Не издържам.....
Здравейте на всички от ''Сподели''!!! Пиша ви в момент, в които наистина не издържам... Не издържам да съм все аз потърпевшата от всичко.

Жена на 26 год. съм имам две прекрасни деца, мъж, който не ме има за нищо. От няколко години си има любовница. Отделя цялото си време за нея... , а за мен идецата просто и дума да не става.

Много пъти съм си тръгвала, бягала... , но напразно. Той е мъж с влияние и винаги ме намира и пребира насила... Занимава се с нечесни сделки.... печели доста пари. Имаме голям и красив дом, но сякъш леден дворец.... Колите му в гаража всеки път са по луксозни и по луксозни.... Опсипва ме с подаръци, скъпи бижута, маркови дрехи... , но никога не ми се усмихвал, не ме прегръщал, целувал... с любов... всичко е като добре изигран театър.

Семейство сме само за пред хората или, когато има някъкво сабиране на негови приятели и колеги. Заспивам облета в сълзи и се будя така... в голямото празно легло. Децата са малки още на разбират нищо.... Знам, че сега ще ме попитате, защо съм се омъжила за него...

Аз съм циганка и моите родители ме дадоха на него за исвесна сума пари.... Никога не съм разбирала това... и моята дъщеря не бих я продала... Толкова е унизително това.. И така един ден се запознах с един прекрасен мъж... в скайп. Този мъж промени целия ми свят. Той ме накара да погледна живота от онази красивата старна...

Тогава задишах, заживях... Цели 6 месеца се срещахме тайно. Правехме такава любов. Сякъш целия свят бяхме само аз и той. Говорехме си, смеехме се... гледахме си филми, слушахме музика.... Караше ме да се чувставам много специялна... Беше прекрасно... Вълшебно... Но таините ни срещи с времето започнаха да ни тежат.

Искахме да сме повече време заедно. Искахме толкова неща да направим заедно... дори само да се разходим по някоя улица хванати за раце.. еии така. Искахме да искрещим на целия свят, колко се обичаме...

Един ден бях в банята, моя мъж както никога си бе в къщи и гледаще тв. В този момент получих смс, а тела ми бе на масата пред тв. Моя го прочете... и разбра всичко.... Бях предопредила любимия си да не пише докато не му пиша първо аз.... но явно много му липсвах...

Моя разбра кой ми е пратил смс и просто подпали колата с пълна газ и отиде при него с още няколко свои хора... Незнам какво му направиха.... Когато се върна в къщи ме би... удраще кадето му падне... , аз само плачех но не издавах звук... Болеше ме, но не от ударите а от това, какво ли бяха сторили на любимия ми. От този ден, нито чух, нито видях моята голяма любов...

Минали са два месеца от отгава... , но още плача за него. Звънях му няколко пъти, писах му в скаип, но нито ми вдига нито ми пише.... А много пъти съм му казвала, за моя мъж и неговите нечесни сделки... За това, че ако разбере за нас е способен на всичко. А любимия ми казваше, че не му пука за нищо. Обичал ме твърде много, за да се уплаши или саобразява с когото и да било и т. н.

Какво се случило с него..? Искам поне да знам, че е жив и здрав другото не ме интересува. След този мъж (а той е бг) не мога да погледна друг... Обичам го много. Така ми липсва сега. Не издържам без него. А моя го ненавиждам, защото той все още си е с своята... а аз съм сама. Аз нямам право да обичам и бъда обичана.

Любовницата на моя мъж е такава ужасна жена... звънни ми посред нощ, за да ми говори глупости... Какъв секс правили с моя... Каде я водел... И плача... Не издържам. Обичам многодецата си... , но баща им не.. Искам да се махна. Да замина някъде далеч. Да си намеря работа и дом... Да си отгледамдецата на спокоиствие. Имам баща и майка на село... , но уви те са на негова страна... той им затваря очите с пари... Моля ви не ме садете... знам, че съм глупава, циганията ни няма край. Исках просто да споделя малка част от моя живот, за да ми улекне поне малко. Благодаря на ''Сподели'', че ви има... Благодаря ви. от едно ~*~Самотно цвете~*~

Коментари

1.   Чак ми се насълзиха очите.
След като имаш пари не можеш ли да си направиш паспорти и и да избягаш в някоя далечна и нечувана страна, научи по-не английски език. И бягай с децата, колкото и власт и влияние да има един мъж, едва ли ще те открие ако отидеш на край света, един ден докато го няма оправяш документи, на никой не казваш, документите ги криеш извън къщата, ако ще под някой камък да е. И като дойде момента заминаваш.
Ако ще в Африка, или някаква такава изкелифинчена страна, за която той не би се сетил. В някакво село с малко хора, оставаш 5-6 години там и после, като се позабрави всичко се местиш в друга държава. Това е единственото решение. Упех

2.   Миличка, обърни се към организации насочени към жени жертви на психическо и физическо насилие.
Ето няколко от тях :

Помощ за жени, жертви на насилие

Център "Надя" - София

nadja@mbox. cit. bg

Предоставя подслон за жени и деца преживели домашно насилие. Психологически, юридически и психиатрични консултации за жени, преживели насилие.

Асоциация Анимус:

Тел. : 359 2 987 3198; 981 0570

www. animusassociation. org

animus@animusassociation. org

Център за възстановяване на жени, юноши и деца, преживели насилие

"Център Мария":

0618 / 4 21 81 от 9 до 17 часа всеки работен ден

center_maria@abv. bg
Eмоционална подкрепа за жени и деца, жертва на домашно насилие, сексуално насилие и трафик, психологическо консултиране, психотерапия, юридическо съветване и т. н.

Фондация "Джендър проект за България"

gender@bulnet. bg
Разработва кампании за борба с насилието над жени и равнопоставеността на половете. Работи за промяна на обществените нагласи по проблемите на равнопоставеността.

4.   Леле, от толкова турски сапунки народът съвсем изтрещя и развихри въображението си във въображаеми роли.