Харесвам я, но си има приятел...
Здравейте,
искам да споделя с вас проблемът ми, и се надявам на съвет, тъй като ситуацията в която се намирам наистина е доста заплетена. Не знам как да го оприлича точно, влюбен ли съм, хлътнал ли съм, но страшноооо много ми харесва едно момиче! С няколко години е по-голяма, има добра работа, а аз съм клиент на фирмата, в която работи, и имаме общи ангажименти заедно. Наистина е великолепна, но за съжаление си има приятел. Без да изглежда като самохвала, но го превъзхождам във всяко отношение, като визия, тяло, лични успехи, каквото се сетите! Тъй като скоро заминавам в чужбина, а много ми харесва, за връзка почти не може и дума да става, та си мислех толкова ли е абсурдно да я поканя да си ''поиграем''? Само можем да спечелим от това, лошото както споменах е приятеля й... но в живота по-добрият печели, не съм спал за физиката и външността си... Какво мислите?

Коментари

1.   А може би само си мислиш, че го превъзхождаш. Ти си поредният младеж, който си мисли, че е по - важно да имаш готини дрешки и да си бил на фитнес, вместо другите - духовните ценности. Откъде знаеш как се чувстват заедно и защо са заедно... може тя да е видяла нещо, което ти не си видял.
Не се бутай между шамарите, а си стой там... където си и сега!

2.   Ако искаш афери има курви!

3.   Аз пропуснах една подобна възможност не пропускай и ти..

4.   От автора

Като визия не го мисля, а е така! Откъм духовни ценности, толерантност и мъжка солидарност не страдам! Никога не тръгвам да спъвам работата на някой, не завиждам и вярвам че всичко се връща, всъщност съм убеден! Възможно е да е видяла, да, в днешно време на какви връзки съм се нагледал, не е истина! Не искам да мисля че ще направя мръсно на някого, защото не съм такъв, просто каквато е природата на вселената, от самото и просъществуване, още от динозаврите, по-силния печели! Прав си може би, но винаги има и 2 мнения.. въпроса е едното да е по-близо до истината.

5.   Как ме кефят такива мъжки кифли... превъзхождал го бил =) И щото си повече от пича, във всяко едно отношение, той си гушка готината мома, а ти хвърляш зарове по цяла нощ, бахахахахахахах!

bile

6.   Е много се радвам на такива "превъзхождащи" :D Как може да кажеш такова нещо, той може да те превъзхожда в неща в който ти дори още като разум не си достигнал? !? !? Не си ли се замислял?

А и ти очевидно си ненадминат егоист:
"Само можем да спечелим от това, лошото както споменах е приятеля й... "

В случая ти няма какво да губиш, а не тя. Има приятел, може от 5 дни, може и от 5 години и заради това "поиграване" може да и коства връзката!

Мислете с тия глави бе хора! Имаш самочувствие, а мислиш като идиот!

7.   Дали го превъзхождаш или си мислиш, че го превъзхождаш е въпрос на гледна точка. Според нея той може да е 2 нива над теб. Не се бутай там, където са двама.