Имам грешни мисли с мъж, който чака второ дете
Имам грешни мисли с мъж, който чака второ дете, аз също съм омъжена и има дете... Флиртуваме по телефона, скайпа, но нищо конкретно нямали сме физически контакт, по скоро виртуален... но мисля че искам да съм с него... Виждали сме се само 2-3 пъти за кратко, по скоро подържаме някаква "връзка по телефона"... Адски много си допадаме в общуването... Той не е доволен от съпругата си, а аз от моя... Не знам как да постъпя!? Не съм изневерявала на съпруга си... А личи си, че и той има желание да бъде с мен...

Коментари

1.   Прави каквото искаш. Каквото ти е на душа това прави! Ако искаш скочи през балкона, ако искаш бъди с него. Ти си решаваш!

2.   И ' що да са грешни...??

3.   Еми тогава кво чакате? Един секс и кво толкова после не съжалявай няма смисъл, това което ни прави щастливи значи не е грешно, после с мъжа ти всичко по старому без да ти е гадно за него и талкова!!!

Карол*******

4.   Зависи какво разбираш под "да бъде с теб" - ако разбираш секс от време на време, сигурно, още повече като се има предвид състоянието на жена му. ако е за нещо сериозно, не ми се вярва, поне по това, което си написала.
мислиш ли, че не зарибява и други?

5.   Зарежи семейството, отдай се на любовта, един живот живеем, да не го хабим!
Кубрат

6.   Ако си сериозна жена, ще пропъдиш тези мисли и ще отминеш. Но май си решила.... Положително ще срещнеш и други мъже, които да ти допадат и пак и пак..природа.

7.   Как не ви писнаха толкова тъпи теми...ами постъпи както искаш в крайна сметка, ние да не да те познаваме теб, мъжа ти или третото лице. Най-малкото научаваме следните факти- той чака второ дете, т.е. в близката година е имал сексуални отношения със съпругата си, от която не е доволен. това говори, че това не е мъж, а слабак човек- без характер, несериозен и на когото не може да се разчита или търси стабилност в живота. Ако и ти си същата развей прах безделничка- идеално, еидн за друг сте.

8.   Той не бил доволен от жена си, но й направил второ дете, ха-ха-ха. И има будали, които се връзват.

9.   Ами давай, излашкай се, но после детето ти няма да има нормално семейство и този новият няма да ти даде никаква сигурност, каквато мъжа ти. Срам ме е че съм жена заради такива като теб

10.   Не го прави, мога да се обоснова с 1 цяла страница защо да не го правиш и колко зле ще бъде и за двама ви после, както и за семействата ви, но няма да се хабя. Дано ме послушаш все пак.
Ж

11.   То такива като тебе има много- развалят бракове, не се интересуват от децата си, а гледат единствено своя си кеф... Най- добре ще е да постъпиш разумно и да прекратиш контактите си с този човек. Нищо добро няма да излезе!

12.   Е в този сайт има големи моралисти и моралистки. То едва ли не епрестъпление да изневериш. То май тези които на-много плюят и се правят на примерни съпруги май са най-грешни, ма не си го признават. Щом имаш желание, направи го какво те спира. Щом той е решил да изневери на жена си ще го направи ако не с теб с някоя друга. Въпроса е да бъдете дискретни.

13.   Ако го харесваш - защо не? Само не се заблуждавай, че не е доволен от съпругата си. Както и че много те обича. Просто тя сигурно не му пуска от известно време, а от как й се гади, сигурно и френски ласки няма. Естествено, че ще си допаднете в общуването. Нали това му е целта - да си хване някой на въдицата.
Можеш ли ей, така, заради уважението, което си дължиш, да си прочетеш последния чат с него и да видиш какво точно ти допада и колко информация е споделил. Дали не ти допада, защото се съгласява с теб? Ато е така, не я сърбай тая попара за нещо по-сериозно.

14.   От авторката:
Голямо плюене, голямо нещо... БЛАГОДАРЯ на всички безгрещници и всички моралисти... за ценните съвете!!! Не казвам, че съм безгрешна или съм направила или не съм направила нещо с този въпросния "човек", но много хора тук ме опрекват за нещо, което само си мисля, а дали ще го направя е друг въпрос!? Просто изразих писмено това, което мисля... Допада ми човека с който си пиша вече година, но нищо повече -не мога да разделя човек с две деца от жена си... вече ако той си реши каквото иска да прави... Просто споделих че ми харесва-това е кефи ме погледа, излъчването и т. н привлича ме, но до там-знам къде е границата... №8 да има будали многооооо -виж аз се "вързах", утре ти може да си -няма гаранция за никого...

15.   Авторке, а аджеба какво очакваше? Бурни аплодисменти, че хора на плюс години си нямат социален и личен живот и си гукат по скайповете? Оня недоволен от своята вкъщи, твоя мъж също нИ го бивал...и двамата имате някаква много интересна връзка изградена на теткини вълнения. Я, спретнете си едно голо хоро по скайпа, преди хубавеца да се завърне в битието да умува дали креватчето да е синьо или розаво... Оффф

16.   Благодаря за "бурните аплодисменти" вече си спретнах "голо хоро по скайпа", и се завърнахме в битието... :))))

17.   Темите колко са тъпи не знам, но коментарите са още по-тъпи. Съгласна съм с номер 12, че тези най-големите моралисти/моралистки всъщност са най-грешните. А истината е, че любовта като дойде нито пита, нито се съобразява с факти и обстоятелства.
Искам да кажа на авторката, че аз минах през подобна ситуация. Омъжена с 1 дете, той женен с 2 деца. По скайп общувахме, по телефона, много си допадахме, по цял ден говорехме, срещахме се, правихме секс, нещата се задълбочиха, просто не спрях на време. Сега вече съм с него 4 години, забременях и реших да задържа детето. Агонията е огромна защото създадох две семейства - едно със съпруга си и едно с любимия си. На времето мислех че съм в безопасност но сгреших, не спрях на време и сега вече е много късно. Разбирам че нямам шанс да се разведа и да съм с него, защото това трябваше да стане когато забременях, но сега мъжа ми си мисли че детето е негово и вече 2 години го гледа и обича и ако някой ден разбере ще стане убийство, а тогава нямахме тази смелост да оставим половинките си. Просто той каза че любовта идва и си отива и не трябва да разбиваме семействата си. Сега и двамата страдаме ужасно много, нещастни сме когато сме с половинките си, нещастни сме когато сме заедно и болката е толкова голяма че засенчва радостта.
Моят съвет е ако си чувствителна и емоционална натура и ако все още можеш да се спреш, да не започваш нищо по-дълбоко с този човек, защото ще се влюбиш в него и после ще объркаш живота си.