен с приятелите си... постоянно са на някъде, постоянно той предлага къде да ходят и аз никога не съм сред поканените. Кажете това нормално ли е? Почти постоянно държим връзка, но когато става въпрос да се видим винаги аз трябва да го кажа. Дразня се ужасно много, защото се усещам че хабя мн нерви за тези странни взаимоотношения, а отсреща не виждам взаимност. все си мисля че след 1 год. заедно би трябвало когато иска да ме види, да не се притеснява да ми го каже. И да е по -инициативен

Коментари

1.   Май май стои с тебе, колкото да не е сам.

2.   А-а-а ти поговори ли с него за това? каза ли му как се чувстваш и как виждаш нещата, защото е много вероятно ако си мълчиш той да не знае че това те тормози

Плам

3.   Обясни му как се чувстваш, ако не иска да се промени късайте.

4.   Няма смисъл - и да го попиташ, той не го чувства, затова не го прави. Човек който обича истински иска да има и истински отношения с човека до него, да правят нещата заедно.
Моят съвет е да не си губиш времето с него... а и щом е толкова идеен с приятелите си, явно няма проблем с идеите, а с хората с които ги реализира

5.   до 4 Ти явно го познаваш лично. Тук 90% от темите са едни и същи и са безсмислени. Много ясно, че трябва да говориш с него, защо чакаш някой непознат да ти го каже.

6.   Посъветвали са те хората да поговориш с него. Аз откровенно смятам, че няма смисъл от разговори и повече губене на време с този човек. Ти сама усещаш какво се случва. Знаеш отговорите на въпросите си, а защо се опитваш насила хубост да правиш. Моят съвет е да го разкараш без обяснения. Успех от мен :)Петя

8.   Той просто си губи времето с теб от ясно по ясно е, според мен не той не си заслужава да се тормозиш така за него, разделете се най -добре ще е. Ако му пука за теб ще те потърси и тогава му обясни, че ако не се промени, няма да се съберете, нека усети лисата ти.
Истината е че човек ако държи на някого, харесва го и го обича, ще го търси, ще изпитва нуждата да е с него и другия да се чувства добре. А това, че никога не те кани, когато излиза с приятелите си е още един показателен фактор, че ти за него не означаваш нищо сериозно. Съжалявам да го кажа :(, успех :)
ж 20