Какъв съм луд или гей ?
Не искам да прозвучи малко самовлюбено, но от няколко месеца съм влюбен в себе си. В началото просто прекарвах повече време пред огледалото. След време дори се целувах с образа ми на огледалото и това беше причината приятелката ми да ме зареже. Приех го нормално. След това дори имах сексуални фантазии със себе си. Мъже не ме вълнуват, но лошото е, че и жени. Единствено за себе си мисля и това е. Страхувам се да споделя проблема си с психолог или с родител, но съм готов и това да направя.
Приемам всякакви съвети и благодаря предварително! :)

Коментари

3.   Нарцисизъм.
Gv.

4.   Ти си нарцис като баба ти Пенка:)Не си гей!
Баба Пенка

5.   Тук има хора със истински проблеми, а вие на глупости и шеги го обърнахте :( Толкова ли си нямата друга работа по цял ден??

6.   Това си е вид сексуално извращение, за психолог си.

7.   Луд си!

8.   хм... интересно, досега не бях чувала за подобен случай?
Имаш ли брат?
Ако имаш брат може външно да си приличате и малко или много да е останало от детството някакво подтиснато сексуално желание. това ми хрумва като един вариант!

Нарцисизмът не е точно това... при него липсват секс-фантазии. При него има възхита от собствената личност, не само от външността, а комплексно (поне така мисля, не ми се рови да проверявам) Наполеон Бонапарт е бил такъв! но той пък сексуално се е задоволявал с доста жени... в смисъла на това - всички вие, другите, които н сте прекрасни, колкото мен, служите на целта ми да се величая.

Брат, баща... аккви са били отношенията с баща ти? Ако е бил студен и дръпнат човек, може би също би могло да е причина, защото си страдал от липса на мъжка ласка.

Не, не мисля, че е хомосексуалност. При нея, ти си знаеш, че сексуално те възбуждат мъже....

Плам

Пиши пак и разкажи повече?

9.   Автосексуалност мисля е терминът. Започва се оттам, после се улавяш как докато правиш секс не забелязваш партньора, защото си зает да се гледаш в огледалото. Следваща стъпка-спираш секса, защото не те привлича никой друг сексуално освен теб самия. На всички нещо им куца, ти си перфектния. Всички са под нивото ти. Всички са грозни и не те заслужават... Това пак идва от нарцисизъм.
При мене периода отмина, но чувството за превъзходство и високото самочувствие си остана. Така че това е в основата според мен.

10.   Брат нямам. Баща ми се прибира изморен и често ми крещи за разни глупости, но не мисля, че е в това причината. Самочувствието не ми е високо. Според мен е нормално. Както казах и в предния си пост, мъже не ме възбуждат. До скоро всичко си беше нормално. Просто изведнъж жените спряха да ме възбуждат и почнах да мисля само за себе си.. А и да допълня в нашето семейство нарцисти няма.

11.   Тук никой не може да ти даде адекватно предположение. За пръв път чувам и аз такова нещо. Отивай на консултация с психолог. Едва ли си единствения случай на земята. Пиши какво става.

Ели

14.   Какъв ти е проблема всъщност? Нали любовта ти е споделена!
Искаш да се отървеш от себе си ли? Абсолютно не вярвам.

15.   Гей си, защото не те влечат жени, имаш сексуални фантазии с мъж, и се целуваш с мъж. Почти всички хора имат някакви критерии за сексуален обект, не всеки би си легнал със всеки. Някои подбират по-малко, други повече, трети харесват сексуално само 1% от хората, а товоите изисквания са още по-големи. Мисля, че си направил добър избор - кой ще ти бъде толкова добър приятел, освен ти самият? :)

16.   гей си като мене точно и аз съм влюбен в себе си

17.   Лелее еми нарцис си...

19.   Ако искаш мога да те чукам, а ти да си фантазираш, че правиш секс сам със себе си.