..: Нещо различно :::..
Здравейте!
Повечето тук пишат тъжни неща, НО аз бих искала да споделя ЩАСТИЕТО си с читателите. Открих най - невероятния мъж, имам най - готиното семейство, имам си всичко... Не са ми нужни богатства, за да твърдя че съм доволна... Далеч по - чудати неща ме пращат на върха... Всъщност... Пътя беше дълъг и мисля да спра тука и да си почина... Оглеждам се и около мен има доста мъже, но един свети най - ярко... А като гледам май ще ми хареса тук и ще реша да остана в прегръдките му до края...
...Той е красив, мил, забавен, добър, умен, интересен... Различен...

Аз съм устремена, сигурна, ВЛЮБЕНА... !
Получи се като в приказка... Аз тъкмо се бях разделила с бившия ми приятел, който ми създаваше много главоболия, и въпросният Леонардо Ди Каприо ме покани на приказно пътешествие една Петъчна НоЩ... Знаете ли, казах да! Защото от месеци не зъспивах без мисли за него, а когато затворех очи образът му тичаше там...

Заваля дъжд. Аз естествено имах чадър, което би било станно и в най - романтичната приказка. Тогава за първи път се хванах силно за ръката му и ми се искаше да изкрещя " Не ме ИзпускайЙйй ! ".

Заговорихме за общи... глуповати, детски неща... Той се приближи бавно в гръб и усетих как тялото му се доблжава до моето, а ръцете му нежно ме обгръщат. Тогава не се сдържах... моите се вплетоха силно в неговите. Той прошепна, че иска да усети устните ми, доближих ръка до сърцето ми, за да усети колко силно тъпти за него... ХОРА, сърцето ми никога не бе туптяло... Незнаех, че го имам!
Яхнах го на конче и влезнахме в кафето усмихнати, а всички погледи се полепиха по нас като пясъка на плажа върху мокро тяло...

Следваше дискотека... Е да, ама хванах ръката му и го изкарах навън. Аз дсе закачах с него, тичах, той ме гонеше... Когато стигнахме до една открехната врата на един гараж, НО я подминахме. Продължихме напред. Видяхме едно приятно местенце, но ни изгониха... ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ... Хи-хи-хи... Отномо хванах силно ръката му и избягахме... А този бяг ни доведе единствено обратно до открехнатата врата, която бяхме подминали. " Нека видим дали вътре няма крадец и да я затворим " - промълви той. Бях прекалено запъхтяна от тичането за да кажа каквото и било, но... го последвах... Беше тъмно. Влезнахме навътре... Той се обърна към мен... Тогава за първи път получих такава нежна целувка и вече се съмнявах, че сърцето ми тупти от тичането...

Дааа... а на сутринта правихме любов... Тогава за първи път свърших... Защото беше истинско! Защото е важно с кого е, защото беше ТОЙ!

Скоро правим месец. Това е само една вечер.. не мисля, че има още свободни символи да изразя другите 28 вечери...

ПОЖЕЛАВАМ ГО НА ВСИЧКИ ВАС!

Коментари

1.   Всъщност.... тук няма ограничени символи.

2.   Това е много хубаво което чустваш днес малко хора са така наистина браво пази го

3.   Радвам се когато някой каже че е щастлив! Малко жени могат да се похвалят със щастието си. Радвай се на твоят приятел и дано дълго да съхраните любовта си един към друг!

4.   Сякаш тези редове съм ги писала аз, но и да исках сигорно нямаше да мога така добре дасе изразя като тебе,само че аз бях на твоето място преди 7 год. и сега след толкова години мога да кажа че са същите женени сме имаме 2 деца и аз го обичам както в първия ден той е най прекрасния съпрук и баща той е всичко за мене.не вярвай на тези който казват оженишли се и луобожта свършва напротив ако е истенска тя си остава за винаги.

5.   Номер 7: Радвай се на щастието си, ама аз онемях пред..... изключително неграмотно написания ти коментар.
СъпруК- боже, колко неграмотен трябва да си да напишеш това на български!То да беше само това....

Е, кажете сега- справедлив ли е животът- на едни дал съвършената любов и малко пълнеж в главата, други са надарени с ума и красота, а цял живот не срещат капка щастие.
Е? Питам защо?

6.   Страхотна история!!! :) Браво на теб! Пожелавам ти това да прдължи завинаги :)

7.   Не се хвали много скъпа, че виж някой те уручасъл.

8.   От авторката... Изминаха 8 прекрасни месеца... Обичам го още повече... Страхотно е, пожелавам на всички да намерите такава любов, която да изкорени лошото от вас.

До номер 4: Явно не съм единствената. Радвам се, дано и ние стигнам до там да си живеем заедно с дете и всимко, защото ние много го искаме...

А до всички останали, които говориха за правописните и гришки... Жената просто е искала да напише нещо мило, до сега е писала винаги на латиница, извендъж на Bulgarian Phonetic и затова са станали тези грешки, които дажи си личи, че без да иска е натиснала друга буква.. Спрете да кълнете и обиждате... Станете по - добри

9.   10 месеца... Хора, обичайте се!