Кога ще спре да ме обича?
Здравейте, ето я и моята история. Запознахме се преди 4 години в интернет в един сайт за запознанства. Разменихме си скайповете и започнахме да си пишем. Той е от друга държава и беше решил да идва да учи в България като чуждестранен студент. Аз съм от малък град, тогава още учех в средното и просто си пишехме. Беше ми допаднал като човек, а и ми харесваше че някои се интересува от мен. Минаха 2 години аз завърших и ме приеха да уча в града, в който учи той. Не знам как се случи, но решихме да се видим на живо. Когато ме видя, той онемя и ми каза че не е очаквал да съм толкова красива. Прекарахме си много хубав ден като приятели. Той ме разходи из града, показа ми много места. В него период най- добрата ми приятелка която също беше приета в този град ме предаде и аз бях съкрушена. Той искаше да се видим, но аз отлагах и отлагах. След няколко месеца реших отново да се видя с него, но тогава не знам защо не бях си прекарала добре с него и бях малко разочарована.

Не помня колко време мина ние пак не се виждахме, но той започна да ми се обяснява с смс-и. И така аз се двоумях, чудех се, защото не ме привличаше толкова много и явно ми харесваше, че аз го привличам... не знам... Миналото лято, по-точно есента решихме да станем гаджета. Излизахме, разхождахме се, но той постоянно беше замислен. В малкото време, в което бяхме заедно ние се карахме и главно заради приятелите му. те буквално не го оставяха на мира. Много държеше да ме запознае с тях, но аз не бях готова. така една вечер ми погодиха номер и бях принудена да се запознаем, тогава ми идваше да го удуша, но както и да е минало заминало. Понякога си мислех, че с него ходим само за да се целуваме и натискаме, не знам... започна още един труден период в живота ми, майка ми замина в чужбина. Това беше на рождения ми ден и аз бях много тъжна, а той ми беше обещал да дойде и да ме посрещне на автогарата. Чаках го, но така и не дойде... Не бях влюбена, но бях свикнала с него. Това ме разочарова, после се видяхме но аз бях студена и бързах да се прибирам. Бях решила, че ако дойде ще му разкажа много неща за мен и семейството ми, защото до тогава бях доста потайна. Не му разказах... Мина една седмица и той изведнъж спря да ме търси :) Бях много огорчена търсех начин да се свържа с него, но не се получи. Не ми отговори на смс-те на обажданията и аз се отказах. Беше ми болно, защото мислех, че е различен. Забравих за него, случиха ми се много други неща и той се изпари от главата ми. Да обаче, след няколко месеца той ме потърси отново, аз го отрязах директно и се държах грубо, защото не исках да знам нищо за него. Не спря да ми пише и аз реших да го изслушам, разказа ми че бил болен имал проблеми с бъбреците. Знаех за този проблем, но не знаех че е толкова сериозно. Наложило му се е да пътува извън бг, било му много трудно и тежко, не искал да ме завлича в тези негови проблеми. Опитах се да го разбера, но толкова ли не можа да драсне един ред, да знам поне защо си тръгва. Казах му че съм му простила, продължихме да си пишем, но той искаше да му дам 2-ри шанс... тогава харесвах друг и му казах директно без да го лъжа. Предложих му приятелството си, но той отказа. продължаваше да ми пише и да настоява да се видим, но аз все отлагах. Бях болна и той беше дошъл с един приятел да ми остави лекарства, аз не излязох. Друга вечер беше пил и беше дошъл пред блока ми да говорим, аз не слязох. После се отказа и спря да ме търси до вчера. Снощи отново ми писа и отново същите неща, че много ме обича иска да сме заедно, че никога не е обичал друга... Чувствам се виновна, че не мога да му отвърна на чувствата, не знам какво да правя как да му обясня... знам какво е да обичаш, а да не те обичат... Въпреки всичко аз го уважавам. В началото си мислех, че иска да се върна при него само за секс-а, защото не бяхме го правили, но не знам. това момче много ме обърква не знам какво да направя за да ме забрави. Ще се радвам ако изкажете мнението си :)

Коментари

1.   Ако си мислиш че някой ще отговори на историята ти жестоко се лъжеш. Опитах да ти дочета историята докрай но тя просто е толкова несвързана, че няма накъде повече.. Следващият път се постарай историята ти да е по-кратка и по-разбираема

2.   Ами ти защо ми отговаряш тогава? Не ми казвай какво да правя следващия път... Това, че ти не си я разбрал/а не я прави несвързана

3.   еееее без агресия.. сега че живота не ти се подрежда както искаш не означава че всички ще го отнасяме.. и виж какво.. вземи порастни.. историята ти е лапешка поведението ти също!!!

4.   Просто реших да споделя една история, защото съм много объркана, това че на теб не ти е допаднала го разбирам. Можеше да си подбереш думите, а не да ми говориш заповеднически или просто да не ми пишеш. Човек ще го е страх да сподели нещо, веднага се започват критики и упреци, и все пак благодаря, че си изказа мнението. А и още нещо, тук не всички имаме таланта да се изразяваме отлично, но това не ни прави по-малко достойни да споделяме истории.

5.   не бъди с него от съжаление...